Ім'я Харитон

Опис імені

Значення імені Харитон

"Щедрий", "Гарний"

Походження імені Харитон

Харитон (грец. Χαρίτων — «прихильний», «той, що посипає милостями», «щедрий») — українське чоловіче особове ім'я грецького походження.

За іншою версією це, ім'я перекладається як «гарний», «чарівний», і походить від Харити — назви богинь жіночої вроди та чарівності. (Ім'я було епітетом Зевса).

Характеристика імені Харитон

Харитон БородайВ енергетиці імені Харитон зосереджені величезна сила та найкращі людські якості і риси. Володар цього чоловічого імені здатний на героїчні вчинки, він і фізично і морально сильний. Харитон упертий та рішучий, за бажання може багато чого досягти в кар'єрі або як громадський діяч. При цьому він людина проста і легка в спілкуванні, люди тягнуться до Харитона через його лагідну та добру вдачу; єдиний і головний його недолік - зайва зарозумілість, яка з роками набуває вкрай болючих рис.

Дитячі роки Харитона проходять легко для батьків та з користю для малюка. Хлопчик дуже активний, непогано навчається в школі, багато читає, але набагато цікавіше йому живе спілкування в колі численних друзів. Харитона поважають і однолітки, й старші діти, і вчителі. У хлопчика загострене почуття справедливості, він завжди заступиться за слабкого, не дасть в образу і себе самого. Але крім іншого, Харитон патологічно не виносить критики і зауважень на свою адресу, образу він не пробачить ніколи. Батькам варто звернути увагу на розвиток у Харитона об'єктивної самооцінки та вміння прощати, інакше в майбутньому він може стати занадто агресивним, а з близькими почне вести себе як справжній тиран.

Від природи у Харитона аналітичний склад розуму, при цьому він жваво цікавиться мистецтвом, тож він відмінно зможе виявити себе як на технічній, так і на творчій ниві. На вибір професії чоловіка великий відбиток накладає родина, якщо батьки цієї людини люди далекі від мистецтва, з Харитона швидше за все вийде винахідник, конструктор, механік або інженер. І навпаки, якщо в родині підтримають творчі експерименти, він з часом виявить себе як успішний письменник, журналіст або драматург. У чоловіка багато різних захоплень, не на останньому місці в його житті стоять друзі, з якими він проводить весь вільний час.

В особистому житті Харитона панує мир та спокій, він дуже рано одружується і, зазвичай, ця сім'я може успішно проіснувати досить довго. Харитон вибирає жінку свідомо м'яку, податливу, ніжну і здатну забезпечити сімейний затишок. Крім того, для Харитона важливо, щоб супутниця життя стала для нього своєрідною музою, захоплювалася його творчістю, підтримувала та підбадьорювала його. Харитон не ловелас, він завжди буде зберігати вірність своїй дружині. Це суворий, але турботливий батько, який вміє забезпечити близьких.

Відомі особистості на ім’я Харитон: 

Харитон Бородай — український поет, журналіст. Писав під літературним псевдонімом — Ярема Байрак.

Харитон Вардошвілі — грузинський поет, перекладач.

Харитон Довгалюк — український письменник, журналіст, священик.

Харитон Лебідь-Юрчик — український економіст, державний діяч, директор Державної скарбниці УНР і Української держави.

Харько — міфічний козак, іменем якого за легендою названо місто Харків.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ