Ім'я В'ячеслав

Опис імені

Значення імені В’ячеслав

"Найславніший"

Походження імені В’ячеслав

В'ячеслав (також Вячеслав, застаріла форма - Вінцеслав, Венцеслав) — українське та загальнослов'янське чоловіче ім'я, яке означає «найславніший». Складається з двох староукраїнських слів: вяще (вяче) - «більше, краще» + слава.

Стародавня церковна форма імені - Вяцеслав; стара календарна форма (до середини XVII століття) - Вечеслав. Розмовні форми - Вящеслав, Вячіслав, Бечіслав; поширена коротка форма - Слава.

Аналоги імені добре відомі в різних слов'янських мовах. Наприклад, імена Венцеслав в болгарській мові, Вацлав та Венцеслав в польській, Вацлав в чеській та словацькій мовах, і т.д.

Характеристика імені В’ячеслав

В'ячеслав УзелковМаленький В’ячеслав відрізняється від більшості однолітків міцним здоров'ям, особливо народжений взимку. Безперечними перевагами є природна витривалість та сила волі, значення імені В'ячеслав для хлопчика свідчить про те, що він просто створений для спорту. Не варто позбавляти малюка шансу, обов'язково віддайте його до спортивної секції.

У школі займає впевнену позицію лідера, вчиться добре. Однокласники цінують його за почуття гумору, організаторські здібності. Бере участь у всіляких змаганнях, може стати гордістю школи. Однак необхідно пам'ятати про те, що він потребує підтримки близьких у складні життєві моменти, в іншому випадку ризикує втратити впевненість у власних силах.

Несправедливість викликає внутрішній протест, непереборне бажання відстоювати свою точку зору, підкреслити своє значення. Якщо відсутня можливість захистити слабкого, хлопчик може заплакати та жбурнути перший-ліпший предмет, який трапиться. З віком ця риса залишається незмінною, наприклад, чоловік під впливом емоцій готовий звільнитися протягом одного дня. Запальність - недолік, з яким необхідно змиритися, маса позитивних якостей допоможуть закривати очі на ці спалахи.

Розрядившись відчуває себе винним, намагається в міру можливості згладити провину, тлумачення імені В’ячеслав дозволяє уявити справжнього борця за справедливість, абсолютно не злого, здатного відчувати, такого, який не залишиться осторонь, коли потрібна його допомога. Є яскравим прикладом справжнього чоловіка, який не здатний образити жінку.

Для розвитку позитивних сторін дитини рекомендується з раннього віку привчати його до відповідальності за свої вчинки, стимулювати до досягнення поставленої мети. Не варто намагатися перешкоджати природному прагненню захищати слабких. Йому не можна давати неправдивих обіцянок, брехня для нього - важке випробування. Не замислюючись порве відносини з людиною, якщо зіткнеться з її негідною поведінкою. Життєві принципи мають величезне значення і не дозволяють поступати інакше.

У кохання В’ячеслав надає перевагу ефектним досвідченим жінкам. Його інтелекту та винахідливості досить для завоювання найнеприступніших красунь. У жінок користується популярністю, що часто означає, що він вміє доглядати. Представницям прекрасної статі комфортно поруч з таким чоловіком, вони намагаються проводити з ним максимум часу. Має унікальну здатність організовувати справжні свята для двох, залишаючи незабутні враження.

Природне прагнення до справедливості у стосунках з жінками переростає в почуття обов'язку. Він щирий у появі почуттів.

Дружина має бути розумною і освіченою. Зовнішність має велике значення для чоловіка, крім цього у подружжя мають бути відсутні комплекси. Цінує домашній затишок, докладає максимум зусиль для того, щоб його сім'я не мала потреби ні в чому. Балує дружину та дітей, готовий втілювати в реальність будь-які примхи, особливо в романтичний період відносин.

Є відмінним сім'янином, а це означає, що готовий допомагати у веденні господарства, з радістю няньчиться з дітьми. Стає справжнім другом дітям, вони довіряють йому найпотаємніші секрети, бо впевнені у розумінні та підтримці. Справжній господар не потребує нагадувань про необхідність відремонтувати кран, замінити лампочку, комфорт має для нього значення навіть в дрібницях. Любить домашніх тварин, не відмовляється від щоденних прогулянок з собакою. Часті гості та веселі компанії - невід'ємна частина життя.

Віддає перевагу довірчим стосункам з дружиною, якщо дізнається про зраду, не пробачить.

Зберігає вірність, позаяк на зраду у нього просто не вистачає часу, робота займає кожну вільну хвилину.

Зрада є для нього найсильнішим ударом, перенести який йому дуже складно, починати життя з чистого аркуша для нього дуже проблематично.

Прагне до слави. Від природи В’ячеслав є лідером, а значить готовий витримати найжорсткішу конкуренцію. Однак в певні моменти, перешкоди є підставою для того, щоб відмовитися від задуманого. Після поразки довго відновлюється, йому необхідно допомогти знову повірити в себе, підтримка має особливе значення в такі моменти.

Працьовитість дозволяє досягти висот у різних сферах діяльності, дуже важливо створити умови, в яких можливо зосередитися.

Сумлінно ставиться до доручень, обов'язково доводить справу до кінця. В юності проявляється тяга до техніки, при цьому абсолютно безперешкодно може реалізувати себе в різних професіях.

Обов'язковою умовою успіху в кар'єрі вважається конкуренція, яка є своєрідним стимулом.

Організаторські здібності дозволяють йому стати відмінним керівником. Його небайдужість до оточуючих є надійним підгрунтям для створення команди, яка буде працювати як єдиний механізм. Досить заробляє, забезпечує сім'ю, завжди готовий поділитися з близькими.

Відомі особистості на ім’я В’ячеслав: 

В'ячеслав Прокопович— політичний і громадський діяч, педагог, публіцист і історик.

В'ячеслав Чорновіл — літературний критик, публіцист, діяч руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу. Герой України.

В'ячеслав Узелков - український боксер.

В'ячеслав Хурсенко — український співак, композитор, автор-виконавець.

 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ