Ім'я Андрій

Опис імені

Значення імені Андрій

"чоловік, людина, мужній, сміливий"

Походження імені Андрій

Походить від давньогрецького слова ἀνήρ (anēr) — «чоловік», «людина», яке у родовому відмінку звучало ἀνδρός (andrós). Також його пов'язують зі словом ἀνδρεία (andrèia), що у перекладі означало «сміливий, важливий».Ім'я походить від родового відмінка грецького слова "чоловік". Ім'я Андрій вельми популярне в християнських країнах. Вимова його в різних мовах варіюється: наприклад, в англійській – Ендрю, у французькій – Андре, у скандинавських мовах – Андерс.

Свято Андрія Первозванного: картинки, листівки, привітання на 13 грудня

Привітання для  Андрія з Днем Народження

З днем ангела Андрій!

Характеристика імені Андрій

Андрій Кузьменко СкрябінВолодар такого чоловічого імені як Андрій наділений чіпкою життєвої хваткою та вдачею. У деяких ситуаціях здатний виявляти певну жорсткість. До мети йде всіма доступними йому способами. Значення імені Андрій говорить про активність та досить сильний характер. Ці дві якості допомагають досягати бажаного швидко та певно.

Тлумачення імені дозволяє говорити про добрі організаторські здібності. Такі чоловіки – природжені лідери. Андрій здатний блискавично реагувати на зміну обстановки та приймати єдино правильне рішення. Володіє майстерністю будь-яку складну ситуацію використовувати собі на благо.

Значення імені Андрій для хлопчика свідчить про те, що ця дитина дуже винахідлива, схильна до марень та мрій. Маленький Андрій може тривалий час збирати конструктор, постійно видумуючи все нові та нові моделі. Малюк обожнює рухатися і часто бігає по своєму будинку або квартирі, уявляючи, що він винищувач або швидкий поїзд.

Значення імені Андрій для дитини відкриває його як особистість турботливу та схильну до пустощів. З численними друзями часто придумує різні пригоди, за які потім дістається від батьків. Нерідко приносить у свій будинок бездомних кошенят чи цуценят і старанно про них піклується.

Андрій – хлопчик спортивний. У школі обов'язково відвідує одну або відразу декілька спортивних секцій. Спорт значення в його житті має неабияке. Вчитися любить, але вчителі не є для Андрія авторитетом. Зовнішність такої дитини більше схожа на материнську, а от характер, безумовно, батьківський.

Названі так представники сильної статі досить чутливі та ласі до компліментів та навіть до відвертих лестощів, що означає високий ризик бути ошуканими оточуючими. До жінок ставляться з великою увагою. Люблять піклуватися про них. Часто говорять про те, що подобається в партнерці. Велике значення надають свіжості та новизні відчуттів, тому жінок змінюють часто.

Сексуальне життя в Андрія може початися досить таки пізно. Нерідко саме дружина стає першою сексуальною партнеркою. Саме з нею і розкриває свій сексуальний потенціал. Андрій любить доставляти своїй обраниці радість, іноді навіть в збиток собі.

Незважаючи на позірну активність, часто хоче, обнявшись з коханою, просто спати. Найбільше цьому чоловікові підійде терпляча та ніжна жінка, яка зможе ділити з ним і радість, і смуток. Розрив переживає легко. Багато красивих леді не проти завести роман з цим енергійним та привабливим чоловіком.

Одружуються такі представники сильної статі на емоційних та яскравих жінках. Велике значення для Андрія має зовнішність дружини. Внутрішнім світом своєї обраниці в більшості випадків зовсім не цікавиться. Якщо Андрій задумав одружитися, то ніхто з близьких не зможе відмовити його. В цьому питанні тільки власна думка має для нього значення.

Андрію необхідно, щоб і дружина, і діти крутилися навколо нього. Саме він – центр сім'ї. Увазі домашніх надає велике значення. Часто ревнує дружину не тільки до інших чоловіків, але й до власних дітей. Гроші витрачає дуже акуратно. Передбачливий, що означає наявність прагнення більшу частину пускати на накопичення

Андрій здатний завдяки своєму характеру домогтися успіху у режисурі, на співочій сцені та в акторській майстерності. Також з нього здатний вийти чудовий художник і талановитий композитор. З цих чоловіків також виходять хороші начальники. Вони розважливі та справедливі, а значить, з ними дуже легко і при цьому цікаво працювати.

Андрій зовсім не такий вже й простий, як багатьом навколо здається. Ця людина – справжній мислитель. Здатний підтримати практично будь-яку розмову і придумати оригінальну ідею. Плюси й мінуси характеру кажуть про гострий розум та прозорливість. Андрій володіє талантом оратора і добре розбирається в літературі.

Характеристика імені Андрій говорить про високу самооцінку. Знає собі ціну і ніколи не принижується ні перед ким. Велике значення надає першості. Такі представники сильної статі прагнуть бути найкращими практично в кожній сфері. На Андрія можна спертися практично в будь-якій ситуації завдяки відповідальності та старанності. Друзі цінують його за відданість та чуйність. Готовий завжди допомогти товаришеві і морально, і матеріально.

Якщо Андрій вважатиме, що до нього хтось недостатньо уважний, може швидко вийти з себе і забути про витримку. Значення не буде мати навіть ступінь споріднення з «кривдником». Часто буває складно передбачити поведінку Андрія з причини певної безрозсудності. Схильний «організовувати заворушення» на порожньому місці і активно брати участь в них. У житті це приносить досить багато клопоту.

Знамениті особистості: Андрій Первозванний — один із Христових апостолів, брат апостола Петра, святий-покровитель України.

Андрій Наливайко — козацький полковник.

Андрій Чужий — український поет-модерніст, преставник розстріляного відродження.

Малишко Андрій — український письменник

Кузьменко Андрій («Кузьма») — український співак

Данилко Андрій Михайлович (Вєрка Сердючка) — український співак

Шевченко Андрій Миколайович — український футболіст

Шептицький Андрій — український церковний діяч

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ