Ім'я Карина

Опис імені

Значення імені Карина

Значення імені Карина: "дівчина", "та, що керує кораблем", "кіль корабля".

Походження імені Карина

Походження імені Карина: ім’я походить від грецького імені Корінна, що перекладається як "дівчина" (грец. κοριννα, корінна). За іншою версією від латинського слова Carus – "мила, дорога"

Характеристика імені Карина

Карина ПлайХарактеристика імені Карина: енергетика імені Карина відрізняється приголомшливою життєвою стійкістю і вмінням знову і знову починати все з нуля. Карина справжній боєць, її внутрішньому стрижню і сміливості позаздрив би будь-який чоловік. При цьому Карина вміє тонко відчувати та співпереживати. І все ж, як будь-яка справжня жінка, Карина часом буває просто нестерпною, у неї жорсткий характер і запальний норов. Час від часу близьким доводиться смикати Каріну, наприклад, коли вона занадто сильно розійдеться та починає принижувати гідність інших людей.

Маленька Карина улюблениця всіх навколо, ця дівчинка наділена чудовим художнім смаком, непогано малює, шиє вбрання для ляльок, відвідує творчі гуртки. Навчання дається Каріні дуже легко, практично без зусиль, але як не дивно, з цієї причини дівчинка може стати не дуже старанною ученицею. І все ж, у школі вона завжди отримує оцінки "відмінно" та "добре". Батьки пишаються своєю яскравою та неординарною дитиною. Каріну часто ставлять за приклад іншим дітям, що також може стати великою помилкою у вихованні дівчинки. Якщо дівчинку постійно хвалити, звеличувати її і дивитися на Каріну як на ідеал, дівчинка може занадто загордитися, стане некерованою, перестане поважати оточуючих.

Карина сама обирає свій життєвий шлях і професію. Головне для неї - бути на виду, завжди бути в центрі уваги інших людей. Карина може спробувати себе у творчості, стати моделлю або актрисою. З часом, коли на зміну юнацьким мріям приходять суворі будні, Карина згадує, чому її вчили і за бажання дівчина досягне успіху як добрий бухгалтер або економіст. Карина легко сходиться з оточуючими, проте досить часто сама провокує сварку та конфлікт. За старанність Каріну цінує керівництво, але кепський характер змушує її шукати місце роботи знову і знову.

Карина любить чоловіків, вміє отримувати фізичне задоволення, секс в її житті відіграє величезну роль. Каріні за великим рахунком все одно, що скажуть про неї оточуючі, дівчина часто заводить романи, змінює чоловіків як рукавички. Вийти заміж вона не прагне - сімейне життя здається їй сірим, нудним та обтяжує її. Під вінець Карина відправиться лише дуже сильно закоханою. Її супутником життя швидше стане дорослий, впевнений в собі, самодостатній та забезпечений чоловік. І хоча Карина ніколи не пожертвує власними захопленнями та інтересами заради сім'ї, вона буде вірною дружиною. І все ж, їй життєво необхідно блищати ще десь, окрім як у домашніх стінах. Чоловік має цінувати і поважати ці якості Каріни, інакше вона без жалю подасть на розлучення.

Відомі особистості: Карина Капур (індійська актриса)
Карін Боє шведська письменниця
Карина Плай (справжнє ім'я — Наталя Ягунова; Львів) — співачка, автор і виконавець власних пісень. Співає українською та російською мовами.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я