Ім'я Анжеліка

Опис імені

Значення імені Анжеліка

Значення імені Анжеліка: «янгольська»

Походження імені Анжеліка

Походження імені Анжеліка: латинське. Європейський варіант імені Анжела

Характеристика імені Анжеліка

Анжеліка РудницькаІм'я Анжеліка володіє сильною енергетикою. Його власниці наділені неймовірно пристрасним темпераментом. Дівчинки на ім'я Анжеліка, часом зухвалі і зарозумілі, нерідко можуть виростати скандальними особами. Але, темперамент Анжеліка починає проявляти в підлітковому віці, коли вперше усвідомлює свою привабливість для протилежної статі.

У дитинстві ж, вона дуже спокійний і розважлива дитина. Полюбляє читати, часом вона надмірно мрійлива, будує повітряні замки. Анжеліка захоплюється рукоділлям і любить проводити час, створюючи щось своїми руками. Практично не створює проблем для батьків. Добре вчитися, і любить допомагати рідним, в будь-якій сфері діяльності.

Найбільше, як вже було згадано вище, її пристрасний темперамент розкривається в підлітковому віці та юності. Однак, награвшись у крадійку сердець і трохи подорослішавши, Анжеліка заспокоює свій палкий темперамент. На місце зухвалості і скандальній поведінці приходить справжня жіночність. Вона виявляє справжню повагу до оточуючих людей, завжди чемна і стримана.

Стаючи дорослою, Анжеліка все більше воліє залишатися наодинці зі своїми думками або присвячувати час читанню книг. Вона не надто переймається пошуком партнера і питаннями спільного життя. Можливо, це пов'язано з її захопленням власною персоною і спокійною упевненістю в тому, що в будь-якому випадку, рано чи пізно все складеться само собою. Анжеліка любить погуляти в тиші і її зовсім не обтяжить відвідати концерт в компанії "себе коханої". Їй також притаманні такі якості, як гордість і самолюбство. Іноді та чи інша її дія, здійснюється з однією єдиною метою – привернути якомога більше уваги до власної персони.

В основному, завдяки своїй сексуальності, вона притягує до свого оточення чоловіків. Однак, як королева оточує себе фаворитами, так Анжеліці подобається оточувати себе шанувальниками. При цьому вона не звертає на них особливої уваги, може спокійно грати їх почуттями і сама обере, кому подарувати трохи своєї уваги.

Анжеліка не сильно замислюється про почуття, тому не бачить особливих відмінностей між любов'ю і сексом. У сексі проявляє весь свій запал і пристрасть, яку стримує в повсякденному житті. Чоловікам, які одного разу потрапили під вплив її чар, дуже складно звільнитися від їх впливу. Це може бути дуже небезпечно для них, бо секс для Анжеліки, не привід для серйозних відносин, а лише спосіб отримати задоволення. Через це їх серця можуть бути розбиті.

Заміж Анжеліка не поспішає. Заміж зазвичай виходить пізно. Однак, якщо їй все ж довелося закохатися і створити сім'ю, яка відповідає її ідеалам, вона виявляє всю свою жіночність. У сімейних відносинах вона цінує постійність, відданість і стабільність. Тільки за таких умов у відносинах вона здатна розкритися і повністю довіритися чоловікові. Можливо, завдяки саме цьому, шлюби представниць цього імені, досить вдалі і довговічні. Вона хороша дружина і мати. Приділяє належну увагу вихованню дітей. Якщо це дівчинка, то Анжеліка передасть їй усі свої ідеали в розумінні життя, буде прагнути виростити з неї справжню леді. Якщо хлопчик – навчить його благородним манерам і доброму відношенню до протилежної статі.

Анжеліка чудова домогосподарка. Встигає все і скрізь. Чудово готує. Створивши сім'ю, повертається до захоплень дитинства і прикрашає будинок виробами власного виготовлення.

Що стосується вибору професії, то тут перевага, швидше за все, віддається захопленням з дитинства. Якщо доводиться займатися одноманітною роботою, то у Анжеліки швидко зникає інтерес, і вона навіть здатна кинути таку роботу. Але, якщо вона обере справу до душі, пов'язану з творчістю, то, безсумнівно, досягне хороших результатів.

Відомі особистості: Анжеліка Рудницька (співачка, віце-президент мистецької агенції «Територія А», шеф-редактор програм Першого національного телеканалу України, член Громадського фонду Святого Андрія Первозванного, заслужена артистка України); Анжеліка Х'юстон ((нар.1951) американська актриса і модель, найбільш відома за роллю Мортиши Аддамс у фільмі «Сімейка Аддамс» і його продовження); Анжелік Кербер (німецька тенісистка польського походження); Анжеліка Ионатос (грецька співачка, поетеса, композитор, співає грецькою, французькою, іспанською мовами)

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я