Ім'я Тарас

Опис імені

Значення імені Тарас

"Хвилюючий"

Походження імені Тарас

Тарас — українське чоловіче ім'я, грецького походження, похідне від Τάραντος (давньогрецьке ταρασσο — хвилювати, збуджувати, давньогрецьке ταραψηοσ — хвилювання).

Тарас (давньогрецька форма Тарантос, дав.-гр. Τάρας, Τάραντος) — персонаж давньогрецької міфології. Поширена версія, нібито ім'я Тарас грецькою означає «бунтівник» чи «бунтівний» внаслідок співзвучності зі словом «бунт» — ταραχή (тарахі), але ця версія не підтверджена. У самій Греції ім'я Тарас практично невідоме.

Характеристика імені Тарас

Тарас ТополяТарас - людина наполеглива і норовлива. Це чоловіче ім'я наділяє свого володаря живим розумом та здатністю швидко знаходити вихід з будь-якої непростої ситуації. Значення імені Тарас свідчить про схильність цих представників сильної статі до самотності. Їм просто потрібен час для того, щоб побути на самоті і відпочити від проблем та спілкування.

Значення імені Тарас для хлопчика наділяє дитину добре розвиненою просторовою уявою. Всі шкільні предмети хлопчик «схоплює на льоту». Нерідко опирається. Робить лише те, що сам схоче, а не те, на чому наполягають батьки та вчителі.

Справжніх друзів у нього небагато. Зазвичай, не більше трьох осіб. Тлумачення імені Тарас  дозволяє говорити про хлопця як про вірного друга, готового поступитися своїми інтересами заради товариша. Може навіть поступитися вподобаною дівчиною другу, якщо зрозуміє, що останній має до неї щирі глибокі почуття.

Можна виділити такі риси як цікавість, рухливість, схильність до сарказму. Іноді батькам хлопця доводиться вирішувати проблеми свого сина. Але, в більшості випадків, хлопець намагається справлятися з виникаючими труднощами самостійно.

Чоловіки, названі цим ім'ям, подобаються жінкам і самі ставляться до них з повагою. Велике значення надає сексуальній сумісності з партнеркою. Це означає, що секс для Тараса життєво необхідний. Якщо партнерка не здатна його задовольнити сексуально - без особливого жалю розірве відносини.

Шлюб буде щасливим, тільки якщо дружина буде мати активний та сильний характер. Тарас легко поступиться роллю лідера дружині. У шлюбі відрізняється безконфліктністю, поступливістю. Завжди уважний до дітей та дружини. Вільний час любить проводити в колі домашніх. Це означає, що галасливих компаній воліє уникати.

Тарасу треба обирати трудову діяльність, пов'язану з творчістю, а значить, йому прекрасно підійде для реалізації потенціалу професія дизайнера реклами. Можна спробувати свої сили і у якості розробника веб-сайтів, телевізійника, архітектора, фотографа, механіка, водія, моряка.

Кар'єру будує легко завдяки вмінню знаходити спільну мову практично з будь-яким співрозмовником. Перешкодити підкорення кар'єрних вершин може лише брак наполегливості та честолюбства.

Відомі люди на ім’я Тарас:

Тарас Шевченко — український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч. 

Тарас Трясило (Тарас Федорович) — козацький отаман кримськотатарського походження. Татарське ім'я — Хасан або Усан.

Тарас Петриненко — український музикант, співак, композитор, поет.

Тарас Тополя — український рок- та поп-співак, фронтмен гурту «Антитіла», волонтер.

Тарас Мурашко — словацький та український поет, прозаїк, публіцист та перекладач.

Тарас Більчук — український художник, громадський діяч.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ