Ім'я Борис

Опис імені

Значення імені Борис

"Уславлений у боротьбі"

Походження імені Борис

Борис — чоловіче ім’я слов’янського походження. Вчені вважають, що це ім’я походить від імені Борислав і є його скороченою формою. Борис, як і Борислав означає «уславлений у боротьбі». Це ім’я поширене серед усіх слов’янських народів. В англомовних країнах наголос зазвичай робиться на перший склад – Бо́рис.

Борис в якості імені використовували ще стародавні фракійці, які мешкали на Балканському півострові. Його значення можна перекласти як хлопець, чоловік, син. За однією з версій, це ім’я залишилося у спадок українцям саме від фракійців.

Характеристика імені Борис

Борис БурдаІстинне значення імені Борис починає розкриватися вже з раннього віку названої ним дитини. Маленькі Бориси, щойно вставши на ноги, відразу ж намагаються все зробити самі і якнайкраще, тим самим намагаючись заслужити таке бажане ними материнське схвалення.

Але, думати, що Борисам весь час допомагає фортуна, помилково. Цим чоловікам доводиться всіх благ домагатися безперервною працею та своєю непохитною завзятістю.

Жінка в житті таких чоловіків має особливе значення. Це означає, що Бориси схильні часто і палко закохуватися, саме тому одним шлюбом, зазвичай, не обмежуються. Борис особливо схильний до пекучих пристрастей, палких побачень та любовних інтриг. Він не сприймає нудних звичайних відносин з партнерками. Інтерес - ось що головне в коханні для такої людини.

Абсолютно кожну любовну зустріч Бориса супроводжує попередня ретельна підготовка до неї. Ці чоловіки багато часу приділяють продумуванню деталей майбутнього побачення з жінкою. Їм дуже важливо, де буде відбуватися зустріч і у що вони при цьому будуть одягнені. Навіть невеликі дрібниці мають для Бориса значення.

Борис - завойовник, він вважає за краще добиватися трохи зарозумілих, які здаються недосяжними представниць прекрасної статі. До того ж, чим більше сил Борис витратив на завоювання партнерки, і чим яскравіше перебігав їх любовний зв'язок, тим вижливішими для нього будуть в подальшому їх відносини.

Щоб завоювати прихильність обраниці Борис намагається максимально змусити її собі довіряти. Найбільше розкуті чоловіки, названі цим ім'ям, саме з тими партнерками, які зовсім не впевнені в своїй сексуальній привабливості. Бориси стають для таких недосвідчених в інтимному житті жінок чуйними та тактовними вчителями.

Похвалитися ідеальною вірністю такі чоловіки не можуть. Вона не має для Бориса великого значення. Цей факт означає, що за все життя вони укладають по кілька шлюбів, а причина того криється в тому, що не проходить жадоба до любовних пристрастей. Але, якщо дружина не знатиме про його пригоди, то такий подружній союз легко може проіснувати все життя.

З особливою серйозністю Борис ставиться до своєї професійної діяльності. Іноді він може навіть поставити виконання своїх робочих обов'язків вище невдоволення дружини. Згладити в цьому випадку конфлікт допомагає тільки така риса характеру Бориса як поступливість.

Багато і сумлінно працює такий чоловік переважно заради благополуччя своєї родини, а значить саме рідні та близькі люди є для нього сенсом життя і джерелом сил для подальших звершень.

Відомі особистості на ім’я Борис: 

Борис Грінченко — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч.

Борис Лятошинський — український композитор, диригент та педагог, один із основоположників сучасної української музики.

Борис Гмиря — український оперний та камерний співак (бас-кантанте).

Борис Патон — вчений у галузі зварювальних процесів, металургії і технології металів; Президент АН України, перший нагороджений званням Герой України.

Борис Олійник — український поет.

Борис Небієрідзе — радянський та український кінорежисер, сценарист і актор грузинського походження.

Борис Бурда — ерудит, популярний український гравець в інтелектуальних телешоу.

Борис Беккер — німецький тенісист.

Борис Джонсон — британський політик, мер Лондона.

Борис Томашевський — американський актор, режисер, драматург та театральний діяч, українського походження.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ