Ім'я Юліана

Опис імені

Значення імені Юліана

"Хвиляста, пухнаста", "та, що належить роду Юліїв".

Походження імені Юліана

Імена Юліана, Юлія і Уляна мають спільне коріння і однакове походження. Існує дві головні версії походження імені Юліана: з грецької мови ϊουλος (юлос) — «пухнаста, кучерява, хвиляста»; з латинської мови lulia — «липнева» або «з роду Юліїв».

Характеристика імені Юліана

Юліана ФедакТаку емоційну і невгамовну дівчинку, як юна Юліана ще треба пошукати. Обираючи значення імені Юліана для дівчинки, батьки мають бути готові, що вона просто не дасть їм спокою, маленьку Юліану не чути, тільки якщо вона спить - на рідкість активна та непосидючість натура.

Значення імені Юліана для дитини означає неймовірну артистичність, схильність до різких перепадів настрою. Вона не буває сірою та нейтральною, Юліана або веселиться та заразливо регоче, або голосно і нестримно плаче, або бурхливо гнівається і сердиться. Маля дуже вперте, і їй важливо, щоб її слухали та виконували її прохання.

Разом з такою сильною енергетикою тлумачення імені означає здатність легко прощати кривдників, та швидко відходити. Вона абсолютно позбавлення почуття мстивості, тому, тим, хто їй зробив погано, вона просто не відводить таким людям належного значення в житті.

У шкільні роки дівчинка відрізняється товариськістю, але не надмірною. Її не можна назвати пліткаркою, але обговорювати вчителів з однокласниками вона буде з особливим натхненням. Перехідний вік для неї, завдяки здатності не забивати голову непотрібними дрібницями, проходить дуже гладко, без розладів для батьків.

Любов для Юліани - це в першу чергу не бурхлива пристрасть, навіть не дивлячись на емоційну гарячність вона надає величезне значення самостійності обранця. Якщо чоловік не досяг чогось у житті, це означає, що дівчина не бачить в ньому належного потенціалу, тож залицятися до неї не варто, бо легко можна отримати «гарбуза».

Дівчина схильна ідеалізувати, і тому пошуки другої половинки для неї часто бувають занадто затягнутими. Кілька разів обпалюючись, вона не поспішає заводити серйозних стосунків, тому зазвичай виходить заміж набагато пізніше ніж однолітки.

Чільне значення у сімейному житті Юліани грає її непереносимість замкнутого простору, та волелюбність. Це означає, що чоловіку не варто сподіватися, що зможе утримати її у чотирьох стінах. Ні, їй не потрібні бурхливі гулянки та свята, вона просто бажає діяти, і її активність часто призводить до сварок. Дівчина віддає себе улюбленій роботі повністю, при цьому забуваючи про свою половинку.

Діти також не зможуть зробити її домосідкою та ідеальної господинею. Вона буде скрізь тягати за собою дітей, та швидше за все дуже рано знайде няньку, щоб швидше вийти на роботу і не відчувати себе самотньою у замкнутому просторі сімейного вогнища.

Для Юліани має велике значення, щоб робота їй подобалася. На сидячій та нудній роботі, яка їй явно не до душі, вона довго не протягне. Волелюбна натура так і тягне до активних дій, а значить, найбільше жінці підійдуть професії, пов'язані з творчістю, а також робота, яка передбачає високу самовіддачу та здатність до рішучих дій.

Юліана заповзятлива, та за відсутності нормальної роботи може з легкістю почати свій бізнес. Вона буде віддавати себе улюбленій справі без залишку, не надаючи значення розладу з чоловіком з цього приводу. Вона ставиться до кар'єри, як сумлінна мати до дитини, і вважає, що для досягнення мети необхідно кинути всі сили.

Відомі особистості: 
Юліана Федак - українська тенісистка
Юліана Алвес - бразильська актриса
Юліана Бароні - бразильська актриса
Джуліана Маргуліс - американська актриса
Джуліана Янг - американська оголена модель
Юліана Райхардт — чеська піаністка, співачка та композитор
Юліана Кляйн – німецький композитор та музичний видавець.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я