Ім'я Григорій

Опис імені

Значення імені Григорій

"Уважний", "Зосереджений", 

Походження імені Григорій

Григорій — українське чоловіче ім'я грецького походження. Походить від грецького Γρηγόριος, утвореного від  γρήγορος — «уважний», «зосереджений», «зібраний»). До української мови ім’я потрапило через старослов'янське посередництво, прийняті в більшості європейських мов форми походять через посередництво латинського Gregorius.

Характеристика імені Григорій

Григорій РешетникВплив імені на долю та характер Григорія не викликає сумнівів, його тлумачення стане відкриттям для вас. 

Малюк відрізняється надмірною активністю та допитливістю, йому дуже складно всидіти на місці, він намагається взяти участь у всіх заходах, які викликають інтерес. Для хлопчика має значення думка оточуючих, він намагається справити гарне враження, вести себе культурно.

Григорій рідко виступає ініціатором бійки, є противником фізичного впливу, якщо ж хтось спробує його образити, отримає гідну відсіч. Ставши трохи дорослішим, інтелігентна молода людина з легкістю знаходить спільну мову з оточуючими, справляє виключно позитивне враження.

Значення імені свідчить про надмірну сприйнятливість до негативних висловлювань, різкої поведінки – все це сприймає на свій рахунок. Для нього дуже важливо виглядати бездоганно в будь-якій обстановці, цього вимагає його чоловіче самолюбство. Формуванню гардероба він приділяє особливу увагу, іноді переоцінює значення одягу.

Відрізняється чутливістю, цінує красу та витонченість, грубість несумісна з його меланхолійною сутністю.

Григорію досить складно будувати відносини, це означає, що він дуже вимогливий. Його перебірливість та гидливість серйозно ускладнюють життя. На першій стадії знайомства в моменти інтимної близькості Григорій буде вкрай нерішучий, віддавши ініціативу жінці. Згодом він обов'язково проявить винахідливість.

З весіллям не поспішає воліє досконально вивчити особливості характеру майбутньої дружини, ретельно зважити можливість спільного проживання, він має бути впевнений в сексуальній сумісності на 100%.

Григорій вміє доглядати, виявляючи ніжність та увагу. Його успіх у жінок забезпечений умінням знаходити особливий підхід до кожної представниці прекрасної статі. Він різко відрізняється від інших чоловіків, обладає таємничою силою, яка немов магніт притягує жінок, які навіть після розриву не можуть забути його.

Секс для нього не просто приємне проведення часу, а потреба душі та тіла. Він не визнає насильства, вважає за краще підкорювати жінок оригінальними вчинками, власною чарівністю.

В дружини воліє брати звичайну жінку, яка зможе створити затишок та підтримувати порядок. Домашній комфорт має для Григорія величезне значення, особливу увагу приділяє своїй «фортеці». Фах, матеріальне становище, походження обраниці мають для нього другорядне значення.

Головна вимога - це здатність постійно оточувати турботою, бути доброю господинею. Це означає, що дружина має навчитися смачно готувати, різноманітне застілля - невід'ємна частина життя для Григорія.

Крім цього дружина має визнавати його геніальність, дозволяти зайняти йому позицію лідера в родині.

Власники цього імені розлучаються вкрай рідко. Гідно виконують батьківський обов'язок, як з моральної, так і матеріальної сторони.

Незалежно від того, який шлях обирає чоловік, можна не сумніватися в його спроможності, злидарювати він ніколи не буде.

В юності у Григорія часто виявляються здібності до техніки, а значить, викликають інтерес прикладні науки. Вільний час воліє проводити з книгою, завдяки цьому отримує всебічний розвиток. У нього відмінні задатки для багатьох професій, але для того щоб досягти висот не вистачає наполегливості та честолюбства. Займає стабільне положення в суспільстві і колеги його поважають.

З нього вийде відмінний журналіст, інженер, фотограф, водій. Впевнено долає труднощі, небезпека не стане перешкодою на шляху до поставленої мети. Ці якості дозволяють впевнено себе почувати в сфері бізнесу.

Відомі особистості на ім’я Григорій: 

Грегор Йоганн Мендель — католицький священик, моравський біолог та ботанік, засновник сучасної генетики.

Григорій Сковорода — український просвітитель-гуманіст, філософ, поет, педагог.

Григорій Тютюнник — український письменник, прозаїк, поет

Тютюнник Григір — український письменник-прозаїк.

Григорій Самборчик — український (руський) вчений, поет епохи Відродження (писав латиною та польською), гуманіст, професор Краківського університету.

Григорій Чупринка — український поет, культурний, військовий і політичний діяч.

Ґалаґан Григорій — громадський діяч, українофіл, меценат.

Григорій Дорошенко — український військовий та політичний діяч часів Руїни,наказний гетьман.

Григорій Кохан — український кінорежисер, сценарист.

Григорій Квітка-Основ'яненко — український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик та культурно-громадський діяч.

Григорій Решетнік – популярний український телеведучий, актор, режисер, диктор, шоумен, громадський діяч.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ