Ім'я Аліса

Опис імені

Значення імені Аліса

Значення імені Аліса: «благородна»

Походження імені Аліса

Походження імені Аліса: ім'я походить від старовинного французького імені Аліс, або Еліс – короткої форми імені Аделаіс, яке в свою чергу було короткою формою імені Аделаїда яке, в свою чергу, походить від німецького імені Адельхей. Це ім'я складається з двох основ, «adal» і «heid», що означає «благородний, знатний» та «образ, вигляд».

Характеристика імені Аліса

Аліса Тальйоні Мила, ніжна та цікава фантазерка. Це надзвичайне дитя часто є загальною улюбленицею. Саме в цьому полягає значення імені Аліса в дитинстві. Енергійна та компанійська, вона як магніт притягує до себе людей, які згодом стають її друзями.

Часто, зовні схожа на батька. Великого значення надає спілкуванню з рідними, дотикам, поцілункам, словам схвалення. Є улюбленою онукою у своїх бабусь та дідусів.

Хатню роботу виконує швидко, недбало та з явним небажанням. Навчається дівчинка приблизно так же. Не любить виконувати домашні завдання і самостійно займатися. Байдужа до спорту, олімпіад і всякого роду змагань. Цікавими для дівчинки можуть стати уроки театрального мистецтва, малювання, плетіння, яким дівчинка буде приділяти велике значення і завжди знайде на них час.

Незмінна фантазерка. Більшість часу проводить у мріях, що заважає зосередитися на реальному житті і визначити власні цілі та пріоритети. У компанії весела, легка і приємна в спілкуванні. Має стійкі поняття про дружбу, наділяючи її практично ідеальними значеннями, через це нерідко розчаровується в оточуючих.

В юні роки, значення імені Аліса для дитини розкривається по-різному і в більшості своїй залежить від виховання та близького оточення дівчинки. Юна особа, як губка, просочується тими емоціями, які поруч, тому за сприятливої «погоди у власній оселі», малятко випромінює радість та впевненість у собі.

У цьому віці дівчина починає більш реалістично дивитися на навколишній світ, не припиняючи при цьому фантазувати. У панянки дозрівають конкретні цілі і плани на життя, досягненню яких дівчина приділяє велике значення.

Дівчина дуже пильно стежить за собою. Не любить тілесного контакту з малознайомими людьми, вважаючи за краще перебувати з усіма на відстані руки, яка є ідеальною «зоною комфорту» для молодої особи.

авжди одягається модно, може легко експериментувати зі стилями, не зациклюючись на одному образі. Має вроджений смак та відчуття прекрасного. Велике значення приділяє можливості виділитися з натовпу і показати свою індивідуальність.

Докладно підходить до вирішення поточних справ і питань, намагаючись все довести до кінця. Обладає завидним спокоєм в емоційно нестабільній обстановці, може з гідністю вийти із найнеприємнішої ситуації.

Заміж панянка виходить досить пізно, що означає серйозний підхід до вибору супутника життя. 

Часто пов'язує долю з чоловіком, який має важкий характер і все життя намагається налагодити з ним контакт.

У сексі, значення імені Аліса для дівчинки розкриває свою власницю як яскраву й емоційну особу, яка боязко йде на експерименти і любовні ігри. Для початку, обранцеві слід завоювати довіру жінки, і тільки після цього вона повністю відкриється і чимало здивує чоловіка своїми знаннями в сексі.

У родині жінка не намагається лідирувати, навпаки, значення імені розкриває дівчину, як особу, яка повністю довіряється своєму чоловікові.

Готувати любить, проте дуже швидко втомлюється від цих обов'язків.

Любить дітей і вважає за краще проводити з ними більше часу, приділяючи велике значення їх розвитку та світогляду.

Жінці підійдуть професії лікаря, психолога, актриси, театрального критика, журналіста, екскурсовода, історика, модельєра, дизайнера, художника, скульптора. Вона не прагне зайняти високі посади, а значить не має кар'єрних амбіцій. Відчуває себе комфортно тільки тоді, коли займається улюбленою справою.

Відомі особистості:

Аліса Тальйоні — французька актриса, співачка, композитор.

Аліса Тумлер — австрійська телеведуча.

Інгеборга Аліса Ольденбурзька — принцеса Ольденбурзька.

Аліса Шарлотта Теґнер — шведська композиторка, педагог і органістка.

Аліса Енн Бейлі — засновниця езотеричної Школи Арканiв, англiйська письменниця, фундаторка органiзацiї «Люцис Траст».

Аліса Сизні — американська фігуристка, що виступає у  жіночому одиночному фігурному катанні.

Аліса Пишняк — українська спортсменка (лижні перегони). Майстер спорту України міжнародного класу.

Аліса Фрейндліх — російська актриса.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ