Ім'я Юлія

Опис імені

Значення імені Юлія

Значення імені Юлія: "з роду Юліїв"

Походження імені Юлія

Походження імені Юлія: східноєвропейське жіноче ім'я, взято з грецької мови (кучерява, хвиляста, пухнаста, найкраща) або з латинської мови (лат. Iulia — «липнева» або «з роду Юліїв»).

З днем ангела Юлія!

Привітання для Юлії з Днем Народження

Характеристика імені Юлія

У дитинстві це дівчинка з неприборканої фантазією, різкими перепадами настрою, образлива. Велику частину часу вона швидка як справжня дзиґа, так що її не можна не помітити в натовпі інших дітей, але потім раптом без причини, здавалося б, стає млявою і апатичною. В такому стані Юлію краще не намагатися розворушити. Вона сама поступово прийде в норму.

Юлія ляклива, виду крові винести не може, тому медиків серед Юль фактично немає. До того ж, Юлі, незважаючи на блискучий розум, вчаться тільки за необхідністю, бо вродженою цікавістю обділені.

Вона вперта, її майже неможливо перемогти. До останнього Юлія буде стояти на своєму, намагаючись довести свою правоту навіть там, де це абсолютно очевидно неможливо. Почасти тому у неї не складаються стосунки з матір'ю, а згодом – і з свекрухою, і Юлія воліє жити окремо.

Вона найчастіше обирає роботу за покликанням, подає багаті надії, але в підсумку домагається значно меншого, ніж могла б. Справа в тому, що Юлії дуже прив'язані до сімейного вогнища, і більш за все люблять доглядати за домом, дітьми, чоловіком. Благополуччя рідних – це головне, що хвилює Юлію. Втім, часто цікава робота здатна захопити цю мінливу натуру цілком і повністю.

Доросла Юлія – ощадлива і уміла господиня, дбайлива і запаслива. Вона щаслива в шлюбі, вражає чоловіка начитаністю і вмінням розважити навіть в поганому настрої. До неї люблять ходити друзі, тому що вона не скупа і чуйна, любить пригостити і попліткувати. Втім, бреше без злості, а чужим успіхам радіє щиро.

Незважаючи на гадану беззахисність, у Юлії сильна воля, яку вона не проявляє і намагається стримувати, але яку не вдається заховати в екстремальній ситуації. Втім, волі і розуму Юлії потрібен сильний керівник, тому що вона трохи безвідповідальна, любить політати за хмарами. За вдачею вона покірна, їй не в тягар слухатися сильну і досвідчену людину.

А ось слідувати чужих порад, якщо тільки це не люди, що користуються безмежною довірою, Юлія не любить. Зате обожнює радити сама, тому часто стає психіатром чи психологом.

Вона самозабутньо любить дітей, обожнює займатися з ними, брати участь в їх забавках. Дуже любить читати, і весь вільний час присвячує обраному літературного жанру. Чоловік зазвичай любить Юлію і готовий догоджати її примхам, до яких вона частково схильна. В цілому Юля – добре, щедре, вразливе створіння, але позбавлене почуття відповідальності, яке їй потрібно в собі розвивати. У своїх проблемах вона звинувачує кого завгодно, крім себе самої, і намагається не замислюватися про наслідки своїх вчинків.

Завжди треба пам'ятати, що Юлії разюче збудливі і нервові, і в моменти спалахів звертатись до їх розуму – абсолютно пусте заняття. Краще дати Юлії охолонути, можливо, вимовити або виплакати все, що її хвилює. І тоді вона буде готова до раціональних дій.

Відомі особистості: Юлія Тимошенко — український політик, 10-й та 13-й Прем'єр-міністр України (2005, 2007–2010)

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ