Ім'я Захар

Опис імені

Значення імені Захар

"Божа пам’ять", "Той, хто пам’ятає про Бога", 

Походження імені Захар

Захар або Захарій — українське чоловіче ім'я. Канонічна християнська форма — Захарія. Походить від грец. Ζαχαριας від івр. זְכַרְיָה‎, «Зехарія» — «Ягве згадав» (тобто «Божа пам'ять», «той, хто пам'ятає Бога»).

Вживається серед християн, юдеїв, а також мусульман (у формі араб. زكريا‎, «Закарійа»).

Характеристика імені Захар

Ім'я Захар - Закарі КвінтоВже з дитинства значення імені Захар вирізняє у хлопчиків такі риси характеру як товариськість та сприйнятливість. Дитина відчуває патологічну потребу у соціумі, їй подобатися брати участь в розмовах дорослих, з поважним виглядом слухаючи, що вони говорять.

Може тихенько цілий день грати в конструктор, збираючи та розбираючи все нові моделі машинок. Любить природу, колупатися в старих машинках з метою їх полагодити. Хлопчик дуже доброзичливий, дружить з однолітками, сусідами, випадковими супутниками. Для Захара не має значення те, у що одягнений співбесідник, хто батьки і скільки іграшок у товариша.

В юному віці значення імені Захар для дитини розкривається великими здібностями до самоорганізації та керування своїми почуттями. Оскільки у маленького чоловічка спокійний та твердий характер, батькам слід ретельно стежити за емоційним станом власного малюка, приділяючи значення та увагу вмінню хлопчини реагувати на зовнішні подразники.

Тихий спокій та мужність привертає до нього протилежну стать. Однак хлопчина зовсім не ласий до дівочих принад і невинно розкритих очей. Захар надає великого значення своєму внутрішньому чуттю та інтуїції, які дуже рідко його підводять.

Ще одне важливе значення імені Захар для хлопчика є м’яке серце, чим можуть скористатися безсовісні люди. Батькам слід попрацювати та приділити увагу правильному розвитку світосприйняття своєї дитини, щоб у майбутньому хлопчик зміг краще розбиратися в людях та відстоювати власні інтереси.

Захар шанує батьків, поважає старших, є образом ідеального сина, чоловіка та батька.

Чоловік часто привертає до себе тих жінок, які пережили нещасну любов та сильно обпеклися. Це означає, що його мужність і врівноваженість дає таким дівчатам відчуття спокою й умиротворення.

Тлумачення імені Захар у коханні є складною взаємодією почуттів та емоцій молодої людини. Нерідко перший сексуальний досвід у чоловіка буває невдалим, що сприяє тому, що людина замикається в собі і втрачає впевненість. Однак дуже швидко все налагоджується.

У сексуальній сфері хлопчині необхідно розкритися. Дуже часто намагається уникнути близькості з малознайомими панянками. Здатний дуже довго залицятися до дівчини, яка сподобалася, терпляче чекаючи взаємних почуттів.

Одружується чоловік пізно, часто обираючи собі дівчину з дитиною, до якої ставиться добре, вважаючи своїм святим обов'язком піклуватися про її добробут.

У сімейних стосунках займає позицію веденого, і дуже намагається зробити так, щоб кожному з домашніх було добре і комфортно. Прислухається до дружини, обожнює дітей, поважає родичів.

Вдома час проводить переважно за будь-якою копіткою справою. Це означає, що якщо спрямувати його здібності у потрібне русло, то може разом з дитиною збирати конструктор, клеїти моделі літаків (танків, автомобілів), робити аплікацію або ліпити щось з пластиліну.

Ретельно контролює успішність своїх дітей, не пропускає батьківських зборів і намагається щодня перевіряти домашнє завдання.

Захар має колосальне терпіння. Через свою любов до техніки, може стати водієм, автослюсарем, гонщиком. Однак чоловік не прагне багатства, а значить, часто не вміє збирати та берегти гроші.

Молода людина не прагне займати лідерську позицію, йому більш комфортно самому виконувати доручення, а не глобально думати про розподіл обов'язків. Міг би досягти значних успіхів на роботі, де потрібна посидючість, аналіз та неквапливість. Може бути бібліотекарем, хіміком, директором невеликої організації.

Відомі особистості на ім’я Захар: 

Захар Кулага — український гетьман.

Захарій Янсен — голландський окулярний майстер, один з винахідників телескопа.

Захар Чепіга — останній кошовий отаман Чорноморського козацького війська.

Закарі Тейлор — 12-й Президент США.

Захарій Зограф — болгарський художник та іконописець.

Захарій Паліашвілі — грузинський композитор.

Закарія Гонейм — єгипетський археолог.

Закарі Квінто — американський актор і кінопродюсер.

Захарі Лівай — американський актор, режисерта співак.

Захар Єфименко — український шахіст, заслужений майстер спорту, гросмейстер.

Захар Ялов — чемпіон світу з вільної боротьби.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ