Ім'я Костянтин

Опис імені

Значення імені Костянтин

"Постійний", "Стійкий"

Походження імені Костянтин

Костянтин — чоловіче українське особисте ім'я латинського походження; походить від лат. constans (родовий відмінок constantis) — «постійний, стійкий». Constantius (Констанцій) — відоме в античності особисте ім'я; Constantinus — його похідна форма, яка стала самостійною.

З Днем Народження, Костянтин!

Характеристика імені Костянтин

Костянтин ВойтенкоСтійкий, твердий, постійний – таке значення імені Костянтин. Його власники – великі оригінали, допитливі, активні, творчі люди. Енергетично це чоловіче ім'я не слабке, але і не сильне. Позбавлене агресії, але названі їм люди мають схильність до непостійності та хитрості. У них відмінний смак, є чуття до прекрасного. Костянтини обожнюють світські заходи та вечірки.

Потайна, хитра, але товариська людина – таке значення і тлумачення імені Костянтин. Дружити з ним не так то просто. Справа в тому, що він часто без всяких причин змінює своє ставлення до людей, переглядає свою думку та оцінки.

Таланти Костянтина виявляються ще з дитинства. Зазвичай, він обожнює конструктори, техніку. Всі машинки не тільки справно їздять, але і постійно ремонтуються. Яскравий, непересічний, сумлінний – це значення імені Костянтин для дитини. Вчиться – без ентузіазму, але цілком стерпно. З однолітками – доброзичливий. Але стати справжніми друзями зможуть тільки обрані. Дуже часто ними виявляються ті, з ким спілкується ще з дитинства.

У дитинстві Костянтин багато чого боїться, але з віком вчиться ховати свої страхи за жартівливій маскою. Упертість, делікатність та величезна уява – це все характеристики володаря імені Костянтин. Йому цілком властиво хлоп'яче хуліганство. Але він рано дорослішає і з часом стає зовсім іншим.

Молодого чоловіка приваблюють ефектні, яскраві жінки. Але і у «сірій мишці» юнак розгляне красуню, а в дурненькій дівчинці – розумницю. Це означає, що думка Костянтина не завжди збігається з оточуючими. Також він розуміє, що за прекрасною зовнішністю може ховатися погана натура. Це означає, що він не поспішає віддавати своє серце першій дівчині, яка йому сподобалася.

З великою завзятістю чоловік буде розкривати позитивні якості представниці слабкої статі, адже він тонко відчуває людську натуру. Йому подобається доводити оточуючим, що вони несправедливо відгукувалися про його кохану. Цьому Костянтин надає великого значення.

Йому подобається домагатися жіночої уваги. Однак, коли він отримує згоду на шлюб, частенько трохи може охолонути до партнерки. Звичайно, він не кине кохану, але й колишнього потягу до дівчини вже не буде. Може запропонувати руку та серце не одній дамі за все життя. Але розлучення дуже важко переносить.

З тещею Костянтин спілкується добре, але трохи насторожено. До дітей відчуває ставиться з теплом та любов’ю. Особливо добре ладнає з синами, які вже подорослішали. Дружину любить, балує. Це означає, що часто в родині завжди панує спокій і гармонія.

Відчуває труднощі, надаючи великого значення своєму настрою. Адже через часту його зміну, стає непередбачуваним і може випадково образити близьких людей.

Костянтини – сумлінні та відповідальні співробітники. Чоловік цілеспрямовано піднімається східцями кар'єрного зростання. З підлеглими ввічливий, бездоганно виконує всі визначені правила.

Надійний та стабільний, а значить, у підприємництві буде успішний, але непередбачуваний. Сильні вольові риси, присутні в значенні імені, дозволяють йому стати відповідальним керівником. Заробляти гроші вміє. Йому важливо залишатися незалежним.

У Костянтина виходить краще заробляти інтелектуальною працею. З нього вийде прекрасний державний діяч, священик. Завдяки творчим здібностям стане чудовим художником, музикантом, літератором.

Відомі особистості:

Костянтин I, Костянтин Великий, а також Святий Костянтин — римський імператор, перший християнин на троні, а також православний святий, іменований рівноапостольним. 

Костянтин Ціолковський — радянський вчений-теоретик польського походження, є одним із засновників ракетобудування та сучасної космонавтики, педагог, письменник.

Костянтин Гормузакі — румунський ентомолог та ботанік, який працював переважно на Буковині.

Костянтин Василь Острозький — український князь, магнат, воєнний, політичний та культурний діяч, засновник Острозької академії. 

Костянтин Войтенко — український актор театру та кіно.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ