З Днем Народження, Артем!

З Днем Народження, Артем!

З Днем Народження тебе, Артем!

Я тобі бажаю щастя і достатку,

Йди життям зухвало, виглядай Царем,

І хай береже тебе твоє янголятко.

 

Хай дарує  усмішки тобі твоя доля,

Хай твій сон завжди буде міцним,

Хай збувається лиш те, на що твоя воля,

Просто будь таким як є – класним і крутим!

Листівки з Днем Народження для Артема

Листівка з Днем Народження для Артема

Картинка Артем з Днем Народження 

Привітання з Днем Народження для імені Артем

Характер Артема

Артем здоровий і розважливий, така людина рівно ставиться до всіх життєвих перипетій. Його обходять серйозні біди, від оточуючих він відчуває визнання і повагу. Артем досить релігійний, вважає за краще працювати і відпочивати в спокої. Він вірний і постійний, як в коханні, так і в дружбі. Не любить часто міняти місце проживання або роботу, одночасно цікавий і намагається задовольнити свою цікавість різними способами.

Артем незалежний у поглядах, свою поведінку підпорядковує внутрішнім переконанням, в спілкуванні він дипломатичний, його психіка стійка, нервові зриви рідкість.

На роботі він знає своє місце, не схильний зловживати довірою і відноситься до вищих осіб з належною повагою. Вміє правильно розставляти пріоритети, якщо грубо порушуються його особисті межі, він тактовно поставить кривдника на місце.

На роботі зазвичай не заводить дружбу і романи, не допускає розвиток відносин далі службових. З самого дитинства Артем є негласним лідером в будь-якій віковій групі, здатний захопити і повести з собою.

Є у людини з таким ім'ям і негативні риси. Іноді він схильний нав'язувати свої погляди іншим людям, якщо у нього є в підпорядкуванні співробітники, часто проявляє зайву твердість стосовно них. Любить надмірний контроль, але не завжди сам тебе контролює, досить хитрий. Принагідно може згадати образу і помститися за себе. Для такого хлопця не існує фантазій і мрії, він позбавлений ілюзій.

Чоловік отримує все, чого бажає.

З друзями доброзичливий, хоч і схильний давати поради. У виборі професії примхливий, найкраще зможе реалізувати себе в області політики, дипломатії, в філософських науках. Він вміє правильно організувати робочий процес, завдяки якому швидко просувається кар'єрними сходами.

Шлюб та сім'я

Чоловіки з ім'ям Артем не одружуються занадто рано, вони спочатку досягають успіху у фінансовій сфері. Для них шлюб - це добре продуманий крок, бажано на все життя. Дружина має визнавати лідерство чоловіка в сім'ї, підкорятися йому, але мати почуття власної гідності і сили відстоювати свою думку. Артем одружується на м'якій та ніжній жінці, яка не буде їм командувати. Він завжди націлений на сім'ю і прагне зберегти її, чого б це йому не коштувало, особливо якщо в шлюбі народилися діти.

Для чоловіка з таким ім'ям в союзі немає місця зраді, хоча він був і залишається дамським угодником. З рівноваги може вивести зрада дружини, і тоді чоловік схильний до імпульсивних і непередбачуваних вчинків. Як чоловік проявляє себе власником, ревнує свою другу половинку, не завжди маючи для цього вагомий привід.

Артем відмінний помічник, він здатний розділяти дружиною все клопоти по дому, він прекрасно готує і періодично влаштовує своїй родині приємні сюрпризи. У його будинку завжди повно друзів і гостей, які будуть нагодовані смачними стравами, приготованими Артемом власноруч.

Артем - чудовий батько, він балує своїх дітей, любить їх однаково, незалежно від статі. З повагою ставиться до ситуації, в якій дитина відстоює свою думку.

Значення, походження та характеристика імені Артем

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання по іменам

А

 Аліна Аліса Алла

 Анастасія 

 Анатолій Ангеліна

 Андрій Анна

 Антон Антоніна

 Аріна Артем

Б  Богдан Богдана
В

 Вадим Василь Валентин

 Валентина Валерій 

 Вероніка 

 Віктор Вікторія 

 Віталій Віталіна

 Владислав Владислава

 Володимир

Г  Галина
Д

 Дарина Денис Діана 

 Дмитро

Є

 Єва Євген  Євгенія

 Єгор Єлизавета

Ж  
З  Злата Зоряна
І

 Іван Іванна Ігор Ілля 

 Інна Ірина

К  Катерина Костянтин
Л

 Лариса Леонід Любов

 Лілія Людмила

М

 Максим Марія Марина 

 Маргарита Маркіян Марта

 Мар'яна Матвій 

 Микола  МирославаМихайло

 Мілана Мілена

Н

 Надія Назар Наталія

 Ніна

О

 Оксана Олег Олександр 

 Олександра Олексій Олена

 Олеся Ольга

П  Павло Петро Поліна
Р  Роман Руслан Руслана
С

 Світлана Сергій Соломія 

 Софія Степан

Т

 Таміла Тарас Тетяна

 Тимофій

У  Уляна
Ф  
Х  Христина
Ц  
Ч  
Ю  Юлія Юрій
Я  Яна Ярослав

Бонус: Катя Саша Маша