Ім'я Богдан

Опис імені

Значення імені Богдан

" Богом даний "

Походження імені Богдан

Богдан — слов'янське чоловіче ім'я, яке означає «Богом даний». Ім'я найбільш розповсюджене серед українців, румунів, поляків та чехів.

В Україні існують такі форми імені Богдан, як Дан, Данко - зустрічаються переважно на Івано-Франківщині.

Богдан, з днем ангела!
Привітання для  Богдана з Днем Народження

Характеристика імені Богдан

Богдан СтупкаЦе яскравий приклад особливого зв'язку між матір'ю і сином, Богдан ревно ставиться навіть до її розмов з подругами, для малюка має величезне значення постійна увага з боку найближчої людини. Значення імені Богдан для хлопчика свідчить про його розбещеність в ранньому віці. Це чоловіче ім'я часто вибирають батьки довгоочікуваних синів.

Хлопчик рідко дружить з однолітками, для нього має значення авторитет старшого приятеля. У шкільні роки не напружується, витрачає мінімум часу на вивчення предметів. При цьому, вивчаючи значення імені Богдан для дитини, можна спостерігати кардинальні зміни, які наступають в певному віці. Лінощі залишаються в дитинстві.

Щодо навчання, тлумачення імені дозволяє зробити висновок про те, що йому необхідний стимул і найголовніше певний час, коли внутрішній голос підкаже про необхідність розкривати здібності, а іноді й таланти.

У відносинах з жінками Богдан сентиментальний. Для нього особливе значення має красиве залицяння, в процесі якого він виявляє максимум винахідливості, оточує свою обраницю увагою, готує сюрпризи. Романтична атмосфера необхідна йому для того, щоб відчувати себе впевнено.

Випадкові зв'язки виключені. Це означає, що легковажні жінки не привертають його увагу. Навіть у юному віці Богдан не піддається скороминущим пристрастям, довго придивляється до вподобаної дівчини.

Супутниця буде почувати себе впевнено поруч з таким чоловіком, на нього можна покластися, він знайде вихід з будь-якої ситуації. Якщо його даму образили, поведе себе як справжній чоловік, не замислюючись про наслідки.

Інтимна близькість можлива тільки з тією, якій цілковито довіряє.

Одружуватися не поспішає, бо має бути впевнений у своїй обраниці, найменша частка сумнівів щодо комфортного спільного проживання виключить шлюб.

Визначившись з вибором, починає будувати фортецю» за своїми законами, що означає бажання одноосібно приймати важливі рішення в родині. Основні недоліки є наслідком надмірної материнської опіки в ранньому віці.

Часто поводиться егоїстично, не замислюючись про оточуючих.

Не останню роль в сімейних відносинах грає мама, яка вкрай болісно переносить весілля сина, через це досить часто перший шлюб розпадається. Дружині необхідно налагодити контакт зі свекрухою для того, щоб зберегти сім'ю.

Іноді прояви ревнощів виходять за рамки пристойності, Богдан надає значення найменшим знакам уваги на адресу дружини з боку сторонніх чоловіків. Ідеальною партією для нього є спокійна жінка, яка не буде суперечити і дозволить йому зайняти позицію лідера. Вимогливий чоловік може дозволити собі підвищити голос в присутності сторонніх.

Ревнощі та запальність не заважають бути турботливим чоловіком, який, не задумуючись, готовий виконувати будь-яку домашню роботу. Полюбляє проводити вільний час у колі сім'ї. В організації свят йому немає рівних, економія виключена.

Своїх дітей готовий балувати особливо цьому сприяють ностальгічні спогади про дитинство, в якому він не знав відмови ні в чому. Готовий дітям стати справжнім другом.

Пріоритетом у жінці є її внутрішній світ, інтелектуальні здібності, зовнішність має другорядне значення.

По мірі дорослішання зникають капризи, виявляються абсолютно протилежні риси: впевненість та спокій. Сміливо веде себе в будь-якому віці, його самооцінка трохи завищена, а значить, допомагає йому впевнено просуватися вперед. Коли справа стосується кар'єри, краще на шляху у нього не з'являтися. Точно знає, чого хоче від життя.

Дорослий чоловік не боїться труднощів, приймає нестандартні рішення та впевнено рухається до поставленої мети, без перебільшення йому можна присвоїти статус воїна. Зі шкільної лави проявляє інтерес до точних наук, як правило ВНЗ обирає відповідний. Якщо буде продовжувати цей шлях досить швидко досягне успіху. Має різні здібності, але від творчих професій варто відмовитися. Може реалізувати себе в діловій сфері, стати успішним підприємцем.
Відомі особистості: Богдан Балика, український літописець;

Богдан Кизим, козацький сотник XVII ст.;

Богдан Ружинський, козацький гетьман XVI ст.;

Богдан Хмельницький, козацький гетьман, визначний політичний та військовий лідер XVII ст.;

Богдан Лепкий, український письменник;

Богдан Стельмах, український письменник;

Богдан Гаврилишин, український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат;

Богдан Роздільський, канадський-український професор невропатології;

Богдан Феденко, французький-український історик, письменник, політик;

Богдан Сірецький, український учитель, організатор «Пласту», учасник ОУН;

Богдан Ярошевський, український політик та письменник кінця XIX — початку XX ст.;

Богдан Шуст, український футболіст;

Богдан Ступка, український актор театру та кіно.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ