Ім'я Артур

Опис імені

Значення імені Артур

"Ведмідь", "людина-ведмідь".

Походження імені Артур

Артур - ім'я кельтського походження. Перші згадки імені «Артур» зустрічаються у валлійських та ірландських джерелах з VII ст. Популярним це ім’я стало переважно після британського епосу про короля Артура.

Імовірно походить від валлійського слова «Арт», яке перекладається як «ведмідь», а «арт-ур» - «людина-ведмідь».

Характеристика імені Артур

Артур Конан ДойлЗначення імені Артур для хлопчика починається виключно з позитивних характеристик, які приваблюють молодих батьків.

Спокійна дитина не створює проблем, самостійно знаходить собі заняття. Проте з віком починає виявляти характер: запальність та впертість.

Для запобігання конфліктним ситуаціям батькам слід приділити увагу його вихованню, привчити до прийняття самостійних рішень. Артур має прагнути досягнення поставленої мети, таки чином він зможе реалізувати надлишок енергії, особливе значення має постійна зайнятість.

Хлопчика рекомендується з раннього віку віддати до спортивної секції, його фізичні дані дозволять зайняти йому впевнене місце в команді, першим він бути не прагне, вважає за краще займати стабільну позицію сильного гравця, для нього має значення визнання оточуючих.

Молода людина на ім’я Артур наділена природною чарівністю, працьовитістю не відрізняється, вважає за краще спостерігати за діяльністю інших, в жартівливій формі допомагає порадою. В юності обирає шлях, який приведе до статку та спокійного життя. Надає значення можливості отримувати вигоду з усього.

Протягом усього життя Артура оточує безліч друзів та приятелів, часто заводить знайомства, які можуть принести певну користь. На прохання про допомогу реагує досить стримано, перш за все для нього має значення благополуччя рідних. Інтуїція допомагає уникнути маси неприємностей.

У шкільні та студентські роки поєднує навчання та розваги, вміння знаходити спільну мову з викладачами істотно полегшує життя.

Якщо дитина проявляє будь-який хист в ранньому віці, його обов'язково слід розвивати, Артур потребує допомоги, йому необхідний стимул та визнання, особливе значення надає позитивним відгукам. 

Може стати зіркою шкільного театру, акторські задатки виявляються вдома та в спілкуванні з однолітками. У пам'яті однокласників залишаються виключно приємні спогади, почуття гумору хлопчика не може залишитися поза увагою. Вивчивши тлумачення імені, можна приймати рішення. Це чоловіче ім'я не виходить з моди протягом тривалого періоду.

Любов для молодої людини означає, перш за все, відданість своїй обраниці. У період залицяння виявляє винахідливість, не перестаючи дивувати свою даму серця. З віком стає особливо обережним у виборі жінок, захопити його досить складно. У стосунках не прагне зайняти позицію лідера, вважає за краще рівноправність.

Готовий на серйозні вчинки заради своєї обраниці. Романтичний період триває досить довго, це дуже важливо для чоловіка, значення платонічних відносин переоцінити неможливо. Перше кохання залишає в пам'яті найяскравіші спогади, як правило, обраниця відповідає взаємністю, але зв'язок триває недовго.

Артур не поспішає створювати сім'ю, ставиться відповідально до вибору дружини, мудрість виявляє не за роками. Величезне значення відіграє зовнішність представниці прекрасної статі, його має супроводжувати ефектна, впевнена в собі жінка. Ревнивий, часто без видимих причин. Гостинний господар. Вроджена гостинність позначає, що Артур готовий приймати близьких людей у будь-який час дня і ночі.

У побуті дружину забезпечує всім необхідним, але від допомоги по господарству утримується, також як і від виховання дітей.

З молодим поколінням складаються дружні відносини, добрий тато балує дитей, готовий виконати будь-який каприз.

Для власного комфорту докладає максимум зусиль, не економить, будинок свідчить про достаток. Любить домашніх тварин, догляд за якими «довіряє» знову ж дружині. Впевнений в тому, що чоловік має забезпечувати сім'ю, а побутові питання - обов'язок жінки. В жодному разі не виявляє агресію стосовно близьких.

Цінує сім'ю, зрада та швидкоплинні захоплення майже виключені.

Артур виявляє здібності в різних областях, а значить, багато в чому вибору професії залежить від того, в яке русло його спрямували батьки. 

Відомі особистості: 

Артур Еш - американський тенісист

Артур Дервіл - британський актор та музикант

Артур Келі - британський математик

Артур К. Кларк - англійський письменник

Артур Конан Дойл - англійський письменник

Артур Еддінгтон - британський астрофізик

Артур Фроммер - американський письменник - мандрівник і видавець

Артур Хейлі - британський романіст

Артур Лаффер - американський економіст

Артур Шопенгауер - німецький філософ

Артур Велслі - Герцог Веллінгтон, переміг Наполеона під Ватерлоо

Жан Нікола Артюр Рембо — французький поет-символіст

Артур Ячевський — міколог, ботанік та фітопатолог

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я

Опис імені

 

Значення імені Євген

 

"Нащадок шляхетного роду", "Шляхетний"

 

Походження імені Євген

 

Євген, також Евген (грец. Ευγένιος (Еугеніос), що походить від ευγενής (еугенос) — нащадок шляхетного роду, шляхетний, благородний). Ім’я утворено від, буквально: грец. εὖ (еу) — «добре» та грец. γένος (генос) — «народжений», «рід».

 

Характеристика імені Євген

 

Значення імені Євген для хлопчика має особливу інтерпретацію в юні роки. Дитина з ранніх років обладає сильними рисами характеру. Він нічого не боїться, готовий самостійно вивчати навколишній світ, незважаючи на одержувані шишки та садна. Тлумачення імені в ці роки — допитливість та сміливість.
Значення імені Євген для дитини в шкільні роки набуває нових відтінків та гармонійно доповнює чоловічий склад характеру хлопчика. Дитина непосидюча, енергійна, любить бути першою в компанії. Для хлопчика має значення велика кількість друзів-однодумців, з якими він може активно проводити вільний час або прогулювати уроки.

В юності, не схильний до зайвої скромності Євген, стає центром уваги протилежної статі. Молодій людині подобається пильний інтерес з боку дівчат і він із задоволенням відповідає взаємністю. Однак справжня любов у житті нашого героя з'являється набагато пізніше.

З юних років Євген обладає чоловічою привабливістю та чарівністю. Це означає, що поруч з ним завжди знаходиться натовп прихильниць, з якими чоловіку вдається підтримувати любовні та дружні зв'язки. В молоді роки він не замислюється над серйозними стосунками і створенням сім'ї, для нього більше значення має вільне від зобов'язань життя та тимчасові зв'язки.

Ближче до тридцяти років у його голові формується певний образ жінки, який покликаний стати ідеалом, до якого він буде прагнути в пошуках майбутньої дружини. Кохання до чоловіка приходить не з першого погляду. Зазвичай він, після спілкування та кількох зустрічей з обраницею, починає розуміти, що це саме та жінка, яку він хоче бачити своєю дружиною. В іншому випадку наш герой припиняє розвиток відносин і вдається до нових пошуків.

Одружується Євген, керуючись не стільки теперішніми відчуттями, скільки впевненістю у своїй обраниці. Значення ролі майбутньої дружини в долі Євгена стає важливішим з кожним роком спільно прожитого життя. Для нього дружина стає єдиною коханою жінкою, яка часто допомагає йому досягти високого соціального рівня та запаморочливої кар'єри.

Сімейне життя для цього чоловіка означає логічне продовження дорослішання та змужніння його особистості. Одружившись, він бере на себе всі зобов'язання з утримання та забезпечення сім'ї. Незважаючи на те що заробітку не завжди вистачає на безбідне існування, в родині панує атмосфера любові та взаєморозуміння.

На щастя сім'ї великий вплив має те, наскільки дружина нашого героя буде доброю господинею та турботливою матір'ю. Чоловік буде проявляти невдоволення та конфліктувати з дружиною в разі її недбалого ставлення до ведення побуту або догляду за дітьми.
Через свою велику любов до дітей чоловік буде надто уважний та ревний до їх виховання. Зазвичай у таких батьків виростають цілеспрямовані, добре освічені діти. Також важливе значення для нашого героя в сімейному житті має окреме житло, де він міг би відчувати себе господарем. Життя зі своїми батьками або батьками дружини буде негативно впливати на настрій та характер чоловіка.

Євген зазвичай починає працювати відразу після школи. Навіть якщо молода людина поступає до навчального закладу після школи, для нього має важливе значення матеріальний бік, незалежність від батьків. Професія, яку він обирає, буває пов'язана з творчістю, організаційною діяльністю, службою у військах.

З колегами у Євгена складаються дружні, довірчі відносини, завдяки доброзичливому характеру. Як працівник наш герой виявляє старанність та цілеспрямованість. Іноді енергійність та бажання працювати змінюються періодами занепаду сил та депресіями, а значить, в ці моменти важлива підтримка друзів. Для чоловіка має значення щоб робота була не нудною.

Самостійний бізнес, власна справа стане справжнім покликанням для нашого героя. У комерційній діяльності на Євгена чекає великий успіх та визнання. У будь-якій організаційній діяльності він доб'ється визнання та хорошого заробітку.

Відомі особистості: Гребінка Євген — письменник, педагог, видавець

Маланюк Євген — український письменник

Євген Коновалець — полковник Січових стрільців, начальний командант УВО, провідник Організації Українських Націоналістів

Чикаленко Євген - визначний громадський діяч, меценат української культури, агроном, землевласник, видавець, публіцист.

Сверстюк Євген — доктор філософії, редактор газети «Наша віра», президент Українського пен-клубу.

Євген Гудзь — вокаліст і засновник американського гурту Gogol Bordello, актор та діджей, українець за походженням
Євген Кошовий — український шоумен, телеведучий та актор.
Євген Коноплянка  український футболіст, півзахисник і віце-капітан збірної України.