Ім'я Ілля

Опис імені

Значення імені Ілля

"Мій Бог"

Походження імені Ілля

Українська версія біблійного (староєврейського) імені Eliyahu (אליהו) Іллі - пророка, про якого оповідає Старий Завіт. Ім'я Eliyahu означає «Мій Бог» (Eli אלי — мій Бог; Yahu יהו — коротка форма невимовного Імені Бога, яке в Біблії перекладається як Господь). Значення імені: мій Бог — Бог істинний. Ім'я Ілля належить до теофорних імен (від грец. θέος — Бог), таких, які включають слово «Бог» або ім'я Бога.

Привітання з Днем Народження людей з іменем Ілля

Характеристика імені Ілля

Ілля МечниковЕнергетика імені Ілля складається з таких якостей, як впертість, прагнення до успіху, витримка та стриманість. Ілля визнаний миротворець, він здатний швидко врегулювати конфлікт. При цьому в спілкуванні з оточуючими він тримається декілька обережно, воліє не виставляти свої почуття на люди. Ілля честолюбний і дійсно багато на що здатен, однак, домогтися визнання, влади та авторитету йому заважають такі якості, як схильність літати поза хмарами, невміння побудувати чіткий план та діяти відповідно до наміченого.

Дитинство Іллі мало чим відрізняється від дитинства більшості дітей. Ілля полюбляє пустувати, проте вже в юному віці у спілкуванні з однолітками намагається нав'язати свій авторитет. Якщо він не знаходить підтримки та визнання, це надовго вибиває його з колії. При цьому батькам варто пам'ятати, що надмірні похвали на адресу Іллі здатні йому зашкодити. У хлопчика слід розвивати об'єктивність, вміння орієнтуватися в ситуації, а також терпіння та терпимість до потреб інших людей.

Дорослий Ілля - це брутальний, впевнений у собі чоловік, який поводиться немов справжній переможець. З перших днів самостійного життя Ілля прагне успіху, він закінчує престижний ВНЗ та починає робити кар'єру. Інженер, архітектор, програміст - для нього найбільше підходять сфери діяльності, в яких він зможе проявити свій логічний склад розуму. Але на шляху до успіху чоловіку заважають такі якості, як неорганізованість, непостійність суджень, схильність довіряти чужій думці. Життя та кар'єра Іллі тільки тоді складеться добре, якщо за його спиною стоятиме близька людина, здатна морально підтримати.

Ілля дуже влюбливий, ще з юності він практично не буває самотній, а жінок міняє мов рукавички. Ілля у відносинах явний егоїст, він вимагає від жінки безмежної поваги до своєї персони, але от сам Ілля нерідко буває нестриманий, грубий зі своєю другою половинкою. Як підсумок, тільки щиро любляча, терпляча та самовіддана жінка зможе завоювати серце Іллі надовго і стати його дружиною. Ілля не дуже зразковий сім'янин, навіть в шлюбі у нього буде сильна тяга до протилежної статі та пустощів на стороні. Але природна винахідливість допоможе йому зробити все, щоб його обожнювана дружина ніколи не запідозрила його в невірності та не розкрила обман.

Відомі особистості: Ілля Острозький — православний український (руський) князь, староста (намісник) брацлавський та вінницький (1530—1539), військовий і державний діяч Русі в складі Великого Князівства Литовського, меценат;

Ілля Рєпін — відомий український та російський художник-реаліст, майстер портрету, історичних та побутових сцен;
Ілля Мечников — український науковець волоського походження, один з основоположників еволюційної ембріології, імунології та мікробіології.

Ілля Шраг — український громадський і політичний діяч, чернігівський адвокат. 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ