Ім'я Кирило

 

Опис імені

Значення імені Кирило

"Пан", "владика", "сонце"

Походження імені Кирило

Із грецького Κύριλλος перекладається як «пан», «владика». У перській мові є подібне слово, що перекладається як «сонце»

З днем ангела Кирило!

Характеристика імені Кирило

Кирило КарабицьЧоловік, названий цим ім’ям, є справжньою людиною-загадкою для оточуючих. Значення імені Кирило розкриває його як особистість непередбачувану та неоднозначну. Може здатися, що Кирило дуже доброзичливий та привітний чоловік, але таким він буває лише з тими людьми, яких добре знає і яким довіряє.

Це чоловіче ім'я наділяє свого володаря підвищеною вимогливістю до оточуючих і до себе самого. Кирило протягом всього свого життя самовдосконалюється та вимагає того ж від рідних і знайомих. Вміє подавати себе у вигідному світлі. Впевнений в собі, працьовитий та цілеспрямований. Слабкою його стороною є красиві жінки. Особливо велике значення надає саме доглянутості представниць прекрасної статі.

Значення імені Кирило для хлопчика робить його дуже допитливою дитиною. Він обожнює ставити батькам безліч питань на різні теми. Такий малюк починає читати і рахувати вже в ранньому віці. Без особливих труднощів освоює всю шкільну програму. У школу ходить із задоволенням. Однокласникам практично ніколи списувати не дає.

Крім того, значення імені Кирило для дитини дозволяє говорити про наявність чудової пам'яті. Кирило не діставляє матері та батьку особливих проблем. Труднощі можуть виникнути лише у відносинах з однокласниками. Однолітки часто вважають названого так хлопчика жадібним та егоїстом. Причиною такого ставлення дітей може стати надмірне самолюбство такої дитини. Для Кирила величезне значення має лідерство у всьому, а також похвала та нагороди.

Цей чоловік легко поділяє такі два поняття як кохання і секс. У ліжку є винахідливим коханцем. Це означає, що завжди намагається доставити жінці задоволення. Не любить бути веденим. Намагається брати на себе провідну роль в ліжку з жінкою.

Кирило велике значення надає зовнішності своєї обраниці. Цінує, коли жінка справляє на оточуючих позитивне враження. Кохана такого чоловіка завжди ефектна і доглянута.

Найчастіше одружується за великим коханням. У подружньому житті віддає перевагу мовчазному відходу від конфліктів, а не їх вирішенню, що часто стає приводом для розбіжностей з дружиною. Міцний сімейний союз у Кирила може скластися тільки з сильною вольовою жінкою. Це означає, що тільки така леді зробить життя в сім'ї для Кирила особливо комфортним та спокійним.

Авторитет в робочому колективі представникам сильної статі на ім’я Кирило допомагають завойовувати такі риси характеру як самостійність, цілеспрямованість та самовіддана працездатність. Також швидкому підніманню кар'єрними сходами сприяє добре розвинена інтуїція. Важливе значення має і непохитна впевненість у собі.

З володаря цього імені вийде прекрасний економіст, юрист, лікар, суддя, конструктор або архітектор. Оточуючим Кирило часто здається природженим кар'єристом. Керівником стає сильним і вольовим, а значить, щоб довести свою правоту може бути різким та безжалісним. При цьому особливого значення посада і соціальний статус «неправого» не має.

Відомі особистості: Кирило — брат Мефодія, македонський слов'янський просвітитель та проповідник християнства, творець слов'янської азбуки, перший перекладач богослужбових книг слов'янською мовою

Кирило Розумовський — український військовий, політичний і державний діяч. Останній гетьман Війська Запорозького, голова козацької держави на Лівобережній Україні(1750–1764)

Кирило Стеценко — український композитор, хоровий диригент і музично-громадський діяч

Кирило Синельников — український фізик-експериментатор. Дійсний член АН УРСР (з 1948). Заслужений діяч науки УРСР (1951).

Кирило Карабиць — український диригент.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ