Ім'я Інна

Опис імені

Значення імені Інна

Значення імені Інна: латинської мови означає «бурхливий потік», «плавати», «текти, протікати», «плаваюча».

Походження імені Інна

Походження імені Інна: латинське.

З Днем Народження, Інна!

З днем ангела Інна!

Характеристика імені Інна

Інна ЦимбалюкМаленька Інночка дуже норовлива, цінує свій особистий простір, дуже дорожить особистими речами. Навіть будучи ще зовсім крихіткою, вона, з невластивою для дитини люттю, захищає своїх ляльок від посягань сторонніх дітей. Якщо ж забрати у неї іграшку насильно, вона влаштує такий скандал, що нікому і ніколи більше не захочеться так чинити.

У дитинстві Інна дуже прив'язана до мами, постійно за нею, як хвостик, лізе в усі домашні справи і просить дати тлумачення всім діям, які мама робить. Завдяки такій прихильності вона виростає розумною і ерудованої, бо батькам доводиться всіма можливими способами її відволікати, що б вона хоч якось дала їм хвилинку спокою.

Доросла Інна зберігає багато рис дитячого характеру, а це означає, що в своєму обранцеві цінує перш за все чесність, відкритість, повну щирість. Також величезне значення вона надає вірності, завжди боїться стати жертвою зради, і тому до остраху ревнива, і якщо вже щось надумала собі, то молодій людині доведеться докласти максимум зусиль, щоб довести їй протилежне.

Любов до тривалих пестощів, поцілунків, любовних ігор – велика таємниця імені Інна, але як би не був вправний у пестощах чоловік, вона в першу чергу буде прислухатися до його слів, і приписувати їм дещо завищене значення. Через це Інночку дуже легко обдурити, тому їй не слід сліпо довіряти красномовним спокусникам.

Сімейне життя для власниці цього імені – постійне самовдосконалення, в якому вона вимагає участі від чоловіка. Він просто зобов'язаний її підтримувати, заохочувати, хвалити, і іноді це переходить всі межі. Тому чоловікові з цієї вимогливою жінкою буде дуже нелегко.

Через такий нелегкий характер її шлюб буває недовгим, але вона прекрасно вийде заміж вдруге, а може і втретє, і кожен раз буде йти до свого ідеалу відносин, на шляху виправляючи похибки попередніх шлюбів.

Для дітей вона стане прекрасною матір'ю. Це означає, що Інна буде дещо суворою, але через це не менш турботливою. Вона виховає в них порядність і строгі моральні засади. З особливою увагою вона буде ставитися до дочок, які хоч іноді і будуть приносити розчарування, але залишаться гаряче кохані матір'ю.

Володарка цього імені дуже прискіплива до свого роду діяльності, а значить, буде працювати лише з тим, що їй подобається, і на іншій роботі, хоч з-під палки, але нічого путнього не зробить. Тому в період пошуку своєї улюбленої справи вона може дуже часто змінювати місця роботи, навіть не встигаючи вникнути у всі тонкощі.

Але от коли вона знайде собі заняття до душі, тоді й настане її зірковий час. Інна буде працювати не покладаючи рук, цілком самостійна у матеріальному плані, вона з легкістю зможе почати свій бізнес, і не прогоріти.

Стародавня частина Європи – та область звідки походить ім'я Інна. До речі, раніше воно було суто чоловічим, і тільки в наш час стало використовуватися для представниць слабкої статі. Можливо, саме тому в характері Інни присутньо стільки завзяття, яке швидше притаманне чоловікам.

Хоч у цієї жінки і не дуже простий характер, але позитивних якостей у неї море, тобто, як і у всіх нормальних людей, є і плюси і мінуси. За темпераментом майже завжди чистий сангвінік, Інна дуже весела, навіть трохи легковажна, але при цьому не галаслива, не показушна.

Не завжди їй у житті трапляються хороші люди, але якщо хто її образить, вона просто і легко прощає, хоча справ з цією людиною більше не має, бо для неї мають значення загальнолюдські цінності. Саме в тому, що вона не здатна довго таїти образу на когось, і є головна характеристика імені Інна

Вона дуже эрудованна, і тільки від неї ви почуєте величезну кількість спонтанних, але дуже дотепних і доречних висловлювань, які завжди будуть мати вагоме значення. Їй легко пристосуватися до оточуючих людей, тому конфліктів на роботі у неї зазвичай не виникає. Та й вона пристосовується для того, щоб домогтися уваги і доброзичливості від сторонніх. Для неї дуже велике значення має прагнення самоствердитися, відчувати себе потрібною.

Але все ж, характер Інночки таїть в собі безліч загадок, і її нетерплячість часом може ввести в ступор навіть найврівноваженішу людину. Але при цьому вона абсолютно не схильна до депресії і меланхолії, тому навколо неї завжди аура щастя і радості.

Відомі особистості: Інна Федущак - український краєзнавець, громадська діячка; Інна Капінос - українська актриса; Інна Яновська-Гапоненко - українська шахістка, заслужений майстер спорту України; Злата Огневич (Інна Бордюг) - українська співачка; Інна Цимбалюк - українська фотомодель, телеведуча, акторка; Інна Супрун - українська біатлоністка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ