Ім'я Михайло

Опис імені

Значення імені Михайло

"Подібний до Бога"

Походження імені Михайло

Михайло або Михаїл — українське ім'я єврейського походження, яке широко розповсюджене серед християнських народів та євреїв. Походить від івр.מִיכָאֵל‎, (Міхаель) — від מִי («мi» — «хто») + כְּ — («к'-» — «як») + אֵל («ель» — «Бог»). Буквально перекладається — «Хто як Бог» (рівний Богові); «Подібний до Бога», а також в питальній формі מי כאל mī kāʼēl (мі-ка-ель) — «Хто як Бог?» або «Хто подібний до Бога?» в значенні — «ніхто не рівний Богу».

Характеристика імені Михайло

Михайло ЖванецькийЦе світле, приємне чоловіче ім'я поєднує в собі м'яку доброту та суворість і строгість. На вигляд, це дуже тиха, адекватна, спокійна людина, але так можуть подумати тільки сторонні спостерігачі.
Близькі Михайла знають, що насправді за уявною повільністю та монотонністю ховається сильний, поривчастий, здатний діяти в певній ситуації справжній чоловік. Обираючи значення імені Михайло для хлопчика, батьки будуть ростити спокійного, не схильного до примх хлопчика.
У шкільні роки Михайло буде вчитися дуже старанно, викликаючи повагу у вчителів, може стати «улюбленцем» за вроджену допитливість та вміння ставити доречні питання. Ще з малих років виявляє недитячу самостійність, і мама й тато практично не знають клопоту з малюком – таке значення імені Михайло для дитини.
Велике значення хлопчик надає самостійності. Завжди прагне досягти бажаної мети абсолютно без сторонньої участі, і часто ображається, коли хтось намагається допомогти. Тлумачення імені виявляє велику внутрішню енергію Михайла, яка буквально притягує до себе людей своєю міццю та силою.
Ніколи не можна забувати, що під зовнішнім спокоєм цього чоловіка таїться справжній звір – темпераментний, який діє інстинктивно. Його дуже легко зачарувати найпростішими жіночими хитрощами, але будь-якій представниці слабкої статі буде з ним досить важко – він завжди суб'єктивний у своїй думці, надає ваги виключно своїй точці зору.
У сексуальному плані чоловік обладає високою чуттєвістю. Це означає, що за належного досвіду партнерки може закохатися в неї по вуха, навіть якщо не бачить сімейного життя з нею. В інтимній області прагне до гармонії, але це у чоловіка не дуже добре виходить, бо егоїстична натура не може повною мірою розкрити здатність до відповідної ласки та ніжності.
Сімейне життя для Михайла означає постійне прагнення керувати своєю другою половинкою, постійно вказувати на помилки та перевиховувати. Тільки дійсно любляча дівчина зможе витерпіти всі причіпки цього непростого чоловіка. Адже це не просто примха, він хоче пишатися своєю половинкою, і прагне створити з неї свій ідеал.
Через такі відносини у сімейному колі нерідко виникають сварки та скандали, і перший шлюб може виявитися розваленим на ґрунті дрібних побутових причіпок чоловіка. Звичайно, з часом він стримає свій запал, буде намагатися глибше вникати в потреби партнерки, але за цей час він може кілька разів розлучитися.
Під заступництвом Михайла жінка відчуває себе максимально захищеною, адже здатності забезпечити, прогодувати та одягнути свою сім'ю, він надає найважливіше значення. Суворість укупі з повагою роблять цього чоловіка авторитетом для діточок, він може виховати з них гідних та всебічно розвинених особистостей.
Успішна кар'єра чи високоприбуткова робота мають у житті цього чоловіка величезне значення. Для нього дуже важливо відчувати себе здатним до видобутку, древній інстинкт мисливця та ватажка бере своє. Саме тому для нього ідеально підійдуть посади з організаторським ухилом, де він зможе керувати персоналом, або просто вести за собою однодумців.
Робота, яка вимагає тривалих роздумів та докладного аналізу так само близька Михайлу. У нього чудова пам'ять та інтелект, а отже, це дозволяє йому працювати в таких областях як програмування, вища математика, юриспруденція. Для нього важливо відчувати конкуренцію, спілкування в житті цієї людини має особливе значення, тому замкнута робота для цієї людини не підійде.
Відомі особистості:
Михайло Коцюбинський — український письменник, громадський діяч, голова «Просвіти» в Чернігові.
Михайло Церетелі — грузинський князь, історик, філолог, соціолог, публіцист та дипломат.
Михайло Драгоманов — український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, фольклорист, громадський діяч, представник відомого роду українських громадських і культурних діячів Драгоманових.
Михайло Грушевський — професор історії, організатор української науки, політичний діяч і публіцист. Голова Центральної Ради Української Народної Республіки.
Майкл Фарадей — англійський фізик і хімік, член Лондонського королівського товариства.
Лисенко Михайло — український скульптор, академік.
Михайло Стельмах — український письменник, драматург, фольклорист. Миха́йло
Міґель де Сервантес — іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури.
Михайло Жванецький — відомий українськийписьменник-сатирик єврейського походження, популярний виконавець своїх творів.
Майкл Кірк Дуґлас — американський кіноактор українсько-єврейського походження.
Вербицький Михайло — український композитор, хоровий диригент, священик, громадський діяч, автор гімну України «Ще не вмерла Україна».
Майкл Джордан — американський баскетболіст, якого часто називають найкращим гравцем у баскетбол усіх часів та народів.
Міхаель Шумахер - семикратний чемпіон світу, володар численних рекордів «Формули-1», один з найуспішніших пілотів.
Мішель Платіні — французький футболіст, тренер і спортивний функціонер.
Майкл Фред Фелпс — видатний американський плавець, єдиний в історії спорту 22-разовий призер олімпійських ігор, 18-разовий олімпійський чемпіон, 8-и разовий олімпійський чемпіон на одній олімпіаді і 26-разовий чемпіон світу. Вважається одним з найкращих спортсменів всіх часів.
Майкл Тайсон (Малік Абдул Азіз) — американський професійний боксер.
Майкл Овен — колишній англійський футболіст, нападник.
Міка Хаккінен — фінський автогонщик, дворазовий чемпіон «Формули-1».

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ