Ім'я Василина

Опис імені

Значення імені Василина

"Королева" або "імператриця"

Походження імені Василина

Василина - жіноче ім'я, яке є похідним від чоловічого імені Василь, яке у свою чергу походить від грецького βασίλισσα, βασίλιννα («Василіса, Василина») - дружина василевса, короля, тому можна вважати, що ім'я Василиса означає подібна до "королеви" або "імператриці".

Характеристика імені Василина

Василина ПолінаЩо може спонукати батьків обрати ім’я Василина для дівчинки? По-перше - це благородне і незвичне звучання, а по-друге - це чудова характеристика імені Василина, яка дає дитині незвичайні особисті якості.

Маленька Василина прагне пізнати світ у всіх подробицях, і у неї для цього є всі природні інтелектуальні дані. Значення імені Василина для дитини полягає в тому, що вона дивиться на світ крізь призму своєї вродженої мудрості, і намагається розібратися в тонкощах взаємин між людьми, і дає дуже точне, не дитяче тлумачення того, що відбувається навколо неї.

Малятко вже з раннього віку показує себе з творчої сторони, на ній є особливий відбиток дорослості, і тому вона не буде сильно веселитися та пустувати, як однолітки, зате награної артистичності в ній хоч відбавляй. Її мова відрізняється глибокими, осмисленими інтонаціями.

В ранньому віці, та дорослішаючи, дівчинка має унікальний дар уживатися навіть з найнеприємнішими людьми - це велика таємниця імені Василина, яку люблять і поважають практично всі оточуючі.

В кохання для Василини не має великого значення статус обранця і його положення в суспільстві. Це означає, що вона прийме чоловіка, таким, яким він є, і для неї головне, щоб між ними була гармонія і взаєморозуміння.

Для неї чесність - це все, на чому можуть бути побудовані стосунки, і тому прямота та відкритість чоловіка їй дуже імпонує, і якщо людина їй дійсно сподобалася, то вона здатна на дуже сильні почуття.

Завдяки своїй неймовірній влюбливості, Василина часто помиляється у виборі партнера. Що часто позначає труднощі в заміжжі. Але в шлюбі вона буде просто ідеальною дружиною. Зовсім не конфліктна, любляча та віддана - для свого чоловіка вона стане найдорожчою цінністю.

Вона хороша господиня, чудово готує, надає великого значення чистоті та затишку в домі. Приймати гостей для неї - суцільне задоволення, та спосіб саморозвитку. Коли з'являються діти, вона стає дуже хорошою матір'ю, і найкращим другом для них. Спокійна та легка вдача допомагають зробити процес виховання нащадків суцільним задоволенням, як для батьків, так і для дітей.

елике значення в піднятті кар'єрними сходами має для неї вроджена цілеспрямованість. Якщо Василина поставила перед собою завдання домогтися успіху в будь-якої діяльності, значить, вона виконає його на всі сто відсотків.

Також вміння знаходити спільну мову з людьми теж грає не останню роль в її бізнес-успіхах. Без конфліктів з конкурентами вона підніметься до вершини кар'єрної драбини, не докладаючи для цього маси зусиль. Але ось важку фізичну праця вона не любить, та й не «царська» це справа.

Відомі особистості на ім’я Василина:
Василина Калинич — майстриня гуцульського ліжникарства

Василина Старостинецька — українська оперна співачка (лірико-драматичне сопрано) та драматична актриса

Василина Поліна – акторка театру та кіно.

 

 АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ