Ім'я Іван

Опис імені

Значення імені Іван

"Божий дар", "Бог милостивий"

Походження імені Іван

Запозичене з єврейської мови за посередництвом грецької та церковнослов'янської. Єврейське ім'я יוֹחָנָן Yôḥanan у буквальному перекладі означає «Ягве (Бог) милостивий».

Привітання з Днем Народження для Івана

З днем ангела Іван!

Характеристика імені Іван

Іван МиколайчукЗначення імені Іван для хлопчика має в цілому позитивний характер. Дитина дуже рухлива, завжди знаходиться в центрі уваги, завдяки своєму веселій та легкій вдачі. Хлопчик цілими днями проводить час з друзями у дворі. Це — бешкетник та пустун. Однак він дуже ніжно ставиться до своїх батьків, братів та сестер.

Значення імені Іван для дитини в шкільні роки набуває сприятливого характеру. Хлопчик хоч і не хапає зірок з неба, але вчиться старанно. Маючи товариський, веселий характер, дитина швидко адаптується в незнайомій обстановці та знаходить собі друзів. Він легко знаходить спільну мову з дівчатами і нерідко зачаровує їх своїм гумором.

Дорослий Іван не має практично нічого спільного з тим хлопчиськом-шибеником, яким він був у дитинстві. Однак він також веселий, енергійний та товариський. За удаваною безтурботністю ховається сильна особистість, з певними цілями та прагненнями. Тлумачення імені Іван в різні життєві періоди має своє особливе значення.

Він з тих людей, які вміють по-справжньому любити. Для чоловіка є місце справжньому, всепоглинаючому коханню. Наш герой чітко розділяє свої почуття та захоплення. Закохавшись один раз, він не втратить шанс створити справжній міцний союз. Кохання для нього означає не просто почуття, але й бажання зробити життя своєї обраниці кращим, стати для коханої жінки незамінним та єдиним.

Велике значення для чоловіка має вміння бути гнучким у стосунках. В іншому випадку він ризикує потрапити під вплив своєї судженої та стати підкаблучником або, незважаючи на свої ніжні почуття до жінки, проявляти владність та перетворитися в тирана. Чоловік рідко є ініціатором розриву відносин. Але в разі припинення зв'язку, дуже гостро переживає та довго знаходиться в депресії.

Його ідеал — це яскрава, розумна жінка, яка зможе підтримати морально, коли він цього потребує, у присутності якої він не буде боятися проявити свої слабкості. Для нашого героя велике значення має повна довіра обраниці. Жінку, яка не виправдала довіри, він може пробачити та дати їй другий шанс. Однак остаточно втративши довіру до коханої, вміє звести відносини до нуля, уникаючи при цьому скандалів та з'ясування стосунків.

Сімейне життя для Івана складається дуже сприятливо. Чоловік пов'язує себе шлюбом після декількох років спільного життя з майбутньою дружиною. У нього вдома завжди багато друзів. Це означає, що вільний час сім'я проводить в компанії близьких або вибираючись в розважальні центри, парки, місця з великим скупченням людей.

Товариська вдача Івана завжди шукає співрозмовника або людину, яка зможе підтримати його інтереси. Для чоловіка важливе значення має проведення часу в чоловічих компаніях.

Наш герой — хороший батько і чоловік. Незважаючи на робочу зайнятість, він приділяє майже весь свій вільний час дітям. Готовий завжди допомогти дружині по домашньому господарству. Оселя Івана — це приватний будинок, з територією, на якій можна пограти в м'яч з дітьми або влаштувати барбекю з друзями.

Кар'єрні можливості Івана практично безмежні, а отже, все залежить від зусиль, які він прикладає для досягнення висот кар'єри. Завдяки комунікабельності та легкості характеру, чоловік дуже швидко знаходить спільну мову з начальством. В робочому колективі ворогів у нього не буває, бо він знаходить підхід до будь-якої людини.

Трудова діяльність нашого героя зазвичай пов'язана з викладанням, журналістикою, спортом, юриспруденцією. Для Івана чимале значення має сфера його праці. Невірно вибраний напрямок може стати фатальним та зіпсувати йому життя. В цьому випадку він буде наполегливо намагатися досягти успіху та ставити перед собою цілі, але успіху не досягне.

У бізнесі йому треба бути обережним. Як правило, Іван ніколи не забуває про своїх друзів, тому обирає собі компаньйона по бізнесу серед своїх товаришів. Однак сподіваючись на міцні дружні зв'язки, він стикається з жорстоким розчаруванням. У разі самостійної організації власної справи нашого героя чекає успіх та визнання.

Характеристика імені Іван має свої плюси і мінуси. Чоловік, названий так, має силу волі, доброту, щедрість. Це гостинний господар та чуйний, вірний друг. Він володіє силою переконання та вміє настояти на своєму.

Іван ніколи не стане ініціатором конфлікту або сварки. Він за можливостю намагається уникати різних скандалів та з'ясування стосунків. Іноді він може виступати в якості миротворця між ворогуючими сторонами. Завдяки позитивним якостям характеру, він не має недоброзичливців та ворогів.

Відомі особистості: Іван Підкова — запорізький гетьман, господар Молдовського князівства у 1577–1578 роках

Іван Виговський — гетьман Війська Запорозького у 1657–1659 роках

Іван Брюховецький — гетьман Війська Запорозького у 1663–1665 роках

Іван Самойлович — гетьман Війська Запорозького у 1672–1687 роках

Іван Мазепа — Гетьман Війська Запорозького обох сторін Дніпра у 1687–1709 роках

Іван Скоропадський — гетьман Війська Запорозького у 1709–1722 роках

Іван Сірко — легендарний кошовий отаман Запорозької Січі і Війська, здобув перемогу в 65 боях, вважався характерником, ним підписано лист Запорізьких козаків до турецького султана Мехмеда IV 1676 р.

Іван Богун — козацький полководець

Іван Гонта — керівник українського гайдамацького руху

Іван Багряний — український письменник

Іван Котляревський — український письменник

Іван Франко — український поет і громадський діяч

Іван Карпенко-Карий — український письменник

Іван Нечуй-Левицький — український письменник

Іван Миколайчук — український кіноактор, кінорежисер, сценарист.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ