Ім'я Борислав

Опис імені

Значення імені Борислав

" Борець за славу "

Походження імені Борислав

Борислав – українське чоловіче ім'я слов'янського походження. Є поєднанням двох коренів «боротьба» та «слава», таким чином може означати або «той, хто бореться за славу» або «славний борець». Ймовірно, саме від нього пішла скорочена форма Борис.

Характеристика імені Борислав

Борислав БрондуковНа думку більшості дослідників, значення імені Борислав має сильну енергетику і може обдарувати носія цього імені цілою купою корисних та потрібних характеристик. Так, воно може обдарувати позитивним мисленням і оптимізмом, доброзичливістю та добродушністю, відмінною уявою та яскравою фантазією, стрімкістю і цілеспрямованістю, комунікабельністю та привітністю. Так але, як всі ці риси будуть проявлятися, і якими будуть доповнюватися, залежить від безлічі додаткових чинників, в тому числі і від батьківського виховання, і природно, від етапу дорослішання.

У ранньому дитинстві характеру хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне ім'я Борислав, значення може обіцяти непосидючість, балакучість, непослух, незалежність та волелюбність, гордовитість і непередбачуваність, чутливість, відмінну уяву і дивну кмітливість. Цього хлопчика не можна назвати дисциплінованим, він нікого і ніколи не слухається, і завжди робить тільки так, як вважає за потрібне, батькам доведеться попрацювати над його вихованням, він настільки неслухняний і емоційний, що зжитися з його натурою вдасться далеко не кожному. Зате хлопчика іменоформа Борислав може нагородити такої важливою рисою як красномовність, завдяки якій він завжди і в будь-якій ситуації зможе подружитися навіть з найбільш недружньою людиною, зможе знайти друзів там, де цього неможливо зробити, і взагалі, завдяки його вмінню розмовляти, він зможе багато чого досягти в своєму житті. 

Єдине «але» - батькам варто приділити увагу вихованню в ньому терпимості, вміння прощати і розуміти. Характеристика імені Борислав може також обдарувати і занепокоєнням, і нестриманістю. Крім того, воно ж може нагородити хлопчика і такою рисою як безкомпромісність, через яку у нього може з'явитися в кінцевому підсумку багато ворогів та недоброзичливців.

Цілеспрямованість, працьовитість, відповідальність, обов'язковість і старанність, чесність і настирливість, завзятість, впевненість в собі і рішучість - ці риси проявляються зазвичай у дорослому чоловікові, який отримав при народженні ім'я Борислав. Бориславам подобаються професії, в яких потрібно використовувати аналітику та логіку. Також і фізичні дані – володарям цього імені подобається використовувати всі переваги разом, і до того ж, чоловік потребує спілкування, а значить, його професія швидше за все і буде передбачати спілкування з людьми. Не можна не відзначити і те, що Борислав, це зазвичай людина з відмінним характером. Більш того, значення цього ймення може обдарувати названого так чоловіка ще й почуттям відповідальності, бажанням допомагати людям, доброзичливістю і чесністю, прямотою і безкомпромісністю. Такого не вийде спокусити користю, схилити до зради або брехні, він так ніколи не вчинить. Саме тому-то у нього і є багато друзів. До речі, що стосується спілкування з людьми і дружби - зазвичай значення імені Борислав обіцяє багато друзів і широке коло спілкування, але однодумців у нього зазвичай мало. Ні, на самоті Борислав ніколи не залишиться. Але й справжніх друзів, які поділяють з ним усі його думки і цілі, на жаль, не багато.

Відомі особистості на ім'я Борислав: 

Борислав Брондуков — український актор, народний артист України

Борислав Пономарьов — * Борислав Степанюк — український поет, перекладач з литовської та чуваської літератури, журналіст

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ