Ім'я Мирон

Опис імені

Значення імені Мирон

"Запашний"

Походження імені Мирон

Мирон (грец. Μύρων) — українське чоловіче ім'я грецького походженння. Походить від слова мирра — запашна смола, яку спалювали під час богослужінь. Буквально: Мирон — той, хто пахне миром, запашний. 

Характеристика імені Мирон

Мирон МаркевичДитина має м'який, слухняний характером, проте це зовсім не означає, що у хлопчика немає сили волі. Хлопчисько випромінює доброзичливість та чарівність, проте під час виникнення стресових ситуацій, може легко зорієнтуватися, взяти себе в руки і виявити далеко не дитячу силу волі.

Маленький Мирон любить вчитися, а також старанно відвідує технічні гуртки, бере участь в олімпіадах з математики та фізики, захоплюється історією. Його пізнання в цих предметах далеко виходять за межі шкільної програми. Приділяє значення спорту, для хлопчика дуже важливі змагання в цій сфері, нерідко займає призові місця.

Єдиним зауваженням від вчителів є неохайне заповнення щоденника та зошитів, яким дитина практично не приділяє значення, продовжуючи писати як йому зручно. У хлопчика є здібності до музики та написання віршів, захоплюється збиранням авіамоделей.

Незважаючи на свій тихий характер, хлопчик обладає неймовірною чарівністю, яка збирає навколо нього безліч друзів. У свою чергу хлопчаки, які входять до компанії Мирона, не дивлячись на тиху вдачу дитини, дуже цінують і поважають його.

В юності, доповнюється значення імені Мирон безліччю позитивних рис характеру, серед яких чесність, обов'язковість, пунктуальність та працьовитість. Спілкування з однолітками має для дитини велике значення.

Ще одним тлумаченням та таємницею імені Мирон є самостійність і незалежність юнака. Становлення особистості і характеру хлопчика проходить дуже швидко, тому слід приділити велику увагу його вихованню батькам.

Чесність і вірність даному слову, відрізняє хлопчика від інших його однолітків, йому не притаманні легковажність та необов'язковість. Найчастіше юнак знає безліч таємниць своїх друзів, але ніколи не використовує їх як компромат, навіть якщо дружба з якихось причин добігла кінця. Однак, це рідкісне явище, бо хлопця дуже цінують в колективі.

Чоловіча гідність не дає молодій людині довго бігати за однією дівчиною, він докладе всі свої зусилля і силу волі для того, щоб забути безсердечну панночку.

Вважає за краще не брати участі в будь-яких порожніх суперечках та конфліктах, бо цінує свій час і власну гідність. Може з легкістю дати відсіч в разі потреби. У колективі є лідером і прикладом для наслідування.

Через свою природню сором'язливість, у молодої людини нерідко виникають деякі складнощі з протилежною статтю. Переважно це стосується інтимної сфери, де потрібно виявити домінування. Але хвилювання молодої людини може все зіпсувати, що згодом надовго відіб'ється на його стосунках з дівчатами.

У родині значення імені Мирон виявляє свого власника як доброго господаря, здатного підтягнути по дому всю чоловічу роботу. Домінування у господарстві, молода людина воліє передати своїй дружині і з легкістю виконує всі доручення.

Дітей любить, проте виховання їх часто перекладає на плечі своєї дружини, тільки зрідка показуючи свій авторитет.

У постановці цілей та сімейних цінностей, чоловіка необхідно направляти. Це означає, що слід конкретно говорити, що хочеш, бо найчастіше прагнення до досягнення висот у молодої людини далеко не на першому місці.

Молода людина дуже талановита і обдарована, значить, в будь-якій справі проявляє себе чудовим професіоналом, здатним на особистісний і кар'єрний ріст. Особливо розкривається талант чоловіка в музиці, кінематографії, спорті, живопису, скульптурі.

Молода людина буде себе комфортно почувати в ролі вченого, розробника комп'ютерних технологій, архіваріусом, бібліотекарем.

Відомі особистості на ім’я Мирон: 

Мирон Маркевич — радянський та український футболісті тренер

Мирон Ніколеску — румунський математик, педагог, професор, доктор наук

Мирон Федорів — український хоровий диригент, композитор, музикознавець і педагог

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ