Ім'я Валерій

Опис імені

Значення імені Валерій

"Сильний", "Здоровий"

Походження імені Валерій

Валерій - чоловіче особисте ім'я латинського походження. Бере корені від когномену латинського роду Валеріїв. Слово утворено від лат. valeo — «бути сильним, здоровим». Тому у давньоримській міфології «Валеріус» був одним із епітетів бога Марса.

Характеристика імені Валерій

Валерій ХарчишинВалерій - людина із завищеною самооцінкою, який відрізняється принциповістю та наполегливістю. Він імпульсивний і запальний, але вміє швидко брати під контроль свої емоції, і за межу, зазвичай, не переступає.

У Валерія відмінне почуття гумору, гострий язик і вражаюча здатність потрапляти в неприємності і конфліктні ситуації. Валерій безстрашний, іноді навіть безрозсудний, часто не думає про наслідки своїх дій. Його життєвий девіз - «Я подумаю про це завтра». Валерій дуже активний, цікавий, любить роздавати поради, інакше починає відчувати себе непотрібним. Він хоче подобатися оточуючим, але у нього не завжди це виходить, оскільки Валерію дуже не вистачає делікатності. Якщо його образити, може наговорити і наробити багато дурниць.

За вдачею Валерій оптиміст, він не може довго перебувати в зневірі і поганому настрої. У колективі легко може стати лідером, бо в критичній ситуації вміє зібратися та зберегти холоднокровність і ясність розуму. Він не любить встановлених порядків, зате любить поводити багато часу у веселих компаніях, не замислюючись про наслідки. Валерію властива надмірна самовпевненість та легке ставлення до життя - від цього в його житті завжди багато неприємностей і помилок. Чоловікові не завадила б деяка критичність стосовно себе та делікатність по відношенню до оточуючих.

Незважаючи на яскраво виражений егоїзм, Валерій легко стає душею компанії, вміє бути відданим дружбі. У нього хороший інтелект, він приємний співрозмовник, любить тварин та дітей. Валерій дуже небайдужий до застіль. Також може захоплюватися азартними іграми.

В характері Валерія досить прагнення до перемоги, а доля постійно підкидає йому шанс виправляти помилки, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому.

Маленький Валерій досить неспокійна дитина, яка приносить своїм батькам чимало клопоту. Він не любить спокійні інтелектуальні ігри, вважаючи за краще галасливі хлоп'ячі витівки.

Для доброго навчання хлопцеві не вистачає терпіння і посидючості, він багато часу проводить на вулиці зі своїми однолітками. У ньому з дитинства помітні лідерські та організаторські здібності, а невгамовна енергія підлітка може привести до неприємностей з вчителями і навіть з законом.

Для підростаючого Валерія практично не існує авторитетів, він рано набуває самостійності, батьківське думка та заборони його теж мало цікавлять. Можна сказати, що хлопець виховує себе сам, і багато в його долі буде залежати від того, в яких умовах минуло його дитинство. Дуже важливо, що б батьки виявляли терпіння та любов при вихованні сина, а вчителі не тиснули на нього і не карали за зайву самостійність та активність.

Хлопчикові добре підійдуть екстремальні види спорту, де він зможе домогтися гарних результатів.

Валерій володар дуже міцного імунітету і хороших фізичних даних, він дуже рідко хворіє. Але може сам підірвати своє здоров'я палінням та пристрастю до алкоголю.

Чоловік може швидко перевтомлюватися, тому для гарного самопочуття йому необхідно дотримуватися режиму дня і організувати собі повноцінний сон. Крім того, чоловік схильний до психічного перенапруження і схильний до повноти. Зір теж є проблемним.

Валерій не відчуває проблем зі спілкуванням, в тому числі і з дамами. У жінці він цінує як зовнішність, так і її внутрішній світ - довго зустрічатися з дівчиною тільки заради сексу Валерій не буде. Він любить жінок, і завжди налаштований на ніжні відносини.

Валерій готовий підкорити серце своєї обраниці красивими подарунками і романтичним залицянням, а секс надає чоловікові впевненості в собі. Для Валерія не важлива зовнішня обстановка, він готовий займатися сексом де завгодно. Його більше хвилює, щоб його подруга була сексуально розкутою та досить досвідченою.
За вдачею Валерій однолюб, тому його шлюб зазвичай буває міцний. До вибору обраниці чоловік підходить досить серйозно, особливо якщо він одружується в зрілому віці. Валерію потрібна дуже жіночна, душевна жінка, хороша господиня. Їй доведеться завжди пам'ятати, що її чоловік - велика дитина, яка дуже потребує підтримки своєї родини.

Валерій домосід, сім'ю свою буде любити і цінувати, піклуватися про дружину і дітей. Він буде у всьому допомагати своїй дружині, бо не боїться ніякої роботи. Неповаги до себе не потерпить, в родині буде займати позицію лідера.

На розлучення Валерій піде тільки в крайньому випадку, і один з таких крайніх випадків - невірність дружини.

Валерій важко зосереджується на одній справі, він легко відволікається і не доводить почате до кінця. Якщо йому вдасться подолати цей недолік, то можна з упевненістю сказати, що оптимізм, рухливий розум та енергія допоможуть йому досягти успіхів практично в будь-якій сфері діяльності.

Валерій із задоволенням буде їздити у відрядження або на семінари, може стати моряком, журналістом, мандрівником, військовим. Йому підійде будь-яка робота, пов'язана з подорожами.

Валерій може бути талановитим керівником і організатором, він здатний повести за собою колектив. Може проявити себе в готельному або ресторанному бізнесі, або домогтися визнання у творчій професії. Якщо чоловік займеться підприємництвом, то його, швидше за все, чекає успіх.

Відомі особистості на ім’я Валерій: 

Валерій Шевчук — український письменник-шістдесятник.

Валерій Лобановський — радянський та український футболіст і тренер. Багаторічний наставник «Динамо» (Київ).

Валерій Борзов — український спортсмен, дворазовий Олімпійський чемпіон.

Валерій Войтович — український письменник, художник, дослідник української міфології.

Валерій Солдатенко — український історик, голова Українського інституту національної пам'яті.

Валерій Харчишин — український рок-музикант. Лідер рок-групи «Друга Ріка».

 

 

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ