Ім'я Микола

Опис імені

Значення імені Микола

"переможець народів"

Походження імені Микола

Походження імені Микола: давньогрецьке, від імені «Nikolaos»; від «nike» — перемога і «laos» — народ

З днем ангела Микола!

З Днем Народження, Микола!

Характеристика імені Микола

Ніколо ТеслаВрівноваженість, доброта, працьовитість – таке значення імені Микола. Однак схильний до спалахів гніву, він може здійснити вчинок, якого ніхто не чекає. Упертий, імпульсивний, в гніві не контролює себе. Не любить, коли його критикують та читають нотації. Майстер на всі руки, уміє багато чого робити, але тільки якщо захоче.

Це чоловіче ім'я володіє дивовижною енергетикою та мінливістю. У ньому комбінуються несумісні поняття. Він суворий та веселий, легкий на підйом, але жорсткий. Іноді здається, що характер Миколи складається лише з протиріч. Погляди широкі та різнобічні. З різних приводів має свою особисту думку. Ніколи не піддається впливу інших.

Свавільний та самолюбний – це значення імені Микола для хлопчика. Його маленького дуже важко змусити всидіти на місці. Миколка завжди знаходиться в пошуках пригод та заражає своїм ентузіазмом однолітків. Найчастіше є першим в класі і може навіть зірвати уроки. Незважаючи на це, вчиться відмінно. Будь-яка наука дається легко. Особливо любить математику, фізику та точні науки.

Життєрадісний, компанійський, рухливий – це значення імені Микола для дитини. Захоплюється абсолютно різними речами. Може зараз грати у рухливі ігри для дітей, а через півгодини зацікавиться шахами. Батькам не слід потакати забаганкам Миколи. Якщо вони будуть виконувати всі його забаганки, то він стане егоїстичним.

Якщо Миколу виховувати з потрібною часткою жорсткості, то, подорослішавши, він досягне багато чого в житті. Самостійний, дотепний, дружелюбний. Намагається дивитися на свої вчинки з боку. Завдяки нестриманості, потрапляє у важкі та неприємні ситуації.

У представниць жіночої статі Колі подобаються розум, душа, а потім вже зовнішність. Підозрілий та ревнивий, не зазнає докорів. В момент близькості щирий, як ніколи. Будь-який комплімент, відпущений їм – справжній.

Доглядати за жінками вміє, як ніхто інший. Знає, що подарувати, як звабити, чим привернути увагу. Навіть кидаючи чергову партнерку, залишить в її душі тільки теплі спогади про роман.

Жінок міняє як рукавички. Дам приваблює в Миколі чемність, галантність, люб'язність, ніжність. Секс має велике значення. Але до зрад не схильний. На такий крок іде лише у крайньому випадку.

Любить товариство жінок, але це не означає раннє одруження. Одружується пізно. Як правило, надихнути на цей крок може тільки велика любов. Дружина з ним буде щаслива. Велике значення надає будинку та дітям. Ласкавий чоловік і батько. Улюбленець жіночої статі стає зразковим сім'янином, на якого можна рівнятися. Зраджувати не буде. Але якщо дружина негативно відноситься до інтимної близькості – знайде їй заміну на стороні. Проте їй ніколи не стане про це відомо.

До родичів з боку дружини ставиться добре. Дітей обожнює. Займається вихованням сам. Його методи дають дитині величезні перспективи в житті. Має «золоті» руки. З легкістю налагодить господарство, полагодить кран і побудує гараж. Не цурається й жіночих справ. З радістю вимиє посуд, якщо дружина втомилася. Єдине, чого має боятися і чому надавати велике значення дружина – це пристрасть Миколи до алкоголю. Їй потрібно уважно стежити за цією згубною звичкою.

З колегами спілкується дружньо, допоможе в складній ситуації. Начальство завжди може доручити Миколі важливу справу. Заробляє, як правило, добре. Якщо стане керівником, то буде показувати себе жорстким та неприступним. Властолюбний, а значить, професій з великими можливостями краще остерігатися.

Відомі особистості: Микола Леонтович  — український композитор.

Микола Лисенко — український композитор, піаніст, диригент, педагог, збирач пісенного фольклору, громадський діяч.

Микола Вінграновський  — український письменник-шістдесятник, режисер, актор, сценарист і поет.

Микола Хвильови́й  — український прозаїк, поет, публіцист.

Микола Копернік -  польсько-німецький астроном і математик, фізик, правник, дипломат, економіст, канонік, лікар і астролог.

Миколай Кузанський математик.

Ніклас Луманн - німецький соціолог.

Нікколо Макіавеллі - політичний мислитель.

Нікола Тесла - сербський та американський винахідник і фізик.

Ніколаос Платон - грецький археолог.

Микола Леонтович  — український композитор.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ