Ім'я Артем

Опис імені

Значення імені Артем

" неушкоджений, бездоганного здоров'я"

Походження імені Артем

Походить від грецького Ἀρτεμής — чоловіче ім'я, що перекладається як «неушкоджений, бездоганного здоров'я», за іншою версією - від імені грецької богині Артеміди. Артеміда у грецькій міфології – дочка Зевса, сестра Аполона, богиня полювання, родючості. Одна з форм імені – Артемій.

Привітання з Днем Народження для імені Артем

Характеристика імені Артем

Артем ЧехАртем – людина, завжди йде по життю своїм шляхом. Його складно збити з наміченої мети і переконати в чому-небудь. Володар цього чоловічого імені своєю нестандартною життєвою позицією нерідко дратує оточуючих. Деякі, навпаки, ставляться до нього з великою повагою. Значення імені Артем дозволяє говорити про величезний вплив на життя цього чоловіка його оточення.

Ім’я Артем для хлопчика розкриває його як спокійну незалежну дитину. Він ніколи не нав'язує своє товариство ровесникам. Легко вливається в компанію, що складається лише з незнайомих людей. Швидко стає лідером в колі нових друзів. Впевнений в собі.

Дружити воліє не з ровесниками, а з дітьми старшого віку. Артем любить грати в рухомі ігри та багато бігати.

Характеристика імені Артем дозволяє говорити про його прямолінійність. Говорить правду навіть тоді, коли вона недоречна. Через це часто потрапляє в епіцентр конфліктів та навіть бійок. Маленький Артем шанобливо ставиться до авторитетних особистостей, але ніколи перед ними не «прогинається».

У школі Артем – старанний учень. Виконує задані додому завдання без зайвих нагадувань батьків. Нерідко стає старостою класу або неформальним лідером. Намагається уникати конфліктів. До дівчаток ставиться дуже уважно і ввічливо. Ця дитина воліє уникати надмірної опіки.

Велике значення для Артема має сексуальне задоволення партнерки. Чим сильніші відчуття коханої у ліжку, тим яскравіші сексуальні переживання його самого. Для нього важливо з обраною жінкою встановити міцний емоційний контакт. Любить відчувати підтримку. Щасливі відносини для таких чоловіків неможливі без довіри. Взаєморозуміння також має значення.

Здатен любити різних жінок по-різному. Це означає, що від деяких представниць прекрасної статі Артему потрібен лише секс, а з іншими він готовий пережити справжній калейдоскоп чуттєвих переживань. Самостверджується за рахунок частої зміни статевих партнерок. Сексуальний потяг допомагає Артему розслабитися та зняти напругу, що нагромадилася.

В родині завжди бере на себе роль лідера. Часто ревнує свою дружину, але намагається це приховувати від усіх. Привітний господар. Утримати від зради Артема може тільки дуже темпераментна в ліжку жінка. В іншому разі не виключені романи на стороні. Але вони бувають лише у виняткових випадках. Це означає, що він прагне до міцного шлюбу. Емоційна складова сімейного життя має велике значення для такого чоловіка.

Артем дуже турботливий і люблячий батько для своїх дітей. До старості любить свою матір. Часто дарує подарунки і запам'ятовує всі сімейні дати. Нерідко робить приємні сюрпризи дружині.

Досягти успіху в професії Артемію допомагає твердий характер, безмежна працьовитість і логічне мислення, а, значить, йому легко досягти кар'єрних вершин. Досягти успіху володарі цього імені можуть практично в будь-якій сфері діяльності, але особливо варто уважно поставитися до таких професій як будівельник, архітектор, електрик, журналіст, лікар та вчитель.

Відомі особистості: Артем Чех — сучасний український письменник.

Артем Мілевський — український футболіст білоруського походження, нападник «Динамо» (Київ) і національної збірної України.

Артем Ведель — український композитор, диригент, співак, скрипаль.

Артем Федецький — український футболіст, захисник львівських «Карпат». Володар Кубка УЄФА 2009 у складі донецького «Шахтаря». Гравець національної збірної України.

Артем Терещенко — перший підприємець у родині Терещенків.

Артем Шаповал — брат Миколи Шаповала та Микити Шаповала, полковник армії УНР.

Артем Шевченко — український тележурналіст.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ