Ім'я Анатолій

Опис імені

Значення імені Анатолій

"житель Анатолії", "схід сонця"

Походження імені Анатолій

Походить від грецького Ανατολιος або ανατολη, латиною Anatolius, що означає житель східної країни Анатолії, схід, схід сонця.

Характеристика імені Анатолій

Значення імені АнатолійУ школі для дитини не існує предметів, які могли б викликати у нього труднощі. Хлопчик з легкістю засвоює нову інформацію, тому з навчанням у нього немає проблем. В юнацтві Анатолій стає популярним серед дівчат, але поводиться при цьому стримано. Він все так же надає великого значення навчанню, вільний час переважно проводить в колі сім'ї.

Після закінчення школи, юнак зазвичай отримує гарну освіту. При цьому напрямок своєї майбутньої професії обирає виходячи з меркантильних міркувань. Вибір молодої людини впаде на спеціальність, яка, на його думку, більш затребувана та добре оплачувана. Значення імені Анатолій - це перш за все практичність та чіткий курс в житті.

Вже з юності молода людина не обділена увагою з боку протилежної статі. Однак з ровесницями йому нецікаво. Це означає, що перші його любовні відносини бувають з дамами значно старшими за нього. З одруженням молодий чоловік не поспішає. До того як пов'язати себе узами шлюбу він заводить стосунки з дівчатами не один раз, проте він сам же їх і розриває з яких-небудь причин.

Одружується він пізно. У шлюб вступає по любові, але при цьому велике значення мають особисті якості обраниці. Вона має бути охайна, вміти добре готувати. Обладаючи підвищеним темпераментом, чоловік часто задивляється на привабливих жінок. Однак Анатолій настільки захоплений роботою, що до зрад дружині справа не доходить.

У зрілому віці він повністю занурений в сім'ю. Одруження для нього - обдуманий, важливий крок і зазвичай, він одружується один раз в житті. Але ближче до п'ятдесяти років є ризик захопитися на стороні, що може призвести до розлучення. Велике значення для чоловіка у взаєминах має секс, тому втративши сексуальний інтерес до жінки, він може піти на зраду.

Молода людина замислюється про створення сім'ї тоді, коли уже здатний самостійно забезпечити своїх близьких. Анатолій - чоловік дорослий не за роками, що позначає серйозне ставлення до своїх обов'язків батька та чоловіка. Не терпить безладу в будинку, ревно стежить за чистотою. Від дітей чекає поваги та навіть підпорядкування. У сім'ї цього чоловіка панує патріархат.

Зазвичай дружина у нього буває лагідною, у всьому слухається чоловіка. Голова сімейства - не скандаліст і тим більше не піднімає руку на дружину та дітей. Протягом усього життя, він підтримує тісні зв'язки зі своїми родичами. Для нього має значення святкування сімейних свят у колі своїх рідних.

Сім'я дружини для нього так і не стає близькою, він вважає за краще рідше спілкуватися з тестем та тещею. На цьому грунті між подружжям можуть виникнути серйозні розбіжності. Для цього чоловіка, будинок - це місце, де має бути спокійно і створені всі умови для відпочинку, комфорту. Галасливі компанії друзів вдома - це не про нього.

Як було вже сказано, Анатолій вибирає собі професію, керуючись своєю практичністю. Зазвичай це спеціальності за наступними напрямками: будівництво, медицина, виробництво, юриспруденція. Здобувши вищу освіту, молода людина самостійно знаходить собі місце роботи.

Всі його успіхи на службі - це плід його старань та праці, а значить він не з тих людей, які користуються блатом або знайомствами. Наш герой вірить в те, що його зусилля на роботі будуть обов'язково гідно оцінені.

Якщо цей чоловік працює на будівництві, то його близькі не будуть відчувати потребу в будматеріалах; якщо він працює лікарем, то він буде радий грошовим презентів від пацієнтів. Наш герой не та людина, яка буде жити на одну зарплату, він завжди буде шукати можливості поліпшити своє матеріальне становище.

Якщо ж він вирішить організувати власний бізнес, то тут йому доведеться брати компаньйона. На жаль, чоловік не пристосований до того, щоб самостійно вести комерційні справи. Йому не вистачає проникливості та ділової хватки.

Відомі особистості: 

Анатолій (Дернов) — архієпископ Глазовський
Анатолій Абдула — український футбольний арбітр
Анатолій Степанищев — український хокеїст
Анатолій Тимощук — український футболіст
Анатолій Дем'яненко — радянський та український футболіст та тренер
Солов'яненко Анатолій — всесвітньо відомий український співак (лірико-драматичний тенор) та громадський діяч
Анатолій Паламаренко — український майстер художнього слова, народний артист України
Анатолій Євдокименко — український музикант, керівник ансамблю «Червона рута»
Хостікоєв Анатолій — український актор театру і кіно, антрепренер.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ