Ім'я Ангеліна

Опис імені

Значення імені Ангеліна

Значення імені Ангеліна: "вісниця"

З Днем Народження, Ангеліна!

Походження імені Ангеліна

Походження імені Ангеліна: походить від давньогрецького angelos (порівняйте також слова ангел та янгол в українській мові), що в перекладі означає вісник. Ангеліна буквально означає вісниця

Характеристика імені Ангеліна

Характеристика імені Ангеліна: вже в дитинстві жінки носії цього імені дуже самостійні та незалежні. Дорослі їм не указ, і авторитетом для Ангелін не є. Вона завжди робить все так, як бажає і думає сама. У спілкуванні з мамою, маленька Ангеліна рідко буває ніжною.

У шкільні роки Ангеліна вчиться так собі, бувають проблеми з поведінкою. Її можна часто побачити в оточенні хлопчиків, де вона не тільки «свій хлопець», але часто і лідер. Що стосується дівчаток, то з ними Ангеліна спілкується рідше, їм вона здається грубою і різкою, це відлякує ровесниць від Ангеліни.

Ангеліна не прагне досягти кар'єрних висот, як правило, вона взагалі не працює. Ангеліна обирає для себе роль берегині домашнього вогнища, і, як правило, чудово її виконує.

Стосунки з оточуючими складаються в дорослому віці досить складно. Ангеліна вимоглива до людей, часом, вперта, вона буває призвідницею конфліктних ситуацій, ніколи ні в чому не поступиться опоненту. У неї багато друзів – чоловіків. Зазвичай вона буває заміжня не один раз.У сімейному житті для Ангеліни, каменем спотикання буде її складний безкомпромісний характер. Проте,у відносинах з дітьми Ангеліна здатна на таку лавину ніжності, яку навколишні в ній не підозрюють і зовсім.

Відомі люди: Ангеліна Калініна — українська тенісистка, фіналістка Вімблдонського турніру; Ангеліна Мадлен Пуассона де Гомес французька письменниця; Анджела Ізабелла Кольбран італійська співачка .

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ