Ім'я Федір

Опис імені

Значення імені Федір

"Подарований Богом"

Походження імені Федір

Федір (Теодор, Феодор та Тодор) — українське чоловіче ім'я, яке походить від грецького Θεόδωρος, що перекладається як «подарований Богом», «Божий дар». Церковна форма імені — Феодор

Характеристика імені Федір

Федір СтригунМаленький Федір дуже спокійна та розважлива дитина, можна сказати навіть, що він похмурий і надзвичайно серйозний для хлопчика такого віку. У компанії однолітків він ніколи не буде заводієм, частіше буде триматися осторонь, і займатися своїми справами.

Незважаючи на деяку нелюдимость, у нього все ж є друзі, всього лише дві-три людини, з якими він інколи проводить час. Але більше його тягне під крильце до батьків, з ними він відчуває себе особливо спокійним та захищеним, що для дитини цілком природно. У шкільні роки Федір вражає своєю акуратністю та педантичністю. Він може і любить вчитися, завжди підніме руку на питання викладача, хоча в улюбленці ніколи не набивається, в ньому геть відсутні такі якості як честолюбство та підлабузництво.

Деяка загадковість і навіть замкнутість - характеристика імені Федір, якій дуже складно дати тлумачення, адже ніхто не знає, що таїться в душі у цього спокійного хлопчика. Саме ці риси, вкупі з незвичайним ім'ям викликають інтерес оточуючих людей до нього, і бажання дружити та спілкуватися.

Федір найчастіше пізно дозріває для кохання, на відміну від «просунутих» однолітків. Часто це означає, що у них практично не буває в житті любовних драм, адже першою партнеркою цього хлопця зможе стати тільки кохана дівчина.

Саме взаємності почуттів Федір надає особливого значення, та й спокійний і поступливий характер жінки теж грає важливу роль. Тому сексуальні відносини приносять власникові цього імені повне моральне і фізичне задоволення.

Одного разу одружившись, він рідко помиляється, адже подружнє життя для нього означає дуже відповідальний крок, якому він надає великого значення. Ідеальна жінка для нього - поступлива, спокійна, в міру розумна, яка сприймає його з усіма дивацтвами.

Він дуже сильно прив'язаний до сім'ї, і ніколи не проміняє вечерю з дружиною та дітьми на вечірні посиденьки з друзями. Будинок для нього - найважливіше поле діяльності, і прийшовши з роботи, він буде створювати затишок в сімейному гніздечку своїми золотими руками.

Навіть така непостійна натура, як теща, з повагою ставиться до Федора, надаючи значення кожному його слову. Але все ж серйозність не надто допомагає йому в спілкуванні з дітьми, на активні ігри та розваги у нього не вистачає ані часу, ані фантазії, тому з діточками доведеться займатися мамі.

Кар'єристом його назвати не можна, він занадто приземлений для великих звершень та досягнень у бізнесі. Найчастіше, завдяки своїм воістину «золотим» рукам, він знаходить своє покликання в технічній галузі.

Стосовно колег він доброзичливий, у начальства він на хорошому рахунку, а значить, повільно, але вірно досягає вершин своєї майстерності, хоча особливого значення матеріальному добробуту не надає, і не ставить для себе високих цілей.

Хоча, якщо батькам вдалося розвинути в маленькому Федорі хоч дещицю честолюбства, то в дорослому віці він буде прагнути зайняти авторитетне становище в суспільстві, а може й стати успішним і відомим.

Відомі люди на ім’я Федір:

Федір Кричевський — український художник і педагог, заслужений діяч мистецтв УРСР.

Федір Артемійович Терещенко — багатий український підприємець, меценат, колекціонер, почесний громадянин міста Києва.

Федір Федорович Терещенко — київський авіаконструктор.

Федір Вовк — український антрополог, етнограф і археолог.

Федір Уваров — військовий діяч часів УНР; повстанський отаман Холодного Яру.

Теодор Цегельський — український церковний та громадський діяч.

Теодор Торосевич — український фармацевт і бальнеохімік вірменського походження.

Теодор Сулименко — український політичний та військовий діяч, гетьман так званої ханської України у 1684–1685 роках..

Теодор Федечко — український політичний та громадський діяч, в'язень концтабору Береза Картузька, член Крайової екзекутиви ОУН.

Теодор Драйзер — американський письменник і громадський діяч.

Теодор Рузвельт — 26-й американський президент.

Теодор Костюк — американський астрофізик українського походження, головний науковець з дослідницьких програм у Центрі космічних польотів ім. Годдарда.

Федір Симиренко — один з перших в Україні підприємців-цукрозаводчиків.

Федір Стригун — український режисер та актор.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ