Ім'я Леонід

Опис імені

Значення імені Леонід

"Нащадок лева", "Подібний до лева"

Походження імені Леонід

Леонід - чоловіче особисте ім'я давньогрецького походження. Походить від грец. Λεωνίδας - «нащадок лева», «подібний до лева» (λέων - «лев», είδος - «подібний», «нащадок», «вид»)

Характеристика імені Леонід

Леонід КаденюкНоровливий та твердий. Значення імені Леонід в дитинстві просякнуте оптимізмом, легкістю та життєрадісністю. Маленьким хлопчиком дитина практично не доставляє своїм батькам незручностей, Леонід неконфліктний і вміє знайти спільну мову з будь-якою людиною.

У дитинстві хлопчика оточує безліч друзів різних за статусом, віком, віросповіданням, яким він мало приділяє значення. Дитина легко стає душею компанії та незамінною її частиною. Конфліктів він не уникає, а вміє дуже вправно перевести будь-яку серйозну тему в жарт, при цьому не переграє і не викликає роздратування у опонентів. Це зовсім не означає, що дитина боїться з'ясовувати стосунки, він здатен на негативні емоції, дратівливість та злість, але висловлює він ці почуття дуже скромно - потисне плечима і махне рукою, мовляв, «як хочеш ... розбирайся сам» не сильно вдаючись в значення чужих слів.

Навчається хлопчик з небажанням, хоча безліч предметів даються йому легко. Леонід активна та рухлива дитина, воліє ганяти м'яча з друзями, ніж сидіти в задушливому приміщенні класу. У юнака зазвичай є хист до точних наук, а завдяки розвиненій мрійливості, йому близькі піднесені теми та любов до мистецтва.

Найчастіше обладає природним даром до музики, поезії, танців, відвідування гуртків та заняття на ці теми буде незрівнянним задоволенням для дитини. У спорті надає перевагу легкій атлетиці, футболу, волейболу та іншим командним видам спорту.

В юності значення імені Леонід поповнюється такими якостями як сексуальність та привабливість. Завдяки таким характеристикам хлопчина дуже рано починає користуватися успіхом протилежної статі, і дуже добре знає про це.

Життєві позиції у хлопця в період юнацтва дуже хиткі та схильні змінюватися в абсолютно протилежні сторони, така амплітуда говорить про те, що дитина шукає себе в житті.

Шукати свою долю юнак буде дуже довго і наполегливо, і ще не раз буде шокувати домашніх своїми захопленнями. Але щойно юнак знайде своє «русло», перестане експериментувати та буде йти цим шляхом протягом усього життя, тільки іноді трохи змінюючи концепцію своїх життєвих підвалин.

Для хлопчика є дуже важливою підтримка батьків, контакт та взаємозв'язок з якими сприяє успіху і неймовірним розвитку та розширенню світогляду.

У коханні молодий чоловік максималіст. Це означає, що якщо хлопцю сподобається дівчина, він здатен дні й ночі безперервно співати їй серенади під вікном та ніде не давати проходу, намагаючись за будь-що заволодіти серцем дівчини. Для хлопця не існує кохання на відстані, він швидко втрачає інтерес до дівчини, яка знаходиться далеко. Щоб тепло кохання та прихильності єднало закоханих, дівчині слід дуже часто нагадувати про себе.

При виборі пасії, хлопець надає великого значення репутації дівчини, бо вважає нижче своєї гідності зустрічатися з «гулящими» особами. Дуже ревнивий, може влаштовувати грандіозні скандали та сцени ревнощів, домагаючись від своєї половинки повного звіту про проведений день.
Однак всупереч власній вимогливості, сам Леонід не вважає за необхідне зберігати вірність своїй обраниці, не приділяючи великого значення її внутрішнім переживанням. Може з легкістю захопитися ще однієї молодою особою при цьому, серйозно зустрічаючись з дівчиною.

Тлумачення та значення імені Леонід у сім’ї досить неоднозначне. Це означає, що з одного боку молодий чоловік моделює ті взаємини, які бачив протягом життя між матір'ю та батьком, з іншого - веде себе егоїстично, по-дитячому.

Найчастіше у чоловіків шлюби тривають недовго, наскільки вистачить терпіння у обраниці. Чоловіча гідність хлопця може сильно постраждати від того, що жінка першою кинула його, але намагається нікому не показувати справжніх почуттів. Другий шлюб зазвичай буває з дівчиною, яка буде значно молодшою за попередню.

Батько чудовий, його люблять діти. Почасти від того, що чоловік нічого їм не забороняє і дає свободу дій, що іноді призводить до негативних наслідків і невеликих конфліктів з дружиною, яким він не надає великого значення.

Охайність та завзята впевненість в собі є своєрідною рушійною силою в досягненні успіхів на обраному терені. Чоловік обладає непереборною завзятістю, а значить, легко домагається поставлених цілей, приділяючи значення дрібницям.

З начальством молода людина на короткій нозі і не тільки завдяки своїм діловим якостям, а й природній чарівності, веселості та легкості. Кар'єра чоловіки розвивається стрімко, дуже часто хлопець має свій власний бізнес.

Відомі особистості на ім’я Леонід:

Леонід — цар Спарти, очільник грецького війська у битві під Термопілами.

Биков Леонід— український радянський актор

Брежнєв Леонід — генсек КПРС

Буряк Леонід — український радянський футболіст

Гайдай Леонід — радянський кінорежисер, російсько-українського походження

Гайдамака Леонід — український бандурист

Грабовський Леонід — український композитор

Гурвич Леонід — американський економіст

Джурмій Леонід — український кларнетист та дириґент

Каденюк Леонід — перший космонавт України

Кравчук Леонід — перший президент незалежної України

Кучма Леонід — другий президент незалежної України

Молодожанин Леонід — канадський скульптор українського походження

Полтава Леонід — український письменник, поет

Ступницький Леонід — військовий діяч УПА

Леонід Смілянський — український письменник

Талалай Леонід— український поет.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ