Ім'я Юрій

Опис імені

Значення імені Юрій

"Землероб"

Походження імені Юрій

Ім'я Юрій грецького походження - прямий відповідник грецькому імені Георгій (грец. Γεωργός), що у перекладі означає землероб.

Привітання з днем ангела, Юрій

Привітання з Днем Народження для Юрія

Характеристика імені Юрій

Юрій АндруховичЧим глибше ви будете вивчати значення імені Юрій, тим більше будете переконуватися в тому, що привабливим є не тільки його звучання, але й риси характеру. Для більшості чоловіче ім'я асоціюється з конкретними людьми, їх поведінкою, манерою спілкування. Враховуючи популярність протягом декількох десятиліть, вдалося визначити точне значення імені Юрій для хлопчика.

В дитинстві у батьків не виникає проблем з тихонею, малюк самостійно знаходить заняття, часто занурюється у власний світ, не відволікаючись на оточуючих.

Хобі - невід'ємна частина життя: розведення кімнатних квітів, риболовля, домашні тварини, різноманітні колекції. Часто результатом дитячого захоплення стає багата колекція, яку можна передавати у спадок.

Особливо приваблює значення імені Юрій для батьків дитини, які вважають за необхідне розвивати логічне мислення, виключаючи прийняття спонтанних рішень. Приємно радує тлумачення імені тим, що скромний молодий чоловік притягує до себе людей, як магніт, не докладаючи для цього жодних зусиль.

Безперечною перевагою є акуратність у всьому, величезне значення має для нього, наприклад, його робоче місце, де все знаходиться на своїх місцях, і це дозволяє зосередитися на конкретній справі.

Навчання Юрію дається досить легко, особливо точні науки, він часто захоплюється історією та філософією. Батькам слід подбати про те, щоб хлопчик міг додатково займатися іноземними мовами, адже у нього відмінна пам'ять.

Мовчун з легкістю знаходить спільну мову з викладачами, але не стає улюбленцем. У боротьбі за справедливість готовий перевтілитися та впевнено відстоювати свою точку зору, не соромлячись оточуючих.

Стриманість має свої переваги, з віком виробляються міміка та жести, які асоціюються з аристократією. Подібна манера приваблює представниць прекрасної статі, в більшості випадків молода людина не докладає жодних зусиль для цього.

Привернути його увагу зовсім не просто. Це означає, що жінка має брати ініціативу в свої руки, в іншому випадку можна не дочекатися його уваги. Почуття відіграють величезне значення, без кохання чоловік не зможе жити в шлюбі, розрахунок виключений.

Закриває очі на явні недоліки своєї обраниці, віддається їй цілковито, чекає подібного ставлення до себе. Дізнавшись про зраду, не простить, замкнеться в собі, повернути його ставлення практично неможливо. Щирість має для нього першорядне значення у відносинах.

Його не може зацікавити доступна жінка, це суперечить життєвим принципам. Юрій звик домагатися ставлення обраниці, інтелект та вміння безпомилково планувати свої дії дозволяють залишати в тіні більш заможних суперників.

Одружується Юрій виключно за коханням, виявляє твердість характеру навіть якщо мати категорично проти шлюбу. Результатом рішучості та впевненості є міцна щаслива сім'я, згодом батьки визнають і навіть полюблять невістку, запанує гармонія. У сорок років починає принципово нове життя, надає значення власній зовнішності, часто захоплюється.

Дружина має обладати терпінням. Це означає, що їй належить налагодити контакт зі свекрухою, яка є авторитетом для сина, хоч він і пішов проти її волі.

Стає турботливим батьком, цікавиться особистим життям дітей. Намагається проводити якомога більше часу з сім'єю.

Для нього має значення зовнішність дружини, виконує домашню роботу для того, щоб вона змогла відвідати салон краси та магазини. Йому потрібна затишна домашня обстановка. Гості почувають себе дуже комфортно, цьому сприяє розмірений спосіб життя, що виключає агресію.

Дуже важлива для нього протягом усього життя жіноча краса, не може байдуже пройти повз привабливу представницю прекрасної статі. Як правило, обмежується компліментами, зради не відповідають його внутрішньому світу.

Не залишає без уваги літніх батьків, зворушливо ставиться до матері, допомагає в міру можливості.

Різнобічно розвинена особистість все життя перебуває в пошуку, а значить, не обмежується одним видом діяльності. Його здібність до наук дозволяє реалізувати себе в різних сферах. Розбирається в техніці, гуманітарних науках. Особливе значення має медицина, яка з раннього віку приваблює хлопчика, може стати затребуваним фахівцем. Філософське ставлення до життя дозволяє з легкістю переносити невдачі та поразки, завдяки яким стає сильнішим.

Сміливість, завзятість, небагатослівність — якості, які дозволяють досягти успіхів у бізнесі. Може працювати інженером та тренером, в будь-якому випадку його праця буде гідно оплачена. Уміння приймати правильні рішення закладено природою.

Відомі особистості: Юрій Андрухович - український письменник та поет;
Юрій Немирич — український магнат, державний діяч та дипломат доби Хмельниччини. Автор проекту Гадяцького договору;
Юрій Дрогобич, при народженні Юрій Михайлович Донат-Котермак, до ХХ століття відомий як Джорджіо да Леополлі — відомий вчений епохи Відродження, освітній діяч, поет, філософ, астроном, астролог. Доктор медицини та філософії;
Юрій Гагарін — перший у світі космонавт, Герой Радянського Союзу.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ