Зелена карта: впевненість і фінансова незалежність за кермом

Де і  як оформити зелену карту

Для тих, хто планує поїздку за кордон, варто завчасно подбати про придбання Зеленої карти - міжнародного страхового полісу, чинному в країнах-членах цієї Міжнародної системи. Документ є обов'язковим для перетину кордону, він дає гарантію на відшкодування збитку постраждалій стороні у разі дорожньо-транспортної пригоди.

Вартість Зеленої карти

Кінцеву вартість сертифіката визначають кілька факторів:

  • марки машини;
  • терміну, на який необхідний поліс;
  • країни перебування.

Залежно від часу перебування за кордоном, купити зелену кару можна на 365 або 15 днів, а в зв'язку з тим, що в різних європейських країнах сума відшкодування відрізняється, вартість поліса має різне значення. Базова ціна сертифіката встановлюється Моторним (транспортним) страховим бюро України, і залежить від зміни курсу євро, страхове бюро також є гарантом виплати.

Як і де оформити

Плануючи поїздку за кордон, необхідно завчасно обрати страхову компанію, при цьому краще надавати перевагу надійним компаніям, які не перший рік надають ці послуги. Наприклад, компанія Оранта на сьогоднішній день займає лідируючі позиції в області страхування і має широку представницьку мережу, завдяки чому її послугами можна скористатися як в великих містах, так і в невеликих селищах.

Сьогодні Зелена карта Оранта доступна онлайн, відвідавши сайт і заповнивши анкету, сплативши послуги і вказавши адресу доставки, ви через кілька отримаєте готовий документ. Для заповнення анкети необхідно мати документи:

  • паспорт України та ідентифікаційний номер;
  • водійське посвідчення;
  • документ про реєстрацію автомобіля.

Додаткові моменти, про які треба потурбуватись

Вирушаючи в іншу країну, варто подбати про власне здоров'я і оформити туристичне страхування. Адже від раптової застуди або від гострого зубного болю ніхто не застрахований, а консультації лікарів можуть обійтися в значну суму.

Компанія Оранта також оформляє поліси туристичного страхування і пропонує наступні програми:

  • для туристів на термін до 30 днів;
  • для любителів активного відпочинку протягом 30 днів;
  • для бізнес-поїздок на строк до одного року.

Незалежно від країни відвідування, страхове відшкодування не буде відтворено, якщо людина знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, або в його крові будуть виявлені ці елементи.

У разі виникнення проблем зі здоров'ям, необхідно зв'язатися з оператором за номером телефону, вказаним у полісі, пояснивши проблему, ви отримаєте інформацію в який лікувальний заклад необхідно звернутися.