Лінолеум та його плюси

Лінолеум та його плюси

Покриття для підлоги відрізняються один від одного властивостями, які одних цілковито влаштовують, а інших навпаки, відштовхують. Всі вони покликані зберегти зовнішній вигляд інтер'єрного рішення і внутрішні шари, які виникли під час будівництва або чорнову підлогу. Варіантів підлогових покриттів безліч, одним з поширених вважається лінолеум https://stroyploshadka.ua/linoleum-dlja-doma/ - рулонне покриття, утворює єдину поверхню на великих площах.

Очевидними плюсами цього покриття вважають:

  • покриття єдиним відрізом значної площі,
  • м'якість,
  • звукоізоляцію,
  • водонепроникність,
  • низьку вартість.

Унікальний за своїми властивостями матеріал з описаними властивостями виконується з ПВХ, є й інші варіанти, наприклад, натуральний мармолеум. Для багатьох причиною для відмови є матеріал, застосований для формування верхнього, видимого шару - вініл.

На практиці, простий монтаж-демонтаж залучє більше людей, вони намагаються купити лінолеум, який буде виглядати не гірше ламінату і це можливо. Головні правила якісного укладання прості:

суха чорнова підлога, відсутність потрапляння вологи;

обов'язкове приклеювання.

Підкладки такого покриття погано переносять вологість, адже їх роблять з м'яких, всмоктуючих матеріалів, крім цього вініл змінює свою геометрію в залежності від вологості та температури, механічних впливів, що і змушує приклеювати його до підлоги - фіксувати.

Як купити лінолеум для дому

Візуальні особливості підлоги з нього в певний момент почали відштовхувати потенційних покупців, навіть низькі ціни на лінолеум перестали бути привабливими. Але вже незабаром, за рахунок високої конкуренції, були:

  • запропоновані нові дизайни,
  • поліпшені експлуатаційні характеристики,
  • додані елементи фактури.

Нещодавно також були запропоновані плитки з лінолеуму, забезпечені клейкою стороною, що полегшує монтаж і дозволяє отримати зовнішній вигляд підлоги, який нагадує паркет або плитку під дерево.

У більшості випадків покупці відповідають, що вирішили купити лінолеум для дому через простоту його збирання. Єдина поверхня легко очищається, при цьому не слід сильно зволожувати її або застосовувати абразиви.

Його обирають для будинку ті, хто має домашніх тварин і при цьому хоче поєднати тишу та ефект твердого покриття. Таке поєднання дає лише лінолеум, до того ж дуже дешево. Не варто думати, що покриття з ПВХ буде виглядати дешево, все залежить від того, якому бренду і колекції віддати перевагу.