Професійний монтаж пластикових вікон – у чому його плюси

Пластикові чи будь-які інші види вікон мають бути зроблені якісно, ​​відповідати необхідним вимогам. Але всі їхні переваги зійдуть нанівець, якщо установка виробів не виконана професійно. Краще, щоб монтажем займалася та сама компанія, яка виробляє конструкції. Наприклад, вікна в Києві можна замовити в «Лінії Комфорту», ​​яка пропонує не тільки високоякісні вироби з профілів Rehau та WDS, а й монтаж ДСТУ з ущільнюючими стрічками. Це означає, що вікна прослужать багато років, їхня експлуатація буде комфортною весь період використання. Компанія забезпечує гарантійне та сервісне обслуговування кожної встановленої конструкції: вікон, дверей, перегородок та інших виробів.

Монтаж пластикових вікон

Особливості монтажу пластикових вікон

Встановлення конструкцій залежить від їхнього типу. Вироби можуть мати одну або кілька стулок, бувають розсувними, такими, що розкриваються або глухими. Форма вікон також різноманітна. "Лінія Комфорту" виготовляє стандартні, круглі, трикутні та інші варіанти світлопрозорих систем. Вироби відрізняються між собою:

 • механізмом відкривання;
 • видом профілю;
 • розмірами та вагою;
 • наявністю додаткових опцій;
 • типом фурнітури.

Зважаючи на всі ці нюанси, компанія виконує професійний монтаж для кожної конструкції з гарантією на 1 рік. До етапів роботи може входити демонтаж старого вікна, обов'язкова підготовка поверхонь та виконання точних вимірів. Фахівці під час установки використовують ущільнюючі стрічки, які не пропускають вологу, але і не заважають виходу конденсату з монтажного шва. Від правильності монтажу залежить дуже багато. Надійні металопластикові вікна мають бути теплими, сухими, такими, які не впускають шум, створюють затишок у будинку.

Наслідки неправильної установки

Найчастіше неприємності виникають, коли власник будинку чи квартири вирішує сам зайнятися монтажем чи запрошує знайомих без потрібного досвіду. Економія – це гарна якість, але непрофесійне встановлення систем не тільки не збереже фінанси, але й змусить розщедритися в майбутньому.

Досвідчений фахівець перед роботою обов'язково вивчить усі особливості приміщення та прорізів, матеріали стін та ін. Після цього він підбере технологію, яка найбільше підходить у конкретному випадку. Якщо за справу береться майстер без досвіду, то це може призвести до наступних наслідків:

 • появи щілин, якими тепло йтиме з кімнати;
 • заїданням стулок виробів під час відкриття та подальшим припиненням їх роботи;
 • промерзанням відкосів;
 • відсутністю герметичності, що тягне за собою появу цвілі влітку та наморозки взимку;
 • попаданням всередину атмосферних опадів, появою конденсату на склі;
 • швидкої поломки фурнітури.

Правильна установка пластикових вікон

У результаті нове металопластикове вікно не тільки не забезпечує тепло і комфорт, але й нерідко виявляється набагато гіршим від старого. Причини можуть бути найпростішими (наприклад, розташування рами не за рівнем або неправильне встановлення всередині отвору, мало точок кріплення, погана якість монтажних швів). Деякі дії можна виправити, не демонтуючи виробу, але за викривлення, коли не враховується рівень і з'являються перекоси, допоможе лише демонтаж і правильне встановлення. У будь-якому випадку переробляти неякісну роботу обійдеться дорожче, заощадити не вдасться.

Звернувшись до професіоналів, у яких за плечима є роки досвіду та безліч задоволених клієнтів, ви отримуєте гарантію швидкого та якісного результату. Вікна бездоганно прослужать довгі роки.