Ім'я Антон

Опис імені

Значення імені Антон

"З роду Антоніїв", "Готовий до бою"

Походження імені Антон

Антон – (також Антін; від лат. Antonius) — чоловіче ім'я латинського походження. Слов'янізована форма імені Антоній (Антонін). Походить від назви давньоримського роду Антоніїв (лат. Antonius). За іншою версією, має зв'язок із дав.-гр. αντεω, ανταω («боротися», «вступати до бою», «готовий до бою») — один із особистих епітетів давньогрецького бога рослинності, виноробства та веселощів Діоніса.

Характеристика імені Антон

Ім'я Антон - Ентоні ХопкінсЗначення імені Антон для дитини не свідчить про його високу схильність до навчання. Особливих успіхів у цій сфері очікувати від хлопчика не варто. Але, якщо, подорослішавши, Антон сам схоче освоїти будь-яку професію, то ситуація докорінно зміниться. Велика ймовірність в цьому випадку навіть отримання червоного диплома.

Такі чоловіки не бояться навіть найважчої праці. Успішно долають труднощі. Вільний час можуть проводити за читанням книг.

Все своє життя ці представники сильної статі прагнуть до ідеальних любовних стосунків. Підвищена закохуваність означає здатність переживати справжній ураган пристрастей. Антон намагається телефонувати своїй коханій якомога частіше, постійно говорить про свої почуття. У відносинах з жінками найбільше лякають цього чоловіка страждання, які доведеться пережити в разі розриву. Біль від розлучення має настільки велике значення, що через це він зачасту намагається уникати серйозних романів.

Біль, яку заподіяла жінка, вважає за краще приховувати за маскою байдужості. Може довгий час жити один, не вступаючи в жодні стосунки. Після добровільного періоду самотності занурюється в пристрасті «з головою». Схильний впадати в крайності - від шаленої пристрасті до зречення від сексуальних стосунків на тривалий час.

Сексуальне життя налагоджується, зазвичай, у таких людей тільки після досягнення сорокарічного віку. Антон протягом всього свого життя намагається досягти ідеальної рівноваги між своїми почуттями до представниць прекрасної статі та сексуальним потягом до неї ж.

Велике значення в подружньому житті для цих представників сильної статі має вірність. Це означає, що зраджують вони тільки в поодиноких випадках, коли стосунки з дружиною зіпсовані протягом довгого періоду. Антон поважає незалежність та думку своєї дружини. Намагається не влаштовувати сцен ревнощів, за жодних обставин.

Складнощі в шлюбі можуть виникнути через певну закритість та невпевненість. Антон дуже добрий батько. Особливо гармонійно складаються його стосунки з донечками.
Роботи Антон не боїться практично жодної, а значить, досить швидко в новій сфері стає чудовим фахівцем. Здатний стати талановитим вченим. Домогтися успіху заважає відсутність чіткого усвідомлення своїх бажань та прагнень. З цієї причини рідко займає високі посади.

Піднятися кар'єрними сходами Антону вдасться тільки тоді, якщо він буде вірити в себе та чинити саме так, як задумав.

Відомі особистості на ім’я Антон: 

Антон Чехов — український драматург та прозаїк.

Антон Макаренко — український та радянський педагог і письменник.

Антон Головатий — кошовий отаман, командувач Чорноморської козачої флотилії.

Антон Жданович — український військовий діяч періоду Хмельниччини, генеральний суддя.

Антон Осинський — львівський скульптор доби рококо.

Антон Кохановський — барон, бургомістр Чернівців.

Антон Крушельницький — український співак, диригент, збирач фольклору.

Антон Крушельницький — український письменник, літературний критик і літературознавець, педагог, міністр освіти УНР.

Антон Мухарський — сучасний український актор, телеведучий, шоумен, музикант.

Антон Фоккер — видатний авіаконструктор.

Антон Веберн — австрійський композитор, диригент.

Ентоні Хопкінс — британський і американський актор і режисер валлійського походження.

Антонін Дворжак — чеський композитор та диригент.

Ентоні Леггет —британо-американський фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ