Ім'я Богдана

Опис імені

Значення імені Богдана

"дана Богом"

Походження імені Богдана

Слов'янське. Похідне від чоловічого імені Богдан.

Характеристика імені Богдана

Богдана МацьоцькаБогдана від природи наділена просто неймовірним інтелектом і гострим, допитливим розумом. Їй добре відомі її неординарні здібності, що робить її часом різкою, самозакоханою та надмірно прямою в оцінці чужих недоліків. Тим не менш, якщо Богдані вдасться викорінити ці не найкращі риси, вона стане душею будь-якої компанії. Люди цінують її веселу вдачу, почуття гумору та інтелект.

Маленька дівчинка Богдана талановита і яскрава. Її приголомшливі здібності та прагнення бути лідером неодмінно призводять Богдану до числа найуспішніших учениць. Їй властиве зазнайство, самозамилування та навіть егоїзм, тому батькам необхідно пильно стежити за тим, щоб маленька дівчинка не виросла занадто самовпевненою. У повсякденному житті їй варто прищеплювати людяність та доброту.

Богдана явна кар'єристка. Вона довго думає, перш ніж зупинити свій остаточний вибір на тій або іншій професії, зупиняючи вибір на тому, що найкраще відповідає її здібностям. Богдана на додачу до інших її переваг чудово фізично розвинена, за бажання вона зможе багато чого досягти в спорті (наприклад, ставши гімнасткою або тенісисткою). Тим не менш, частіше за все Богдана обирає ту сферу діяльності, в якій можна досягти успіху. Фінанси, юриспруденція, менеджмент - вона скрізь покаже себе як висококласний фахівець.

Характер Богдани легким не назвеш, проте вона завжди оточена численними друзями, серед яких багато чоловіків. Вона вміє дружити, вона щира і чесна з тими, кого поважає. З легкістю заводить романи, але заміж виходити не поспішає. Найчастіше вона забезпечена та сформувалася як особистість, а чоловіків навколо себе Богдана сприймає як більш примітивних та слабких. І тільки зустрівши людину, яка не стане, як решта, її вихваляти та звеличувати, впевнена у власній неперевершеності Богдана нарешті полюбить і з радістю стане дружиною свого обранця. У сімейному житті їй властиво бути лідером, керувати всім, що відбувається в сім'ї. Її чоловікові знадобиться витримка та терпіння, бо хоча як жінка Богдана ранима та ніжна, в сімейних відносинах вона часом веде себе як справжній тиран.

Відомі особистості: Богдана Матіяш, поетеса, редактор, перекладач

Богдана Фільц, композитор і музикознавець

Богдана Фроляк, композитор

Богдана Карадочева - болгарська естрадна співачка

Богдана Мацьоцька — українська гірськолижниця, олімпійка, неодноразова призерка міжнародних змагань FIS та українських турнірів.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я