Ім'я Христина

Опис імені

Значення імені Христина

Значення імені Христина: "християнка".

Походження імені Христина

Христина - жіноче ім'я, яке походить від латинського Christiana, Christina, що означає «християнка», або «віддана Христу». Деякі джерела вказують на значення: «Ангельський» або «Вірний», як переклад імені.

З Днем Народження, Христина!

Характеристика імені Христина

Крістіна ( Христина ) Річчі Значення імені Христина, починаючи з самого раннього дитинства, відкриває зовсім не просту особистість. Рухома, життєрадісна, кмітлива дівчинка не перестає дивувати близьких. Це жіноче ім'я періодично піднімається на пік популярності, після чого кілька років перебуває в тіні.

Відповідно для того, щоб порівняти тлумачення з особливостями поведінки конкретної людини труднощів із пошуком прикладу не виникне.

Дівчинка, яка радує батьків акуратним ставленням до речей та іграшок, з часом візьме на себе значну частину побутових обов'язків, надавши можливість матері зайнятися своїми справами. Значення імені Христина для дівчинки асоціюється з сильним, можна навіть сказати чоловічим характером.

Дівчинка звикла відстоювати свою точку зору, незалежно від віку співрозмовника, проте навіть у найгарячишій ситуації обладає холодною стриманістю, не дозволяє собі хамства та грубості, вважає за краще добиватися мети цивілізованими способами.

Значення імені Христина для дитини позбавляє від переживань щодо того, як дівчинка буде себе почувати в колі однолітків. Самооцінка у Христини м'яко кажучи завищена, прямуючи до мети, вона намагається просто не помічати перешкоди. Дівчинка на 100% впевнена в своїх знаннях, застати її зненацька практично неможливо.

Старанна учениця, яка безперешкодно поєднує навчання та всілякі гуртки. Періодично захоплення на якийсь період перетворюють її на «рабиню», проте через досить короткий проміжок часу інтерес «випаровується», все життя перебуває в творчому пошуку.

Сила волі та сміливість дозволяють їй добиватися поставленої мети. Крім акуратності безперечною позитивною якістю є прагнення виглядати завжди модно, бездоганний смак дозволяє робити вибір, що відповідає особливостям фігури.

Подруг у дівчинки зовсім небагато, проте якщо вона підтримує відносини, то протягом усього життя готова надати допомогу у найскладніші моменти.

При першому знайомстві в будь-якому віці справляє враження соромливої та скромної, проте, зіткнувшись з несправедливістю, перевтілюється, може стати ініціатором серйозних конфліктних ситуацій.

Домогтися її прихильності досить просто, особливе значення мають компліменти та оригінальні подарунки.

Обладає сильним характером. Це означає, що не може уявити поруч з собою слабовільної людини. Для дівчини має значення матеріальне становище хлопця. В юності, коли про соціальне становище обранця судити досить складно, на диво мудра Христина, реально оцінює потенціал молодої людини.

Часто перешкодою у відносинах є маска, за якою дівчина намагається приховати ніжність та жіночність. Молода людина має докласти максимум зусиль для того, щоб розкрити її справжнє обличчя, в результаті на нього чекають незабутні романтичні моменти.

Чоловіки в будь-якому віці звертають увагу на представницю прекрасної статі, яка завжди виглядає бездоганно. Ефектна поява в будь-якому суспільстві - візитна картка Христини.

До вибору чоловіка ставиться з максимальною відповідальністю. Визначившись - змінюється до невпізнання. Це означає, що стає ніжною та турботливою дружиною, не соромиться проявляти ніжність та любов. Значення сім'ї для жінки занадто велике, заради близьких людей готова на божевільні вчинки.

Погодиться вийти заміж, переконавшись у надійності та щирості чоловіка, намагається зберігати шлюб, долаючи життєві труднощі, проте зради є серйозним ударом.

Її будинок унікальне поєднання фортеці та затишного гніздечка, добробут має значення, категорично не згодна з висловлюванням « Хоч борщ без сала, аби душа пристала». Якщо чоловік доведе свою спроможність готова повністю присвятити себе веденню домашнього господарства та дітям. Дбайлива мати готова на все заради дітей.

Можна поспівчувати людині, яка спробує втрутитися у її особисте життя, жінка перетвориться на хижачку, яка впевнено захищає свою сім'ю.

Якщо чоловік не в змозі забезпечити сім'ю, з легкістю знайде вирішення цієї проблеми.

Впевненість та цілеспрямованість дозволяють реалізувати себе в бізнесі. Також її приваблюють модні сучасні професії. Незалежно від того, який шлях вибирає, дівчина прагне зайняти гідне становище у суспільстві, а значить, рівень заробітку має для неї принципове значення, за «копійки» працювати точно не буде.

Природна аристократичність гармонійно поєднується з творчою діяльністю, стиль не може залишитися без уваги. Її діловими партнерами, зазвичай стають чоловіки, з ними значно простіше домовитися прямолінійній та впевненій жінці.

Відомі особистості: Христина Алчевська — український педагог, організатор народної освіти, дружина Олексія Алчевського, мати Григорія та Івана Алчевських; Крістіна Річчі — американська акторка; Крістіна Агілера — американська поп-співачка; Даліда (Іоланда Христина Джильотті) — співачка й акторка італійського походження

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ