Ім'я Максим

 

Опис імені

Значення імені Максим

"найбільший", "найвеличніший"

Походження імені Максим

Ім’я Максим має латинське походження (лат. Maximus).  Римське родове ім'я. У 2010–2012 роках це ім'я є одним з найпопулярніших в Україні.

Привітання для Максима з Днем Народження

З днем ангела Максим!

Характеристика імені Максим

Максим КривонісУ дитячому віці Максим – цілком спокійна дитина, яка з легкістю підпорядковується батькам, і дослухається до їхніх вимог. Батькам буде легко виховувати цього поступливого малюка, бо у значення імені Максим для хлопчика вкладається деяка нерішучість, схильність до чужих думок та маніпуляцій.

У початковій школі хлопчикові легко дається навчання, він слухняний, виконує ретельно домашні завдання, досить самостійний, та акуратний.

Батькові малюка ще з самого раннього віку потрібно старанно займатися вихованням, прищепленням істинно чоловічих моральних якостей хлопчикові. Можливо, буде навіть краще віддати його в секцію єдиноборств, щоб хлопець міг гідно постояти за себе, та друга. З природного екстраверта – Максима — можна виховати практично ідеального чоловіка.

Взагалі, тлумачення імені передбачає присутність у Максима вираженого жіночого початку, що дає йому й позитивне тлумачення: лагідність, уміння вислухати, підтримати, дружелюбність; і негативні характеристики: залежність від чужого погляду на життя, відсутність власної думки.

Для змужнілого Максима любов означає дещо більше, ніж просто чуттєве та фізичне задоволення. Для нього надзвичайне значення має духовність, істинність емоцій, і його ніколи не можна обдурити награним фліртом і дешевої пародією на закоханість. Інтуїтивний психолог, він відмінно розбирається в людях, а особливо в жінках.

Через такі якості, чоловік часто дуже довго шукає свою єдину, а більшість його відносин закінчуються після першої ночі. Тому він створює враження легковажного та непостійного хлопця, не надає жодного значення серйозним стосункам, але насправді це зовсім не так.

Знайшовши свою другу половинку, молода людина буде настільки щасливою, що взаємини швидше за все приймуть стрімкий темп, хлопець і озирнутися не встигне, як вже буде робити пропозицію руки і серця коханій.

Найбільший мінус у сімейному житті з цією людиною – його абсолютна неможливість поставити себе на місце іншого, нездатність бути гнучким та підлаштовуватися під обставини і характер дружини. Недоторканності свого життєвого укладу Максим надає особливого значення, і не бажає змінюватися навіть від великого кохання.

Але тим не менш, він досить ласкавий, вміє легкою імпровізацією розвеселити та підняти настрій дружині. Мабуть, найгірша риса цієї людини – практична відсутність прагнень та бажання плисти за течією. Це означає, що часто саме дружина бере на себе роль годувальника в сім'ї.

Якщо якась невідома сила змусить Макса зосередитися, поставити собі мету та з нехарактерною завзятістю йти до неї, працюючи не покладаючи рук – то кар'єра буде складатися просто чудово. Але в основному хлопець надає великого значення тому, щоб не помилитися, і тому занадто обережний.

Ця обережність, межує з практично цілковитою відсутністю рішучості, часто псує навіть добре розпочату справу. А значить, після колосального провалу Максим схильний впадати в довгу депресію – просто опускаються руки.

Основна характеристика імені Максим – це врівноваженість, яка йде поруч з холеричним темпераментом. Він досить відкритий, активний, але в той же час може добре стримувати емоції, намагається бути максимально адекватним. Він володіє надзвичайним даром переконання, і навіть дерево зможе піддатися на його вмовляння – настільки він може розкласти все по поличках.

У плані розумових здібностей Максима можна назвати навіть інтелектуалом. Він нікому не поступиться в ерудованості буквально з усіх питань. Чудова пам'ять укупі з живою, чіпкою уявою дарують цьому чоловікові чудове почуття гумору і здатність розвеселити оточуючих.

Відомі особистості: Максим Березовський — український композитор, диригент, співак;

Максим Грек — православний святий, письменник та перекладач;

Максим Залізняк — козацький отаман, керівник Коліївщини (1768—1769 рр.);

Максим Кідрук — український письменник, мандрівник. Автор декількох книг про подорожі;

Максим Кривоніс — український військовий діяч періоду Хмельниччини, лисянський полковник, один з керівників козацько-селянських повстань в Україні під час Хмельниччини;

Максим Рильський — український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч;

Максим Скорупський — старшина УПА, письменник;

Максим Славинський — український громадсько-політичний діяч, поет-перекладач, дипломат, публіцист, редактор;

Максим Старцев — український футболіст, воротар;

Максим Стріха — український науковець, громадський та політичний діяч, перекладач, письменник; доктор фізико-математичних наук;

Петроній Максим — імператор Західної Римської імперії з 17 березня по 31 травня 455 року;

Макс Планк — німецький фізик, найбільшим досягненням якого вважається теорія випромінювання абсолютно чорного тіла. Лауреат Нобелівської премії з фізики.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ