Все, що ви хотіли дізнатись про бітумну черепицю

Бітумна черепиця останніми роками тільки закріплює свою впевнену позицію серед тих покрівельних покриттів, котрі користуються найбільшим попитом серед домовласників як приватних будинків, так і інших об’єктів. Сучасні будівельні технології передбачають можливість використовувати покриття з найкращими показниками експлуатації та бездоганним зовнішнім виглядом.

Бітумна черепиця

Яку будову має м’яка черепиця

Для найбільш гнучкого покриття характерна наступна структура:

 • Основа – скловолокно або склотканина, яка виступає гарантією міцності виробу та таких властивостей, як вогнестійкість та гнучкість.
 • Армуюча основа з обох боків має полімерно-бітумне покриття, яке захищає від вологи та забезпечує бажану жорсткість.
 • Верхній шар – це базальтова мінеральна посипка, яка утворює захист від сонця та надає майбутній покрівлі привабливого вигляду.
 • Нижній шар – це піщана посипка або спеціальна плівка, завдяки якій бітумна черепиця під час транспортування не буде склеюватись.

Незважаючи на те, що сам бітум сам по собі не відрізняється довговічністю, після обробки його шляхом окислення чи із застосуванням модифікаторів він стає значно витривалішим до будь-яких впливів зовнішнього середовища.

В чому переваги гнучкого покриття для даху приватного будинку

Якщо ви здійснюєте одну зі своїх мрій і займаєтесь будівництвом власного житла, одним із найважливіших питань до вирішення в окремий момент стає вибір покрівельного покриття. Як ви бачите на сайті https://skrovlya.kiev.ua/bitumnaya-cherepitsa/ представлено ряд сучасних видів покриттів з різними технічними та зовнішніми параметрами. За такого розмаїття варіантів постає питання: чому саме гнучкій черепиці варто віддати перевагу при виборі? Спеціалісти компанії «С-Кровля» виокремлюють основні з переваг покриття:

 • Стійкість. Під час довготривалої служби даху йому доведеться протистояти низці зовнішніх впливів: сонячне випромінювання, опади, зміна температур, вітер, механічні впливи. Саме бітумний матеріал захищений від всіх перерахованих впливів з розрахунком найменшої шкоди, яку зможе отримати покриття після взаємодії з оточуючим середовищем.
 • Естетичність. Використання різних форм для листів покриття, а також різних видів і кольорів декоративно-захисної посипки значно покращує зовнішні характеристики виробу і самої покрівлі. Вона набуває сучасного, привабливого та виразного вигляду і стає головною прикрасою будь-якого будинку.
 • Мала вага. Швидкому та легкому монтажу в тому числі сприяє і невелика вага покриття, також не виникає необхідності в укріпленні стропильної системи даху.
 • Тривалий термін служби. Оскільки покриття має надійний захист від гниття, корозії, ржавіння, хімічного впливу та інших проявів природи, термін можливої експлуатації складає десятиліття.

Ми виділили основні з численних плюсів гнучкого покриття для дахів, а також хотіли б звернути вашу увагу на те, що такий матеріал буде мати чудовий рівень шумоізоляції, може використовуватись навіть на дуже складних дахах, а також з ним можна буде досягнути мінімальної кількості відходів під час монтажу.

Переваги бітумної черепиці

Як знайти якісну гнучку черепицю

Рівень якості бітумної черепиці визначає  майбутній термін служби дахової споруди. Ринок покрівельних матеріалів нараховує безліч пропозицій від різних виробників, тому придбати гнучку черепицю ви можете будь-якої якості та за різною ціною.

Маємо декілька порад, які, сподіваємось, зможуть стати в  нагоді вам та допомогти обрати якісний продукт для монтажу даху та купити гнучку черепицю доброї якості.

 1. По-перше, якість продукції визначається переліком її технічних характеристик. Чим кращі показники має виріб, тим вищою буде його вартість. Однак і сам термін можливої служби теж буде досить тривалим.
 2. По-друге, обирати слід продукцію, вироблену надійними заводами, які встигли добре себе зарекомендувати та довести високий рівень власного покриття. Є думка, що наявність гарантії можна розцінювати як переконливий факт доброї якості виробу.
 3. По-третє, обираючи матеріал для будівництва потрібно також приділити досить уваги його декоративним параметрам. Чудово, що сьогодні ви маєте змогу обирати серед такої кількості варіантів - гнучка черепиця може мати різну форму гонтів, різні варіанти посипки, відрізнятись кольором декоративного шару, а також мати інші особливості.

Скільки може прослужити бітумна черепиця

Одним з найактуальніших питань потенціальних покупців та факторів вибору являється термін її експлуатації. Для найдешевших варіантів термін служби може бути заявлений виробником близько 10-15 років, для найкращих та найдорожчих  він може досягати і півстоліття. Досить приваблива перспектива, погодьтесь.

Взагалі ціна на бітумну черепицю залежить від її характеристик експлуатації, які в свою чергу впливають на загальний термін її можливої служби.  Це означає, що для бажаючих придбати довговічну продукцію, не повинна стати сюрпризом досить висока вартість покриття.