Ім'я Ілона

Опис імені

Значення імені Ілона

Значення імені Ілона: "світла"

Походження імені Ілона

Походження імені Ілона: угорська форма грецького імені Олена (грец. Ἑλένη).

Характеристика імені Ілона

Ілона ДовганьРідні не перестають дивуватися життєрадісності і чарівності Ілони. При цьому не можна сказати, що дівчинка відрізняється легкою вдачею. Вона не буде скаржитися, розповідати про свої проблеми. «Зимові» наділені ще й бійцівськими якостями. У шкільному віці про їх витівки мами і тата зазвичай дізнаються на класних зборах. Важкий характер, як правило, не позначається на успішності – тут дівчинці немає рівних! Вона миттєво схоплює, встигає запам'ятати інформацію і без особливої напруги її відтворити і наступного дня, і через рік.

Для Ілони не існує кумирів і авторитетів. Її уява приготувала ідеал мов би заздалегідь. До нього вона буде йти протягом усього життєвого шляху. З юних років носителька імені прагне пізнати світ і визначити в ньому своє місце. Вона не відрізняється наполегливістю, багато її планів залишаються грандіозними тільки на папері. З виходом у вільне плавання може втратити (навмисно або випадково) контакт з близькими.

Значення імені Ілона – «світла» – говорить про тонку організацію її психіки. Власниці імені гостро реагують на критику, нетерпимі до чужої точки зору. Збоку здаються зарозумілими, пихатими. Однак більшість з них здатні відстоювати тільки те, в чому впевнені на 100%.

Власниці імені Ілона обирають рідкісні професії і стають вузькоспеціалізованими працівниками. Вони прагнуть до слави й визнання, їм важливе кар'єрне зростання. Вони не розраховують на прихильність керівництва або долі, не йдуть по головах. Їх боротьба в рамках ділового поля обмежується виключно професійними навичками. В Ілонах живе бунтарський дух, з яким «господаркам» періодично не вдається впоратися. Через те вони можуть здаватися агресивними і нервовими, мов підлітки.

Ілони – хороші друзі. Вони активні не тільки на роботі, але і в суспільстві, сім'ї. Власниці імені завжди можуть прийти на допомогу. Незважаючи на гадану незалежність, дівчатам важко без тилу. Особливо під час зміни орієнтирів, нових етапів у житті. Вони відчувають образу за небажання інших допомогти, але і від пропозицій про підтримку відмовляються.

Ілони зазвичай мають бажання керуватися тільки благими цілями. Це стосується її особистого життя. Ілона не стане зустрічатися з молодою людиною заради користі. Ця дівчина – непереможний романтик. Вона добре розбирається в сильній статі. Внутрішні переживання Ілони рідко вириваються назовні. Їй не терпиться захопити увагу вподобаного чоловіка, але зовні це практично не помітно. Вона полює на нього, змінює тактику в залежності від реакції об'єкта пристрасті.

Буває, що підкорений швидко набридає примхливій красуні, і дівчина відверто кидає свого недавнього коханого.

Дама непостійна, і це може бути і хорошою, і поганою якістю одночасно. Вона може не затримуватися в парі з молодою людиною або змінювати сферу діяльності, але залишиться цікавою багатьом чи обов'язково стане фахівцем у новому ділі. Ілона схильна до частої зміни місця проживання, але навіть якщо вона приростає до міста, то буде шукати роботу, пов’язану з відрядженнями або виїжджати за кордон у відпустку.

Заміж Ілона виходить пізно, не прагне відразу обзавестися дітьми. Зазвичай у шлюбі народжується одна дитина, яку будуть виховувати суворо. У побуті дівчина біжить від повсякденності, не терпить одноманітності. Їй не подобається займатися одноманітними речами: в ролі класичної дружини володарка імені себе не уявляє. Вона не дасть нудьгувати ні собі, ні партнерові. Якщо він виявиться важким на підйом, буде скаржитися на суворі будні і ставитися без належної уваги до діяльності подружжя, вона, швидше за все, розлучиться з таким чоловіком. Чим старшою стає жінка, тим вище шанс на збереження сім'ї. З віком, правда, нікуди не йде її вміння влаштувати скандал або розбір польотів.

Відомі особистості: Ілона Довгань — українська телеведуча, журналіст, громадський діяч; Ілона Галицька — українська дитяча співачка, учасниця дитячого Євробачення; Ілона Єрмілова - українська юна співачка; Ілона Мітресей — французька співачка.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я