Ім'я Назар, Назарій

Опис імені

Значення імені Назар, Назарій

"Той, що присвятив себе Богові"

Походження імені Назар, Назарій

В українській традиції також вживається ім’я Назарій. До української мови ім’я Назар через церков­нослов'янське, грецьке (грец. Ναζάριος) та латинське (лат. Nazarius). Чоловіче ім'я походить від ст.-євр. נָזַר, nazar - «присвятив себе Богу». Додаткові тлумачення імені: від ст.-євр. נצר - «паросток». У той же час у Євангелії від Пилипа згадується походження імені від слова «Nazara» - «Істина». У християнстві часто привноситься сенс «родом з Назарету». В азербайджанській та турецькій мовах «Назар» означає «пильний погляд» та традиційний амулет від лихого ока.

Привітання для Назара з Днем Народження

Характеристика імені Назар, Назарій

Назарій ЯремчукУ дитинстві велике значення для дитини має фізичний розвиток. Від природи Назар має хороші фізичні дані, тому заняття спортом для хлопчика будуть дуже сприятливі. Також від малорухливого способу життя дитина може страждати зайвою вагою. Малюк росте дуже спокійним та слухняним. Воліє грати в звичайні хлоп'ячі ігри: машинки, конструктори, війнушки. Дитина відрізняється щедрістю натури — роздаровує свої іграшки друзям. Значення імені Назар в цьому віці характеризується добротою та спокоєм.

У школі хлопчик не хапає зірок з неба», але проявляє старанність. Зазвичай дитина має кілька улюблених предметів, у яких робить успіхи. Доброта і товариськість забезпечують Назара дружбою всіх дітей у класі. Зі шкільних років на нього звертають увагу дівчатка, але підліток, маючи інтелігентний характер не хизується цим. Для хлопчика в ці роки велике значення мають інтереси. Часто це буває спорт, але може бути музика чи література.

Зазвичай володар цього імені до набуття самостійності живе з батьками. Подорослішавши та ставши впевненим у житті, він все такий же скромний та добрий, яким був у дитинстві. Значення імені Назар для дорослого чоловіка — надійність та впевненість в собі.

З юних років на нашого героя звертають увагу представниці прекрасної статі. Він завжди випромінює спокій та доброзичливість. Незважаючи на активну увагу жінок, він веде себе з шанувальницями дуже гідно, не даючи їм марних надій.

Важливе значення для цього чоловіки грають справжні почуття до своєї майбутньої обраниці. Це означає, що він точно знає, яка жінка йому потрібна і анітрохи не сумнівається, що знайде її. Зазвичай він одружується вже за тридцять років. У своїй майбутній дружині Назар хоче бачити обов'язково красиву, ніжну та добру дівчину, яка присвятить себе та свій вільний час йому і їх сім'ї.

Сім'я для цього чоловіка має важливе значення в житті. Будучи ще не одруженим, Назар воліє жити з батьками не тому, що не в змозі себе забезпечити, а тому, що має почуття обов'язку перед ними та цінує родинні зв'язки. Його ставлення до батьків протягом усього життя дуже поважне та чуйне.

Одружившись, він хоче бачити свою дружину берегинею домашнього вогнища та надає їй всі умови для цього. В його розумінні обстановка в будинку має бути затишною та практичною. Це означає, що він не дуже вимогливий до порядку і дисципліни.

Діти обожнюють свого тата і він їм відповідає тим же. Чоловік з радістю проводить вихідні зі своєю сім'єю. Дружина нашого героя не може нічим дорікнути чоловіка , бо він ніколи з нею не конфліктує і є бездоганним зразком батька сімейства.

Чоловік, названий іменем Назар, є хорошим виконавцем та талановитим спеціалістом. Якщо йому пощастило, і він знайшов своє покликання в долі, то значить, що тут його чекає успіх. Робота для нього часто є і справою життя. Зазвичай він знаходить собе в мистецтві, спорті, публіцистиці та медицині.

У випадку якщо він відчуває свою непричетність до професії, нудьгу від справи, він упокорюється з існуючим станом речей і просто сумлінно виконує свою роботу. Треба сказати, що навіть у цьому випадку він добивається успіху, але шлях до нього більш тривалий.

У колективі він досить замкнутий, намагається не сильно ділитися з колегами. Однак доброзичливий в спілкуванні та характеризується людиною інтелігентною і приємною. Начальство цінує цього працівника за здібності та вміння вправлятися з проблемами, зберігаючи при цьому спокій.

Характеристика імені Назар має свої плюси й мінуси. Позитивний образ чоловіка мов би не припускає наявності в ньому негативних рис характеру. Однак, як і будь-яка людина, володар цього імені має свої недоліки.

Характеризуючи нашого героя як людину добру, інтелігентну та скромну, не забудемо зазначити, що це захоплена та цілеспрямована особистість. Він готовий присвятити улюбленій справі своє життя, прагне досягти високого рівня професіоналізму в обраному напрямку.

У своїй цілеспрямованості він завжди покладається на свій талант та працьовитість. Будучи від природи людиною неговіркою, він тим не менш приємний та цікавий співрозмовник. Негативно ставиться до таких проявів людської натури, як жадібність та хитрість. Сам він відрізняється щедрістю, простодушністю і безкорисливістю.

До мінусів характеру Назара відносяться: закритість, яка доходить іноді до замкнутісті, зарозумілість, забудькуватість. Для нього велике значення має можливість залишитися наодинці зі своїми думками, щоб обдумати свої дії або поставлене перед ним завдання. Іноді бажання побути одному переходить у затяжну мовчанку та відлюдкуватість.

Це відбувається не через те, що йому неприємне суспільство людей чи він вважає їх негідними спілкуватися з ним, просто в такі періоди йому потрібні зосередженість та концентрація.

Відомі особистості: Назарій Яремчук — український естрадний співак (тенор). Народний артист УРСР.

Назар Савко — львівський співак-виконавець і композитор. Автор аранжувань, записів музичних виконавців.
Назар Гончар — український поет та перформер.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ