Ім'я Аркадій

Опис імені

Значення імені Аркадій

"Житель Аркадії"

Походження імені Аркадій

Аркадій – чоловіче особисте ім'я, походить від грец. Ἀρκάς (родовий відмінок Ἀρκάδος) - житель Аркадії, історичної області Греції. Також Аркадіями називали античні святкування на честь давньогрецької богині Деметри, «Аркадія» - її культове ім'я.

Характеристика імені Аркадій

Аркадій ВойтюкЗначення імені Аркадій для хлопчика наділяє цю дитину добре розвиненою фантазією. Схильність до творчості та здатність придумувати найнеймовірніші історії легко допомагає стати маленькому хлопчику душею компанії та її неформальним лідером.

Крім цього значення імені Аркадій для дитини свідчить про його поступливість та самостійності. У шкільні роки у батьків можуть виникнути проблеми з сином через його зайву втаємниченість. Такі хлопчики намагаються нікого не посвячувати у свої проблеми, що нерідко лише посилює важку ситуацію.

Все своє життя Аркадій шукає серед представниць прекрасної статі ідеал. Велике значення надає духовній сумісності з партнеркою. Найчастіше закохується в жінку, яка поєднує в собі всі ролі: коханки, матері, відданого друга. Цінує в своїй обраниці таку рису характеру як відсутність ревнощів. Це «означає», що Аркадій дуже не любить скандальних та плаксивих жінок.

Чимале значення надає в стосунках жіночої вірності. Практично ніколи не прощає зрад.

Величезне значення у своєму житті Аркадій надає родині. Дружина і діти - головне в його житті. Намагається нічим не засмучувати своїх домашніх і завжди лише давати їм приводи для радості. Незважаючи на любов до жіночої краси намагається не змінювати законної дружини. Навіть, якщо зв'язок на стороні і трапиться, це ще не «означає», що буде розлучення.

Аркадій на роботі відрізняється обов'язковістю, безконфліктністю, а отже швидко знаходить спільну мову з начальством. Сам в суперечки не вступає і намагається погасити конфлікт, який трапився між колегами. Рішення, які стосуються робочих питань, приймає, грунтуючись не тільки на власних передчуттях, а також беручи до уваги факти, отримані з різних джерел.

Якщо робота буде віднімати у нього занадто багато часу, то він, не роздумуючи, проміняє свою кар'єру на спілкування з сім'єю. Важливе значення для таких чоловіків має самоконтроль стосовно випивки. Саме алкоголь може перешкодити Аркадію досягти кар'єрних висот.

Зачасту носії цього імені мріють стати суддями або адвокатами. З Аркадія також може вийти хороший учитель або лікар-психотерапевт.

Відомі особистості на ім’я Аркадій: 

Аркадій Жуковський — український історик, громадський і політичний діяч.
Аркадій Непиталюк —український актор, кіно- та телевізійний режисер, сценарист. 
Аркадій Гашинський — український радянський актор театру і кіно. 
Аркадій Філіпенко — український композитор.
Аркадій Войтюк — український співак у кантрі/фолк/інді стилях.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ