Ім'я Степан

Опис імені

Значення імені Степан

"Вінок", "Діадема"

Походження імені Степан

Степан — чоловіче ім'я, що походить із грецької мови. Перекладається слово Στέφανος (стефанос) як вінок, корона або діадема — традиційний атрибут богині Гери.

З Днем Народження, Степан!

Характеристика імені Степан

Значення імені СтепанУ дитячі роки значення імені Степан розкриває свого власника як бешкетника та пустуна. Однак у хлопчика немає схильності до агресії, він не забіякуватий, з хлопчиною завжди смішно та весело. Він полюбляє видумувати різні ігри, дуже рухливий, що додає багато клопоту батькам та вихователям.

Степан дуже непосидючий, довге сидіння за підручниками стомлює хлопчика. Хоча в школі, весь навчальний матеріал засвоює практично на льоту. Вчителі трохи побоюються допитливого розуму дитини та каверзних питань малюка. Гостре око хлопчика помічає всі недоліки дорослих, які потім смішно копіює.

Це творчо обдарована дитина, їй будуть цікаві театральні гуртки, хлопчисько буде з задоволенням брати участь у шкільних виставах. Завдяки своєму оригінальному та креативному мисленню, хлопчина може придумувати смішні сюжети та постановки. Велике значення Степан приділяє можливості виступити на людях.

У хлопчика велика кількість друзів та знайомих, іноді складається таке враження, що дитину знають геть усі. Любить перебувати в жіночому колективі, який ніколи не набридає йому, на відміну від чоловічої компанії. Серед дівчат Степан завжди веселий та дотепний, може розвеселити панянок цікавими історіями та анекдотами, скаже кожній приємного комплімента.

Хлопчині гостро потрібна аудиторія та глядачі. Він приділяє важливе значення своєму розвитку та зовнішнім виглядом. Любить перебувати в епіцентрі уваги та добре орієнтується навіть в незнайомій обстановці.

В юності значення імені Степан для дитини розкривається такими рисами характеру, як наполегливість та залізна сила волі. З першого погляду може здатися, що хлопець не дуже серйозний, і має мінливий характер, однак це зовсім не так.

Це чоловіче ім'я характеризує свого власника як людину, у якої є своя власна думка, але яка не схильна зраджувати своїм принципам та планам.

Степан швидко забуває образи, намагається не надавати значення шпилькам та глузуванням людей, дотепно відповідаючи на будь-які випади.

Значення імені Степан для хлопчика в любовних стосунках досить неоднозначне. Оскільки хлопець любить перебувати в жіночій компанії, обраниці чоловіки доведеться змиритися з подібним явищем. Жінки в колективі часто заздрять коханій дівчині Степана, вважаючи молоду людину ідеальною партією для себе.

Однак в коханні чоловік не так гарний, як вважають друзі-жінки. Це означає, що потреба чоловіка знаходиться у великій компанії, створює безліч незручностей для його обраниці. Не ревнивий, і не любить, щоб його ревнували.

Досяжні жінки чоловіка не приваблюють, хлопцеві важливо відчувати себе завойовником.

Сімейне життя з таким чоловіком має безліч підводних каменів. Часто це означає нещасливі шлюби, нерідкі розлучення та повторні оформлення відносин. Парубок рідко поступається своїм принципам і не йде на компроміси.

Степан любить своїх дітей, проте часу для виховання та спілкування зі своїми малятами приділяє мало, твердо вважаючи це жіночою справою.

У бізнесі чоловік щасливий, володіє добрим чуттям та інтуїцією. Оскільки чоловік має велику кількість друзів та знайомих, для нього всюди відкриті двері.

Завдяки своїй невгамовній фантазії та креативності, буде успішним модельєром, дизайнером, архітектором, художником або артистом.

Відомі особистості:

Степан Бандера — український політичний діяч, ідеолог українського націоналістичного руху ХХ століття, після розколу Організації українських націоналістів голова Проводу ОУН-Б

Степан Ленкавський — український політичний діяч, публіцист, один із ідеологів Організації Українських Націоналістів

Степан Руданський — український поет

Степан Васильченко — український письменник і педагог

Степан Чарнецький — український поет, фейлетоніст, театральний діяч та критик

Степан Попель — філолог, юрист, відоміший як український та американський шахіст

Степан Смаль-Стоцький  — мовознавець і педагог; визначний громадсько-політичний, культурний і економічний діяч Буковини

Степан Олійник — український поет-гуморист і сатирик, журналіст

Степан Рудницький — український географ і картограф, академік НАНУ

Стівен Спілберг — американський кінорежисер, сценарист та продюсер.

Стівен Кінг — американський письменник.

Стівен Кліні (англ. Stephen Cole Kleene)— американський логік та математик, праці якого заклали основи теоретичної інформатики.

Стівен Джобс, відомий як Стів Джобс — американський підприємець та винахідник.

Стівен Гокінг — фізик-теоретик, відомий своїми дослідженнями в астрофізиці, зокрема теорії чорних дір, популяризатор наукових знань.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ