Найкращі місця для розміщення реклами в метро

місця для розміщення реклами в метро

Підбираючи медіа-майданчик для розміщення реклами, розрахованої на найширшу аудиторію, рекламодавець в першу чергу звертає увагу на метро, ​​щодобовий трафік якого становить 1,4 млн людей. З огляду на досить низьку вартість розміщення, реклама в метро http://sonatagroup.com.ua/reklama-v-metro/ може вважатися одним з найбільш доступних способів просування товарів та послуг масового попиту.

Переваги каналу

Реклама в метро - інструмент, який вражає уяву різноманітністю форматів та локацій. До послуг рекламодавця - маленькі стікери на кришках турнікетів, наклейки на склі вхідних дверей, плакати на колонах касових залів, постери на станціях метрополітену між ескалаторами, банери на ескалаторних склепіннях, щити навпаки посадочних платформ, оголошення на світових покажчиках, наклейки на склі та панелях вагонів.

Крім того, широко затребувана така форма розміщення, як брендування станцій, перонів, переходів, вагонів всередині і зовні.

Метро пронизує практично всю територію мегаполісу за всіма стратегічними напрямами. Портали, якими проходять по 50 тис людей щодня, є повсюди, завдяки чому рекламодавець має можливість досить точно таргетувати рекламу, просуваючи локальні продукти. Наприклад, в рекламному агентстві «Sonata Group» можна замовити розміщення реклами в метро на певних станціях поруч з конкретним супермаркетом, ТРЦ, житловим комплексом, який будується, СТО або майстернею. Можна також розмістити наліпки у вагонах, які обслуговують певну лінію метрополітену. Вийде набагато дешевше за більш високої конверсії.

Кращі позиції

Чим більше формат розміщеної в метро реклами, тим вона є більш видовищною, але разом з тим і дорожчою. Безумовно, вибір формату та місця розміщення має визначатися змістом реклами і поставленою метою. Для невеликого анонса, суть якого може бути виражена одним або кількома реченнями, ідеально підійде наліпка на вхідних дверях.

Більш об'ємні повідомлення можна розмістити на світових коробах уздовж ескалаторів, а також на ескалаторних склепіннях. Оптимальним для іміджевої реклами може вважатися величезний (5 х 2 м) беклайт з внутрішньою підсвіткою. І звичайно, найпоширенішим і затребуваним форматом є щитова реклама на стінах колійних тунелів. Оскільки на посадочних платформах пасажири проводять кілька хвилин в очікуванні потягу, вони встигають досконально вивчити всю запропоновану інформацію.

Найбільш щільний і тривалий контакт з «захопленою» аудиторією забезпечують наклейки всередині вагонів. Середньостатистичний пасажир проводить у вагоні 16 хвилин, весь цей час перебуваючи на відстані півтора метра від великої барвистою наклейки на панелі або склі. В умовах вимушеного очікування будь-яка цікава інформація виявиться до речі. Уже в перший день рекламної кампанії вашу наклейку побачить понад мільйон пасажирів, які подорожують тунелями в 706 вагонах, які обслуговують все три лінії.