Ім'я Василь

Опис імені

Значення імені Василь

"Цар", "Князь"

Походження імені Василь

Василь – чоловіче ім’я давньогрецького походження. (дав.-гр. Βασίλειος - «царський», βασιλεύς — «цар»). Ім’я з'явилося за часів перських війн та на початку мало значення «перський цар, князь».

Характеристика імені Василь

Василь ЛомаченкоУ дитинстві маленький хлопчик росте абсолютно спокійною середньостатистичною дитиною. Вчиться добре, але через свої вроджені ліності, за низького контроля батьками успішності свого чада, може запустити своє навчання.

Ще з дитинства хлопчику подобається вигадувати якісь складні та зрозумілі йому одному методи виконання будь-яких простих дій, що здається «винаходом велосипеда».

Василь має численну кількість друзів, спілкування з якими має для хлопчини велике значення. Хлопчик любить і вміє спілкуватися, причому спільну мову може знайти практично з усіма, для дитини немає ані матеріальних, ані вікових перешкод для спілкування.

Малюк часто стає улюбленцем дідусів та бабусь, але він дуже рідко буває у них в гостях, вважаючи за краще проводити час з однолітками.

З дитячих років батькам слід пояснити та вказати хлопчині ті цінності, які будуть мати велике значення в житті, інакше маленький шибеник зробить свої, які кардинально відрізняються від батьківських настанов висновки.

Схильність хлопчини обростати численними друзями, залишається такою і в свідомому і зрілому віці. Іноді здається, молода людина приділяє більше значення і увагу своєю дружній компанії і роботі, ніж сім'ї.

В юності значення імені Василь оновлюється таким якостями як працьовитість та наполегливість. Однак якщо у хлопчини відсутня мотивація і мета, то ці якості характеру працюють в протилежному напрямку.

Відмінною рисою для молодої людини є його простота, неквапливість, добродушність та особлива «хитринка». Життєрадісність здатна підняти настрій навіть наймеланхолійно налаштованій людині, а його вміння уникати конфліктів завжди цінується в колі друзів.

Обачність, а також здатність помічати і запам'ятовувати всі деталі, дуже часто стає в нагоді у житті молодої людини. Однак глобально мислити та представити цілковиту картинку хлопцеві важче.

Тиснути та впливати на Василя - справа марна і невдячна. Нахрапом його не візьмеш і не переконаєш, у нього знайдеться безліч структурованих аргументів проти чужих переконань. Ігнорує всіх, хто намагається вчити його життю, або спрямувати на «шлях істинний».

Найкраще - домовитися з хлопчиною полюбовно, ось тоді він буде неухильно виконувати обіцяне, виконання обіцянок має для Василя велике значення. Однак не слід надто вже «перегинати палицю» і посилювати заходи або умови, через свою природну неповороткість він чисто фізично не зможе цього виконати.

Загалом, чоловік обладає колосальним інтелектуальним потенціалом, однак через свої вроджені лінощі може просто не використовувати (або використовувати не за призначенням) свій природний дар.

Найчастіше любов для молодої людини не означає багато чого і стоїть не на першому місці, перед нею стоять друзі і робота. Почуття свободи та комфорту для чоловіка дуже важливе, тому у відносинах з дівчиною, велике значення має надана можливість для самореалізації та відпочинку.

Чоловіче ім'я Василь у коханні має не так багато тлумачень, і всі вони вказують на те, що молодій людині дуже складно обрати між сім'єю, друзями та роботою, тому часто намагається об'єднати ці всі сфери.

Сімейні стосунки чоловіка складно назвати ідеальними, але і жахливими їх назвати теж не можна. Найчастіше жінці своєї Василь вірний на всі 100%, навіть якщо знаходиться в стані сильного алкогольного сп'яніння, він не буде йти на поводу низинних інтимних інстинктів.

Ніколи не стане думати про розірвання шлюбу, навіть якщо з сім'єю живеться не надто солодко, вважає за краще не розповідати про своє сімейне життя, хоча і бувають рідкісні випадки хвастощів або нетверезих скарг.

Василь серйозно ставиться до дітей. Це означає, що дитину він планує заздалегідь, який часто стає єдиним у сім'ї. Довгоочікуване чадо пестить і плекає, приділяючи велике значення його вихованню.

Чоловік багато часу присвячує роботі, а значить, за відсутності проблем у родині може домогтися гарних успіхів. Однак метою молодої людини зовсім не стоять кар'єрні досягнення, для неї важливий сам процес самореалізації.

У кар'єрі, значення імені Василь досить неоднозначне. З одного боку молода людина бажає працювати, заробляти гроші і рости професійно, з іншого - не хоче себе ставити в обмежувальні рамки, і працювати тільки заради грошей.

Завжди виявляє старанність і оригінальне мислення, може стати досить таки успішним ученим, дослідником, фахівцем в таких областях як електроніка та техніка. Також чоловікові близькі такі професійні напрямки, як будівництво, торгівля, організація та контроль будь-якої діяльності.
Відомі особистості на ім’я Василь: 

Василь Стефаник — український письменник, поет, майстер експресіоністичної новели, громадський діяч, політик. 

Василь Кричевський— український художник, архітектор, графік.

Василь Барвінський — український композитор,піаніст, музичний критик, педагог, диригент

Василь Симиренко — український промисловець, інженер-конструктор та технолог у галузі цукроваріння, визначний меценат української культури, видавець.

Василь Литвин — заслужений артист України, народний артист України, голова Спілки кобзарів України.

Василь Шкляр — українськийписьменник, політичний діяч. 

Василь Стус — український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець,правозахисник.

Василь Іванчук — український шахіст,міжнародний гросмейстер.

Каразін (Каразин) Василь — український вчений, винахідник, громадський діяч.

Василь Маркусь — український науковець, публіцист, журналіст, пластовий і громадський діяч української діаспори в США. За фахом — юрист і політолог. 

Василь Вірастюк — український ломус, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004). Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. Заслужений майстер спорту України.

Василь Ломаченко — український професійний боксер. Чемпіон світу за версією WBO у напівлегкій вазі (до 57,2 кг) та другій напівлегкій вазі (до 59,0 кг). 

 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ