Ім'я Діана

Опис імені

Значення імені Діана

Значення імені Діана: "божественна"

Походження імені Діана

Походження імені Діана: з латинської мови «Divina» перекладається як «божественна», «богиня». У давньоримській міфології була Діана — богиня рослинного і тваринного світу, полювання; уособлення Місяця. Вона ототожнювалася із давньогрецькою Артемідою.

Характеристика імені Діана

Характеристика імені Діана: в дитинстві це спокійна, поступлива дівчинка. Хоча іноді вона здатна упертися, і зробити навпаки. У шкільні роки Діана старанно вчиться, вона наполеглива в подоланні труднощів, які у неї можуть з'явитися у навчанні. Діана часто безкомпромісна у відносинах з однолітками, не дає списувати, якщо їй здасться, що той хто просить не заслуговує допомоги. Діана володіє працьовитістю, може впоратися з усім, тому вибір професій у неї багатий.

Діана не позбавлена проникливості у відносинах з людьми, її важко обдурити, вона тонко відчуває фальш і намагається огородити себе від лицемірів, підлабузників і брехунів. Носії цього імені користуються чоловічою увагою, при цьому вони дуже серйозно сприймають любовні відносини. Діана ніколи не фліртує і не кокетує з представниками сильної статі. Вона завжди вірна одному чоловікові і їй соромно перед ним, якщо відбувається так, що її серце належить іншому.

Діана не стане дружиною людини, яку мало знає. Їй необхідно не тільки любити, але й поважати свого партнера. Діана – вірна дружина, дбайлива господиня, сувора мати, яка не прощає пустощів і часто карає дітей за погану поведінку.

Відомі особистості: Діана, принцеса Уельська — британська шляхтянка з родини Спенсер-Черчилль, донька графа Джона Спенсера, віконта Елторпа, та Френсіс Рут Рош. Перша дружина принца Уельського Чарльза. Широко відома як принцеса Діана, леді Діана та Леді Ді; Діана Петриненко — українська співачка, Народна артистка СРСР (1975). Лауреат Державної премії України імені Т. Г. Шевченка(1972). Лауреат Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Відні (1959); Діана Дорожкіна — український модельєр-дизайнер, телеведуча; Діана Старкова — українська модель, актриса, переможниця міжнародних конкурсів краси Міс Бікіні Всесвіт-2004, Міс Туризм Планета-2006, Королева Європи-2006 і Miss Asia Pacific World 2011

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я