Ім'я Людмила

Опис імені

Значення імені Людмила

Значення імені Людмила: "мила людям"

Походження імені Людмила

Походження імені Людмила: слов'янське.

З Днем Народження, Людмила!

Людмила, з днем ангела!

Характеристика імені Людмила

Людмила МонастирськаХарактеристика імені Людмила: Людмила не стільки вроджено мила людям, як може здатися, виходячи із значення імені, скільки свідомо докладає всіх зусиль, щоб сподобатися. Вона досить мудра по натурі, але веде себе скромно, пригнічуючи свій природний темперамент, намагається бути привабливою, подобатися, часто ходити в гості до численних знайомих. Людмила любить і вміє завойовувати серця і завжди знає, навіщо їй це потрібно. А справа в тому, що Людмила не може жити без захоплень, в'яне від будь-якого критичного зауваження, і їй просто необхідно, щоб навколо знаходилося достатньо людей, здатних постачати Людмилі позитивні враження і підживлювати її самооцінку.

Людмила - справжня берегиня сімейного вогнища, і часто ці риси проявляються у неї ще в дитинстві. Вона любить грати в доньки-матері, шити лялькам сукні, створювати і накопичувати свої дитячі скарби. Через це в дитячій можуть бути справжні бої з сестрами і братами, тому що Людмила любить бути єдиною господинею іграшкового багатства. Пізніше вона буде із задоволенням відвідувати уроки домоводства, записуватися в гуртки з рукоділля. Взагалі Людмила любить компанію подруг, хоча не прагне в ній верховодити, але ігри не затуляють від неї важливих обов'язків. Вона посидюча, відмінно вчиться і з радістю намагається виконувати будь-яку кропітку роботу по дому.

Доросла Людмила - чудова господиня, яка не пошкодує нічого, щоб в хаті в неї було не гірше, ніж у сусідів, а то і краще. Чоловікові напевно сподобається різноманітне та смачне куховарство Людмили. Вона обожнює дітей і часто присвячує їм весь свій час, все життя. Вони доглянуті, завжди можуть прийти до мами зі своїми проблемами. Поважні стосунки з батьками чоловіка рідко рятують Людмилу від невдач у шлюбі. Вона частенько розчаровується в шлюбі або сам чоловік починає скандалити, через самостійність дружини, але ламати шлюб за своєю ініціативою Людмила рідко наважиться. Їй важливо, щоб не страждали діти. Зате вона заводить коханців - часто двох, щоб одного кохати, а іншого опікати. Без цього домашній та велелюбній Людмилі просто ніяк. Розлучення якщо вже трапляється, то гучне, бурхливе, скандальне, і після нього Людмила відразу намагається знову вийти заміж.

Відомі особистості: Людмила Монастирська (дівоче прізвище Повстенко) — провідна українська оперна співачка; Людмила Михайлівна Старицька-Черняхівська — українська письменниця; Шеремет Людмила Олександрівна (21 листопада 1942 — 22 лютого 2014) — українська активістка Євромайдану. Герой України.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ