Ім'я Денис

Опис імені

Значення імені Денис

"Посвячений богу Діонісу"

Походження імені Денис

Денис — слов'янське ім'я, яке є популярним в Україні та світі, спочатку було народною формою застарілого церковного імені Діонісій, яке в свою чергу походить від грецького Діонісіос (дав.-гр. Διονυσιος — «посвячений богу Діонісу») — давньогрецькому богу життєвих сил природи, виноградарства та виноробства. Діоніс у перекладі означає «бог з гори Ніс» та належить до найдавніших європейських імен.

З Днем Народження, Денис!

Характеристика імені Денис

Денні ДеВітоПредставники сильної статі, які є носіями чоловічого імені Денис, відрізняються підвищеною товариськістю. Також вони цікаві та не люблять сидіти на одному місці. Значення імені Денис дозволяє говорити про його здатність швидко все схоплювати. Таких людей люблять оточуючі та шукають з ним спілкування.

Значення імені Денис для дитини говорить про особливу щедрість та доброту цього хлопчика. Йдучи до школи та зустрівши по дорозі бродячу собаку, здатний віддати їй увесь свій сніданок. Допомога знедоленим має для нього чимале значення. Тлумачення імені Денис наполегливо радить батькам знайти для цієї дитини будь-якого домашнього улюбленця. На відміну від більшості інших дітей Денис сам буде доглядати за своєю собакою чи кішкою.

Значення імені Денис для хлопчика свідчить про його наполегливість та старанність. Батькам можна не хвилюватися про успішність у школі така дитина відповідально ставиться до навчання та намагається всі задані уроки вчителями виконати максимально грамотно. У вчителів може бути тільки одне зауваження до Дениса – погана поведінка.

Якщо він буде вести розмірений та спокійний спосіб життя, то, швидше за все, особливих проблем зі здоров'ям не виникне. Велике значення має і тривалий сон. Нервова система Дениса схильна до перевантажень та стресів, тому краще максимально уникати хвилювань.

Деня вважає за краще не давати жінкам надію на більш серйозні стосунки, а це означає, що одружуватися не поспішає. З партнеркою особливо ласкавий та ніжний. Любить доставляти жінці задоволення. Ускладнюють взаємини з коханою тільки ревнощі.

Може часто міняти партнерок. При виборі партнерки велике значення надає наявності в ній певної неординарності та вродженої сексуальності. Період залицянь намагається пропустити.

В сімейному житті може бути надто економним. Тільки дійсно кохана жінка може змусити Дениса бути щедрим.

З радістю віддає роль лідера в родині дружини. Любить носити гарний одяг. Оновленням гардероба практично завжди опікується дружина. Будь-якої активної участі у вихованні дітей не бере. Дружина нерідко буває незадоволена необов'язковістю свого чоловіка.

Цим чоловікам варто спробувати себе в шоу-бізнесі або туристичному бізнесі. Денис здатний домагатися успіху в тих сферах діяльності, у яких присутні ризик та авантюри. Начальство особливо цінує в такому співробітнику ентузіазм та раціоналізаторські пропозиції, а значить, з Дениса може вийти відмінний менеджер чи рекламний агент. Йому досить часто щастить у лотереях та всіляких розіграшах. Частину грошей він відкладає на «чорний день». Наявність такого «недоторканного запасу» має для нього величезне значення.
Відомі особистості: Денніс Бергкамп - нідерландський футболіст, по завершенню ігрової кар'єри — тренер;

Денніс Мак-Алістер Рітчі — американськийвчений-інформатик, відомий як розробник мови програмування C та значним впливом на інші мови програмування;
Денніс Ентоні Тіто — американський підприємець та мультимільйонер італійського походження. В 2001 став міжнародно відомим, оскільки став першим в історії космічним туристом;

Денні Трехо — американський актор, здебільшого відомий виконанням ролей антагоністів;
Денис Силантьєв — український плавець, заслужений майстер спорту України, призер Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи з плавання;
Денні ДеВіто (ім'я за народження — Деніел Майкл ДеВіто-молодший, англ. Daniel Michael DeVito Jr.) —американський кіноактор.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я