Ім'я Яна

Опис імені

Значення імені Яна

Значення імені Яна: "божий дар"

Походження імені Яна

Походження імені Яна: коротка форма давньоєврейського імені Іоанна. Форми: Яніна, Янця, Яніка, Янесса.

З днем народження, Яна!

З днем ангела Яна!

Характеристика імені Яна

Яна КлочковаХарактеристика імені Яна: її цікавлять пошук нових знань. Вона справжній винахідник і мрійник, яка бачить майбутнє в рожевому світлі. Кожен новий інтерес оновлює картинку майбутнього світу, що робить життя більш яскравим і цікавим. Єдине, що її цікавить в цьому житті,— це вона сама. Її підвищена образливість, сором'язливість, заздрісність, у поєднанні зі слабким, але егоїстичним характером роблять її дуже складною людиною. Робота, побут, бажання годувати себе і сім'ю — все це для неї тягар. Вона добре розбирається в чоловіках, володіючи жіночністю. Її серйозний недолік — невміння ставити перед собою мету, але вона хотіла б мати високу самооцінку і навіть нести в собі духовність. Найбільше вона любить стабільність, сталість, визначеність, а також давати поради і вчити інших жити. З неї вийшов би ідеальний чиновник, секретар, заступник, адміністратор, представник або менеджер. Чоловік має бути з дуже сильним характером, мати вагу і положення в суспільстві, бути добре забезпеченим матеріально і обов'язково — хорошим коханцем.

Найважливіше для неї — знайти місце, що дозволяє їй бути на видноті, показуючи себе, але не беручи відповідальності. З неї могла б вийти гарна актриса, але ще краще модель або фотомодель, бо вона має одночасно жіночність і холодний егоїзм, що для модельного бізнесу — найбільш рідкісне і вдале поєднання, що дозволяє показати жінку-вамп, сексуальну, але недосяжну.

Відомі особистості: княжна Янка Всеволодівна — київська православна свята, засновниця першої школи для дівчат у XI столітті, пам'ять 16 листопада, 31 травня; Яна Новотна — чеська тенісистка-професіонал; Яна Клочкова — українська плавчиня, яка виграла 5 олімпійських медалей, серед яких 4 золоті

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ